Rabiot dobrze myśli że chcę niby iść do Barcy a tak naprawdę wymusza podwyżkę jak ten konus cwaniaczek Verratii .Ale z drugiej strony każdy z nas by kombinował w pracy jakby miał możliwość podwyżki .
Co do Argentyny 1+ że Łysego nie będzie na ławce a drugi + by było jak drugi łysy pójdzie na ławkę .Nie znam rezerwowego bramkarza ale myślę że potrafić wybić piłkę na pałę .To jest mecz o wszystko wiec bym zagrał w pomocy Banaga Messi a w ataku Higuaín , Agüero i Dybala
I znowu się zaczyna ,każdy na świecie klub już wie że mam ułomny zarząd i robią sobie z nas wypożyczalnie samochodów a potem dostajemy grosze albo idzie za darmo .
Taki jest rynek i tyle w temacie .PSG wyłożyło kasę i mieliśmy gów........do gadania ,jeżeli Grizman chcę grać u nas to Atletico może sobie pajacować ile chcę i tak nic nie zrobi .
To prawda sędziowie hiszpańscy są tragiczni ale mi akurat ten sędzia nie przeszkadza mimo że zabrał na gola z Betisem ale chociaż nie pozwala na ostrą grę i bez żadnego ale wyrzucił Ramosika ,tym razem może te rzeźnika Casemiro wyrzuci .A jak zagramy z ambicją taka jak Sevilla to żaden sędzia białym nie pomoże i dostaną lanie .
Wygranie ligi bez porażki ,wygranie LM bez porażki , zdobyć PK i Leo najlepszym strzelcem wszystkich ligi .To by dopiero był ból du.........na RM większy niż nas po obronieniu LM przez białych .
Jak widzę jego ry......to mi się nóż w kieszeni otwiera.Ciekawe czy by tak szczekał jakby Real grał a zapomniałem Real finałach nie gra od 5 czy 6 lat haha .
Panie Montella zapłacicie za to że gryźliście trawe akurat z nami .90% przypadków drużyna która odda wszystkie siły przeciwko Barcelonie i jest tak od kilku lat potem ich kara spotyka i przegrywa następny mecz.Jak ktoś mi nie wierzy to niech sobie w neci prześledzi
A ja myślę że Messi był specjalnie oszczędzany to były mecze towarzyskie z dup............A Trenerzy dobrze wiedzą że to była okazja że Leo złapał odpoczynku bo w Barcelonie teraz go nie dostanie bo sezon wkracza fazę decydującą
A ja tam się ciesze że Leo nie zagrał nawet minuty ,odpoczął chłop bo nie pamiętam kiedy ostatnio miał tyle odpoczynku a teraz sezon wkracza w kluczową faze i nie było by kiedy dać odpocząć Leo.
Witam ja też będę na tym meczu ale bilety już dawno kupiłem przez oficjalną stronę , a teraz od dłuższego czasu są zablokowane .Ale spokojnie kupisz bilet ,chyba że chciałeś konkretny sektor przy samej murawie to możesz mieć problem .Dlatego ja zawsze dużo wcześniej kupuje i obserwuje jak są tylko dostępne a skąd lecisz jeśli to nie tajemnica pozdrawiam.
Witam sory że nie w temacie ale mam pytanie ,orientuj się ktoś czy nadal można robić sobie zdjęcia z Pucharem LM za które się płaci bo go trzymasz a nie te za szyba .I jaka cena w euro pozdrawiam .
1
Racja w końcu ale godzina 16:15 z nim lubi się powtarzać
4
Rabiot dobrze myśli że chcę niby iść do Barcy a tak naprawdę wymusza podwyżkę jak ten konus cwaniaczek Verratii .Ale z drugiej strony każdy z nas by kombinował w pracy jakby miał możliwość podwyżki .
0
No to kadrę mamy w komplecie nie licząc Umtitiego i Demble
0
Co do Argentyny 1+ że Łysego nie będzie na ławce a drugi + by było jak drugi łysy pójdzie na ławkę .Nie znam rezerwowego bramkarza ale myślę że potrafić wybić piłkę na pałę .To jest mecz o wszystko wiec bym zagrał w pomocy Banaga Messi a w ataku Higuaín , Agüero i Dybala
0
Jak kupimy Eriksena będziemy mieli najlepszą pomoc na świecie i w końcu wygramy LM
0
Mógł zgrać główną rolę w Szreku i to bez maski bo jej nie potrzebuję .
