18

Messi ma dużo rachunków do wyrównania z autobusem i jestem pewny że ich będzie ośmieszał .Każdy dobrze wie gdy Messi ma do wyrównania rachunki żadna obrona go nie zatrzyma .Podaje przykłady lanie od Bayern lanie od Juve i nie moc strzelania goli Manuel Neuer,Bufonowi i Czechowi a teraz musi wyrównać nie tylko z Chelsi a też Thibaut Courtois .A po drugie mamy teraz bardzo mądrego trenera i super bramkarza

0

Haha haha jeszcze raz haha najlepszy prezent na święta nie oglądać twojej twarzy w nowym sezonie panie Bartku.

14

Super infno a w sobotę chcę zobaczyć info Mascherano i Rafinha zielonym światłem bo na Dembele jeszcze nie liczę że dostanie

1

No tak zapomniałem tylko te osły potrafią robić taka klauzule

16

Sprzedać za 30 baniek skoro są takie chore ceny są na rynku .Jest młody wiec 20 to najmniej .Ale znajdź tych osłów zarządu to wypożyczą i jeszcze będą za niego płacić i będzie wypożyczany co sezon jak nasza gwiazda Douglas.

23

Witam kolego jak jestem fanem od 1992 roku i mimo że nie lubię PSG i tego jak się zachował ten pajacyk bo mógł odejść bez szopek ,to i tak będę kibicował PSG bo każda porażka Real smakuje najlepiej.

0

Haha chyba że przyjedzie z Barcelony Deulofeu

0

Nie kolego chodziło mi o rywali Real ,tylko raz przez ostatnie lata w tej fazie wylosowali mocnego rywala pozdrawiam

0

Lepiej nie bo wybuchnie śmiechem cała strona

0

A co łudzisz się że Real wygra LM i Portugalia MŚ ,nie ma opcji Real to niech się martwi że w sobotę nie spadł na 5 miejsce bo gra u siebie gorzej niż na wyjazdach .Mało tego cała obrona rezerwowa

2

Niech się cieszy bo to jego ostatnia w karierze ,chyba że zrobią za nurkowanie to wtedy wygra wszystkie

0

Cavani grał Veratii też wiec ogarnij się

1

chyba do koszenia trawy na na CN

0

A co ty z nim też sypiasz że masz z dupy informacje że on jest kibicem Barcy .Dziecko gdy ja jeździłem na Barce to ty uczyłeś się literek w szkole .

1

Koleszka Tebasa razem jedzą kolacje a po nocy śniadanie

1

Wystarczy wejść na stronę białych i jest lepszy kabaret niż prowadził Marcin Daniec haha

0

Komentarz usunięty

1

Paco i Denisa bym zostawił resztę sprzedać i dorzucić Rafhinie jak przyjdzie jakiś dobry pomocnik

0

A co on będzie kosił trawę czy podawał ręczniki.

1

Co ty bredzisz czas żeby Barca wygrała na wyjeździe z kimś silnym ,bo nie pamiętam od kilku lat w LM żebyśmy ograli jakąś potęgę na wyjeździe typu Bayern -Real - Juventus jednie co PSG 2015 i Real w 2011

0

To najlepiej niech go zamknie w gumowym pokoju

0

No to za szalał 180 minut od Wrzesnia jest rytm meczowy haha.Chyba coś ci się kolego pomyliło taki mecz z Juve przygotuję na mocną Valencie w tym sezonie a co Pique to jego forma jest mega jest objeżdżany jak na torze Formuła 1

0

No trochę masz racji ale Vermalen może zagrał w tym sezonie 5 meczy razem z Reprezentacją .Wiec musi mieć też czucie piłki a nie pójdzie bez czucia na mocną Valencie kolego .

1

No logiczne że Valverde go tam da choć bym wolał w środku mądralo

12

Witam a jak chcę zobaczyć taki skład Ter Stegen -Samedo-Vermalen -Umtiti-Alba- Busquets-Iniesta-Paulinho-Suarez-Paco-Messi

0

Co do wzmocnienia zespołu w zimowym okienku transferowym.Bartek ma już plan będzie to Ousmane Dembélé i powie że nic nie wydali kasy na transfer haha.

0

I co z tego znawco mi wielki wymień mi chociaż jeden sezon od kąd jest w Barcelonie co nie miał kontuzji bo może jeden taki był a tak to sam chodzą karetka na sygnale .

8

To czas najwyższy tym bardziej że w lidze już nie strzelił 2 kolejki

31

Może i lepiej po Pique jest w tym sezonie bez formy tylko prośba do zarządu niech zamkną Vermalena w budynku gąbek i do meczu z Valencia nie wypuszczają żeby chłopak nie doznał 154 kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?