Mam propozycje usuń konto i załóż sobie na RM bo tutaj nie zasługujesz być .Bo 99% ludzi będzie go nazywać Judaszem jak założy barwy Realu a ty będziesz 1% i tak czuję że jesteś fanem prześcieradeł
Jego pajacowanie widzę ci nie przeszkadzała a zobaczymy czy go będziesz bronił jak będzie całował herb Realu bo jestem świecie przekonany że nie długim czasie to się stanie.I zobaczymy wtedy co będziesz miał do powiedzenia pozdrawiam
Komentarz na RM barcelonka nie może sędzia dopomoże!! Jak zwykle.barcelonka jest słabiutka,już ma zadyszkę,Chelsea ich rozniesie.Albo 14 latek to pisał i ma mega fantazje bo nie wygraliśmy 5:0 albo niech przestanie to brać .Bo jego Real już w Marcu zakończy sezon bo PSG ich zniszczy .To że wygrali z Valencia to trafili w dobrym momencie po dogrywce i zniżka formy Valenci .
Ale kupują albo powiedzieć im spier..........i wtedy nawet go dać do Barcy B bo żygam już tym jak nasz zarząd jest upośl..............i tylko potrafią wypożyczać .Potem wracają i albo odchodzę za kwoty jak Ekstra klasie albo za dramo .
Witam sory że nie w temaci ale mam pytank tylko oczekuję pewnego źródła orientuję się ktoś może czy bilety w kasach są może prędzej niż na oficjalnej stronie .Bo chcę kupić bilety na mecz ligowy z Valencia w Kwietniu i cały czas obserwuję i ciągle informacja wkrótce będą dostępna a przecież od Listopada 2017 można już kupić bilet na mecze z Getafe 11 Lutego /Girona 25 lutego/Ath. Club 18 Marca/ z Leganés 8 Kwietnia
Valencia to ma dopiero pod górkę najpierw w Sobotę Real nie ważne jaki by był Real ale to walka o bezpośredni awans do LM i mecz będzie intensywny a przypominam że Valencia ma w nogach dogrywkę za Alves .Wiec dla nas lepiej że gramy pierwszy mecz na CN wygrać 2:0 czy 3:0 .Znowu Valencia przed rewanżem jedzie do Atletico wiec wszystko stoi po naszej stronie .
Przestań już kraczeć ,chyba zapomniałeś jaki mamy styl i robimy wszystko żeby 3 gola strzelić żeby zamknać mecz .Bo wtedy napewno przyjaciele Realu się odkryją i wtedy dojdzie do gwał...........
Tabela co raz lepsza się robi Biali już 5 jutro ich remis Deportivo a w następnej kolejce porażka z Valencia i Sevilla wygrywa z Getafe i 6 miejsce w tabeli.
Dla tych co nie chcą w tym roku Griezmanna za 100 baniek ,zalecam wizytę u le.............To jak promocja a co 2 lata Suarez odejdzie i będziemy płacić po 300 baniek za napastnika.
Bardzo dobry ruch, w tych czasach ta cena to jak promocja w Biedronce .Nie rozumie ludzi którzy piszą po co nam on .A dlatego że Iniesta po sezonie obstawiam odejdzie i wtedy Messi może grać w pomocy z Coutinho a atak Demble-Suarez-Grizman i wtedy na ławce mamy doświadocznego Rakiticia a nie jakiś Denisów czy Alenie .wystarczy spojrzeć co się dzieje z ławką Realu jak się pozbyli doświadczonych .
0
Nasz zarząd to ma łeb do interesów nie dziwi mnie że każdy przychodzi do nas po wypożyczenie a potem dostają gratisie za darmo haha https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27541094_1843416769016516_8189370496418606632_n.jpg?oh=68228e91013c10e3588fce97fd2cdec4&oe=5ADFD4DB
4
Taka powtórka mi się marzy
0
Atmosfera na tym stadionie jest niezwykła i bardzo gorąca. Jakoś wam nie pomogła jak was zlał słaby Real
0
Mam propozycje usuń konto i załóż sobie na RM bo tutaj nie zasługujesz być .Bo 99% ludzi będzie go nazywać Judaszem jak założy barwy Realu a ty będziesz 1% i tak czuję że jesteś fanem prześcieradeł
0
Jego pajacowanie widzę ci nie przeszkadzała a zobaczymy czy go będziesz bronił jak będzie całował herb Realu bo jestem świecie przekonany że nie długim czasie to się stanie.I zobaczymy wtedy co będziesz miał do powiedzenia pozdrawiam
2
Judaszu idź do szejków żeby ci dali i Tatusiowi bo od nas nie dostaniesz złamanego centa tylko ty jeszcze będziesz bulił za pajacowanie .
