0

Nasz zarząd to ma łeb do interesów nie dziwi mnie że każdy przychodzi do nas po wypożyczenie a potem dostają gratisie za darmo haha https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27541094_1843416769016516_8189370496418606632_n.jpg?oh=68228e91013c10e3588fce97fd2cdec4&oe=5ADFD4DB

4

Taka powtórka mi się marzy

i możemy na rewanż jechać rezerwami

0

Atmosfera na tym stadionie jest niezwykła i bardzo gorąca. Jakoś wam nie pomogła jak was zlał słaby Real

0

Mam propozycje usuń konto i załóż sobie na RM bo tutaj nie zasługujesz być .Bo 99% ludzi będzie go nazywać Judaszem jak założy barwy Realu a ty będziesz 1% i tak czuję że jesteś fanem prześcieradeł

0

Jego pajacowanie widzę ci nie przeszkadzała a zobaczymy czy go będziesz bronił jak będzie całował herb Realu bo jestem świecie przekonany że nie długim czasie to się stanie.I zobaczymy wtedy co będziesz miał do powiedzenia pozdrawiam

2

Judaszu idź do szejków żeby ci dali i Tatusiowi bo od nas nie dostaniesz złamanego centa tylko ty jeszcze będziesz bulił za pajacowanie .

5

2018.03.06 Oficjalnie koniec sezonu dla Realu

0

Oby Real dostał Manite od Alves

0

Dla mnie do końca sezonu mogą być o tej godzinie i najlepiej w Soboty

5

Też nie lubię PSG ale z kim by nie grali biali będę przeciwko nim i ty się nazywasz fantykiem haha ,kibicować Realowi lepiej zmień strone i barwy .

0

Haha zapomniałeś że ten wspaniały zarząd nie zna słowa sprzedaż tylko wypożyczenie .Rafinha,Turan,Deulofeu,Munir,Douglas

1

Ta ta ta a co miałeś powiedzieć publicznie haha, jesteś po jednych pięniadzach jak Judaszek który prędzej czy później będzie całował herb Realu.

1

Komentarz na RM barcelonka nie może sędzia dopomoże!! Jak zwykle.barcelonka jest słabiutka,już ma zadyszkę,Chelsea ich rozniesie.Albo 14 latek to pisał i ma mega fantazje bo nie wygraliśmy 5:0 albo niech przestanie to brać .Bo jego Real już w Marcu zakończy sezon bo PSG ich zniszczy .To że wygrali z Valencia to trafili w dobrym momencie po dogrywce i zniżka formy Valenci .

0

Plan na dziś załatwić sprawę w pierwszej połowie takie 3:0 do przerwy dla Barcy i hatricki Leo i Leo na ławke

0

Dzięki za infno wiec wole kupić na stronie bo będę miał lepszą wejściówke a potem przy murawie mogą być zajęte

1

Komentarz usunięty

0

Ale kupują albo powiedzieć im spier..........i wtedy nawet go dać do Barcy B bo żygam już tym jak nasz zarząd jest upośl..............i tylko potrafią wypożyczać .Potem wracają i albo odchodzę za kwoty jak Ekstra klasie albo za dramo .

0

Witam sory że nie w temaci ale mam pytank tylko oczekuję pewnego źródła orientuję się ktoś może czy bilety w kasach są może prędzej niż na oficjalnej stronie .Bo chcę kupić bilety na mecz ligowy z Valencia w Kwietniu i cały czas obserwuję i ciągle informacja wkrótce będą dostępna a przecież od Listopada 2017 można już kupić bilet na mecze z Getafe 11 Lutego /Girona 25 lutego/Ath. Club 18 Marca/ z Leganés 8 Kwietnia

3

Komentarz usunięty

1

Valencia to ma dopiero pod górkę najpierw w Sobotę Real nie ważne jaki by był Real ale to walka o bezpośredni awans do LM i mecz będzie intensywny a przypominam że Valencia ma w nogach dogrywkę za Alves .Wiec dla nas lepiej że gramy pierwszy mecz na CN wygrać 2:0 czy 3:0 .Znowu Valencia przed rewanżem jedzie do Atletico wiec wszystko stoi po naszej stronie .

0

Przestań już kraczeć ,chyba zapomniałeś jaki mamy styl i robimy wszystko żeby 3 gola strzelić żeby zamknać mecz .Bo wtedy napewno przyjaciele Realu się odkryją i wtedy dojdzie do gwał...........

0

Pierwszym mecz grali u siebie i Barca B nie liczyć Messiego ,Piuqe ,Busiego

0

Ameryki to on nie odkryły że masz wyjść galowa 11

0

3 tygodnie kolego to już dawno mineły

0

Tabela co raz lepsza się robi Biali już 5 jutro ich remis Deportivo a w następnej kolejce porażka z Valencia i Sevilla wygrywa z Getafe i 6 miejsce w tabeli.

46

Dla tych co nie chcą w tym roku Griezmanna za 100 baniek ,zalecam wizytę u le.............To jak promocja a co 2 lata Suarez odejdzie i będziemy płacić po 300 baniek za napastnika.

9

Bardzo dobry ruch, w tych czasach ta cena to jak promocja w Biedronce .Nie rozumie ludzi którzy piszą po co nam on .A dlatego że Iniesta po sezonie obstawiam odejdzie i wtedy Messi może grać w pomocy z Coutinho a atak Demble-Suarez-Grizman i wtedy na ławce mamy doświadocznego Rakiticia a nie jakiś Denisów czy Alenie .wystarczy spojrzeć co się dzieje z ławką Realu jak się pozbyli doświadczonych .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?