O boli i ma boleć że Messi wciąga nosem tego nurka jak tam Realek w Kwietniu skończy się sezon i będzie piosenka mnij niż zero.O nawet sezon skończy się nurkowanie całego Madrytu .Największy symulaci na świecie a zwłaszcza ten Żeluś.
Nudny jest twój komentarz i ty !!! Na chwilę obceną nie ma drużyny jak Barca która jest nie pokonana w Lidzę i LM i najlepsza obrona na świecie w LM 2 gole straconę w lidzę 13 .Przegrali tylko w PK ale grało 8 rezerwowych
Jak wygramy z Celtą i Sevilla na wyjazdach to potem już autostrada żeby wygrać ligę bez porażki .Nie to że lekceważe inne drużyny ale to są najgorsze wyjazd i od lata tam się męczymy
Tu pełno jest sezonowców i dzieci co by jeszcze Eto czy R 10 wystawili haha.Nie którzy nawet nie więdza kiedy gramy a wyniki się dowiadują z netu czy radia.
Oficjalnie Real już zna swojego Rywala od wtorku jest nim Roma .Nie tylko Real zna bo oficjalnie też Bayern jest nim Sevilla.Bo nie można krzywdzić od paru lat w fazach których się da.I tak był cud że pomylili kulki i Real wylosował PSG
Na RM jakie kozaki haha ,twierdzą że Barca jest słaba a każdych z nich nam losuję City haha.Jak takie kozaki to dawać ich losowaniu a wtedy będzie po dwu meczu płacz tych żałosnych prześcieradałem .A kosmita im przypomni 2011 roku jak objechał cała obronę .
Mam dosyć nie których co narzekają na naszą grę .Proszę mi pokazać drużynę na świecie która nie przegrała w lidze i LM i straciła tak mało goli.No tak Atletico ma mniej o jednego a gdzie jest Atletico liga Europy .Zaraz ktoś napisze że City taki potwór ale chyba zapomnieliście że przegrała wszystkich możliwych rozgrywkach i odpadła pierwszy składem z amatorami .Liverpoolu już pokazał że jak pójdzie się na wymianę ciosów City już takie wielkie nie jest .
to chyba oglądałeś inny mecz jak Gomes zagrał dobrze haha .Zmienił Inieste chyba 30 a po przerwie bym go zdjął .Wolny jak mucha w smole a w obronie dreptał przy kryciu porażka.
2
O boli i ma boleć że Messi wciąga nosem tego nurka jak tam Realek w Kwietniu skończy się sezon i będzie piosenka mnij niż zero.O nawet sezon skończy się nurkowanie całego Madrytu .Największy symulaci na świecie a zwłaszcza ten Żeluś.
19
Uwielbiam gościa ale nie powołanie Dybali czy Icardiego nawet na ławkę to jest szaleństwo .
0
No już napewno bo kibice Romy tego chcą co my jesteśmy czerwony krzyż .Wystarczy że cała Europa dostaje zawodników albo za darmo albo za grosze
5
Nudny jest twój komentarz i ty !!! Na chwilę obceną nie ma drużyny jak Barca która jest nie pokonana w Lidzę i LM i najlepsza obrona na świecie w LM 2 gole straconę w lidzę 13 .Przegrali tylko w PK ale grało 8 rezerwowych
0
Gdzie dają takie mocnę prochy?
0
Match day 31
07/04/2018 20:45 CET
FC Barcelona FC Barcelona
vs
Leganés
0
Jak wygramy z Celtą i Sevilla na wyjazdach to potem już autostrada żeby wygrać ligę bez porażki .Nie to że lekceważe inne drużyny ale to są najgorsze wyjazd i od lata tam się męczymy
0
Piękna Niedziela Barca wygrywa
0
A czy to ważne co, ważne że się orientuję że nie może grać i ma orientacje a nie takie amatorzy co się dowiadują wyniku jeszcze pewnie z telegazety
0
A może jeszcze Deco i Eto i Xavi haha
0
Tu pełno jest sezonowców i dzieci co by jeszcze Eto czy R 10 wystawili haha.Nie którzy nawet nie więdza kiedy gramy a wyniki się dowiadują z netu czy radia.
0
Oficjalnie Real już zna swojego Rywala od wtorku jest nim Roma .Nie tylko Real zna bo oficjalnie też Bayern jest nim Sevilla.Bo nie można krzywdzić od paru lat w fazach których się da.I tak był cud że pomylili kulki i Real wylosował PSG
0
Ty się naucz przepisów w piątek w losowaniu każdy na każdego może trafić .Chciałeś zabłysnąć a gów ....wiesz
3
Na RM jakie kozaki haha ,twierdzą że Barca jest słaba a każdych z nich nam losuję City haha.Jak takie kozaki to dawać ich losowaniu a wtedy będzie po dwu meczu płacz tych żałosnych prześcieradałem .A kosmita im przypomni 2011 roku jak objechał cała obronę .
4
Niech dziś Kosmita uciszy tego napinacza i prostaka i nurka i pokaże jego miejsce w szeregu
42
Gramy u siebie i jesteśmy Barca a ty masz zamiar się bronić i grać na 0:0 .Co my jesteśmy Pogoń Szczecin
0
Jest Andrzej jest moc https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/
0
Czas żebyśmy wygrali zdecydowanie z Chelsi bo ile można czekać żeby im dowalić tak zdecydowanie
0
Tatuś i synuś już zaczynają grać swoje gierki .Pazerne swi.....Wole Grizmana kóry będzie oddawał serce a nie gwiazdorzył jak ten Fraj......
0
Bardzo dobra godzina wszystkie mecze powinny być o tej godzinie a nie piknik o 16:00 w Sobotę czy Niedziele
0
Styl Cornela El Prat polowanie na kości .Niech w końcu spadną do drugiej ligi gdzie jest ich tam miejsce
0
W LM też przegrali mecz w grupie
7
Mam dosyć nie których co narzekają na naszą grę .Proszę mi pokazać drużynę na świecie która nie przegrała w lidze i LM i straciła tak mało goli.No tak Atletico ma mniej o jednego a gdzie jest Atletico liga Europy .Zaraz ktoś napisze że City taki potwór ale chyba zapomnieliście że przegrała wszystkich możliwych rozgrywkach i odpadła pierwszy składem z amatorami .Liverpoolu już pokazał że jak pójdzie się na wymianę ciosów City już takie wielkie nie jest .
6
to chyba oglądałeś inny mecz jak Gomes zagrał dobrze haha .Zmienił Inieste chyba 30 a po przerwie bym go zdjął .Wolny jak mucha w smole a w obronie dreptał przy kryciu porażka.
0
I bardzo dobrze https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.444915388870482.121554.443080359053985/2043842938977711/?type=3&theater
0
Z tego samego Banku do tego samego działają ,wiec na wypadek mają w tym samym co Tebas
0
Pytanie tylko jedno czy zdąży dojść przelew dla Gil Manzano od Tebasa
7
Leo proszę cię pokaż że jesteś z innej planty i uciszy tych materacy
1
Vidal zagra ale z trybun jakbyś nie wiedział haha
1
Siema gdzie sprzedają takie dobre piguły