5
2018.03.06 Oficjalnie koniec sezonu dla Realu
0
Oby Real dostał Manite od Alves
0
Dla mnie do końca sezonu mogą być o tej godzinie i najlepiej w Soboty
5
Też nie lubię PSG ale z kim by nie grali biali będę przeciwko nim i ty się nazywasz fantykiem haha ,kibicować Realowi lepiej zmień strone i barwy .
0
Haha zapomniałeś że ten wspaniały zarząd nie zna słowa sprzedaż tylko wypożyczenie .Rafinha,Turan,Deulofeu,Munir,Douglas
1
Ta ta ta a co miałeś powiedzieć publicznie haha, jesteś po jednych pięniadzach jak Judaszek który prędzej czy później będzie całował herb Realu.
1
Komentarz na RM barcelonka nie może sędzia dopomoże!! Jak zwykle.barcelonka jest słabiutka,już ma zadyszkę,Chelsea ich rozniesie.Albo 14 latek to pisał i ma mega fantazje bo nie wygraliśmy 5:0 albo niech przestanie to brać .Bo jego Real już w Marcu zakończy sezon bo PSG ich zniszczy .To że wygrali z Valencia to trafili w dobrym momencie po dogrywce i zniżka formy Valenci .
0
Plan na dziś załatwić sprawę w pierwszej połowie takie 3:0 do przerwy dla Barcy i hatricki Leo i Leo na ławke
0
Dzięki za infno wiec wole kupić na stronie bo będę miał lepszą wejściówke a potem przy murawie mogą być zajęte
1
Komentarz usunięty
0
Ale kupują albo powiedzieć im spier..........i wtedy nawet go dać do Barcy B bo żygam już tym jak nasz zarząd jest upośl..............i tylko potrafią wypożyczać .Potem wracają i albo odchodzę za kwoty jak Ekstra klasie albo za dramo .
0
Witam sory że nie w temaci ale mam pytank tylko oczekuję pewnego źródła orientuję się ktoś może czy bilety w kasach są może prędzej niż na oficjalnej stronie .Bo chcę kupić bilety na mecz ligowy z Valencia w Kwietniu i cały czas obserwuję i ciągle informacja wkrótce będą dostępna a przecież od Listopada 2017 można już kupić bilet na mecze z Getafe 11 Lutego /Girona 25 lutego/Ath. Club 18 Marca/ z Leganés 8 Kwietnia
3
Komentarz usunięty
1
Valencia to ma dopiero pod górkę najpierw w Sobotę Real nie ważne jaki by był Real ale to walka o bezpośredni awans do LM i mecz będzie intensywny a przypominam że Valencia ma w nogach dogrywkę za Alves .Wiec dla nas lepiej że gramy pierwszy mecz na CN wygrać 2:0 czy 3:0 .Znowu Valencia przed rewanżem jedzie do Atletico wiec wszystko stoi po naszej stronie .
0
Przestań już kraczeć ,chyba zapomniałeś jaki mamy styl i robimy wszystko żeby 3 gola strzelić żeby zamknać mecz .Bo wtedy napewno przyjaciele Realu się odkryją i wtedy dojdzie do gwał...........
0
Pierwszym mecz grali u siebie i Barca B nie liczyć Messiego ,Piuqe ,Busiego
0
Lista https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27336579_1995421080486564_670667862161272981_n.jpg?oh=0523dc2058dbd38bb2fd5a1dcdc839c8&oe=5AE3E12A
0
No i jest piękny wieczór lista powołanych https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27336579_1995421080486564_670667862161272981_n.jpg?oh=0523dc2058dbd38bb2fd5a1dcdc839c8&oe=5AE3E12A
0
Ameryki to on nie odkryły że masz wyjść galowa 11
0
3 tygodnie kolego to już dawno mineły
0
Po zwycięstwo Vamos -https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26992449_1991668467528492_1267637850520817557_n.jpg?oh=fe9338ee527c998daa9c44961943b968&oe=5AEB5B94
0
Tabela co raz lepsza się robi Biali już 5 jutro ich remis Deportivo a w następnej kolejce porażka z Valencia i Sevilla wygrywa z Getafe i 6 miejsce w tabeli.
46
Dla tych co nie chcą w tym roku Griezmanna za 100 baniek ,zalecam wizytę u le.............To jak promocja a co 2 lata Suarez odejdzie i będziemy płacić po 300 baniek za napastnika.
9
Bardzo dobry ruch, w tych czasach ta cena to jak promocja w Biedronce .Nie rozumie ludzi którzy piszą po co nam on .A dlatego że Iniesta po sezonie obstawiam odejdzie i wtedy Messi może grać w pomocy z Coutinho a atak Demble-Suarez-Grizman i wtedy na ławce mamy doświadocznego Rakiticia a nie jakiś Denisów czy Alenie .wystarczy spojrzeć co się dzieje z ławką Realu jak się pozbyli doświadczonych .