2

O boli i ma boleć że Messi wciąga nosem tego nurka jak tam Realek w Kwietniu skończy się sezon i będzie piosenka mnij niż zero.O nawet sezon skończy się nurkowanie całego Madrytu .Największy symulaci na świecie a zwłaszcza ten Żeluś.

19

Uwielbiam gościa ale nie powołanie Dybali czy Icardiego nawet na ławkę to jest szaleństwo .

0

No już napewno bo kibice Romy tego chcą co my jesteśmy czerwony krzyż .Wystarczy że cała Europa dostaje zawodników albo za darmo albo za grosze

5

Nudny jest twój komentarz i ty !!! Na chwilę obceną nie ma drużyny jak Barca która jest nie pokonana w Lidzę i LM i najlepsza obrona na świecie w LM 2 gole straconę w lidzę 13 .Przegrali tylko w PK ale grało 8 rezerwowych

0

Gdzie dają takie mocnę prochy?

0

Match day 31

07/04/2018 20:45 CET

FC Barcelona FC Barcelona

vs

Leganés

0

Jak wygramy z Celtą i Sevilla na wyjazdach to potem już autostrada żeby wygrać ligę bez porażki .Nie to że lekceważe inne drużyny ale to są najgorsze wyjazd i od lata tam się męczymy

0

Piękna Niedziela Barca wygrywa

0

A czy to ważne co, ważne że się orientuję że nie może grać i ma orientacje a nie takie amatorzy co się dowiadują wyniku jeszcze pewnie z telegazety

0

A może jeszcze Deco i Eto i Xavi haha

0

Tu pełno jest sezonowców i dzieci co by jeszcze Eto czy R 10 wystawili haha.Nie którzy nawet nie więdza kiedy gramy a wyniki się dowiadują z netu czy radia.

0

Oficjalnie Real już zna swojego Rywala od wtorku jest nim Roma .Nie tylko Real zna bo oficjalnie też Bayern jest nim Sevilla.Bo nie można krzywdzić od paru lat w fazach których się da.I tak był cud że pomylili kulki i Real wylosował PSG

0

Ty się naucz przepisów w piątek w losowaniu każdy na każdego może trafić .Chciałeś zabłysnąć a gów ....wiesz

3

Na RM jakie kozaki haha ,twierdzą że Barca jest słaba a każdych z nich nam losuję City haha.Jak takie kozaki to dawać ich losowaniu a wtedy będzie po dwu meczu płacz tych żałosnych prześcieradałem .A kosmita im przypomni 2011 roku jak objechał cała obronę .

4

Niech dziś Kosmita uciszy tego napinacza i prostaka i nurka i pokaże jego miejsce w szeregu

42

Gramy u siebie i jesteśmy Barca a ty masz zamiar się bronić i grać na 0:0 .Co my jesteśmy Pogoń Szczecin

0

0

Czas żebyśmy wygrali zdecydowanie z Chelsi bo ile można czekać żeby im dowalić tak zdecydowanie

0

Tatuś i synuś już zaczynają grać swoje gierki .Pazerne swi.....Wole Grizmana kóry będzie oddawał serce a nie gwiazdorzył jak ten Fraj......

0

Bardzo dobra godzina wszystkie mecze powinny być o tej godzinie a nie piknik o 16:00 w Sobotę czy Niedziele

0

Styl Cornela El Prat polowanie na kości .Niech w końcu spadną do drugiej ligi gdzie jest ich tam miejsce

0

W LM też przegrali mecz w grupie

7

Mam dosyć nie których co narzekają na naszą grę .Proszę mi pokazać drużynę na świecie która nie przegrała w lidze i LM i straciła tak mało goli.No tak Atletico ma mniej o jednego a gdzie jest Atletico liga Europy .Zaraz ktoś napisze że City taki potwór ale chyba zapomnieliście że przegrała wszystkich możliwych rozgrywkach i odpadła pierwszy składem z amatorami .Liverpoolu już pokazał że jak pójdzie się na wymianę ciosów City już takie wielkie nie jest .

6

to chyba oglądałeś inny mecz jak Gomes zagrał dobrze haha .Zmienił Inieste chyba 30 a po przerwie bym go zdjął .Wolny jak mucha w smole a w obronie dreptał przy kryciu porażka.

0

Z tego samego Banku do tego samego działają ,wiec na wypadek mają w tym samym co Tebas

0

Pytanie tylko jedno czy zdąży dojść przelew dla Gil Manzano od Tebasa

7

Leo proszę cię pokaż że jesteś z innej planty i uciszy tych materacy

1

Vidal zagra ale z trybun jakbyś nie wiedział haha

1

Siema gdzie sprzedają takie dobre piguły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?