0
I znowu się zaczyna ,każdy na świecie klub już wie że mam ułomny zarząd i robią sobie z nas wypożyczalnie samochodów a potem dostajemy grosze albo idzie za darmo .
4
Jak można tak ocenić Niemców jak od ponad 20 lat ich najgorsza faza do półfinał .
0
Messiego i Iniesty nie da się zastąpić co ty bierzesz !
3
Taki jest rynek i tyle w temacie .PSG wyłożyło kasę i mieliśmy gów........do gadania ,jeżeli Grizman chcę grać u nas to Atletico może sobie pajacować ile chcę i tak nic nie zrobi .
7
Tebas ma już ból du.............
0
Witaj w klubie też go nie cierpię , mają drugiego rzeźnika Pepe
0
To prawda sędziowie hiszpańscy są tragiczni ale mi akurat ten sędzia nie przeszkadza mimo że zabrał na gola z Betisem ale chociaż nie pozwala na ostrą grę i bez żadnego ale wyrzucił Ramosika ,tym razem może te rzeźnika Casemiro wyrzuci .A jak zagramy z ambicją taka jak Sevilla to żaden sędzia białym nie pomoże i dostaną lanie .
0
Ter Stegen - Semedo -Vermalen-Umtiti-Alba-Gomes- Coutinho-Denis-Dembele -Paco-Leo-------- Vamos
0
Wygranie ligi bez porażki ,wygranie LM bez porażki , zdobyć PK i Leo najlepszym strzelcem wszystkich ligi .To by dopiero był ból du.........na RM większy niż nas po obronieniu LM przez białych .
5
Gdzie takie dobre piguły dają a już wiem tego samego lekarza ma co Siwy Por qué Por qué Por qué?
0
Boże już płacz że Real wygra LM a ja jestem pewny że nie wygra niech trafi na nas i się pożegna z Liga Mistrzów
3
Wolski to musi się nauczyć przepisów i obiektywnie komentować nie rozumie fan Realu a mu dają taki mecz
0
Jak widzę jego ry......to mi się nóż w kieszeni otwiera.Ciekawe czy by tak szczekał jakby Real grał a zapomniałem Real finałach nie gra od 5 czy 6 lat haha .
10
W Następnej kolejnce nasza wygrana i remis w derbach Madrytu to będzie najlepszy wynik dla nas .Choć każda porażka Realu bardzo smakuję
0
Nie pamiętam bo jestem 1982 rocznik ale zamknę ci usta tyle razy co oglądam Barce na żywo to ty tylko możesz pomarzyć
8
Panie Montella zapłacicie za to że gryźliście trawe akurat z nami .90% przypadków drużyna która odda wszystkie siły przeciwko Barcelonie i jest tak od kilku lat potem ich kara spotyka i przegrywa następny mecz.Jak ktoś mi nie wierzy to niech sobie w neci prześledzi
2
Zmień lekarza albo tabletki
2
Chyba dziecko zapomniało jak grał judaszek Neymar pierwszy sezon w Barcelonie .Jeszcze Demble zamknie usta Tobie i innym
0
Całe szczescie nie jesteście trenerami no tak posadzić najlepiej do końca sezonu bo kuło coś haha
24
A ja myślę że Messi był specjalnie oszczędzany to były mecze towarzyskie z dup............A Trenerzy dobrze wiedzą że to była okazja że Leo złapał odpoczynku bo w Barcelonie teraz go nie dostanie bo sezon wkracza fazę decydującą
22
A ja tam się ciesze że Leo nie zagrał nawet minuty ,odpoczął chłop bo nie pamiętam kiedy ostatnio miał tyle odpoczynku a teraz sezon wkracza w kluczową faze i nie było by kiedy dać odpocząć Leo.
0
Cristiano jest najlepszy w historii ale nurkowaniu ,nawet Neymar czy Suarez nie jest takim symulantem
0
Witam ja też będę na tym meczu ale bilety już dawno kupiłem przez oficjalną stronę , a teraz od dłuższego czasu są zablokowane .Ale spokojnie kupisz bilet ,chyba że chciałeś konkretny sektor przy samej murawie to możesz mieć problem .Dlatego ja zawsze dużo wcześniej kupuje i obserwuje jak są tylko dostępne a skąd lecisz jeśli to nie tajemnica pozdrawiam.
0
Witam sory że nie w temacie ale mam pytanie ,orientuj się ktoś czy nadal można robić sobie zdjęcia z Pucharem LM za które się płaci bo go trzymasz a nie te za szyba .I jaka cena w euro pozdrawiam .