1

Racja w końcu ale godzina 16:15 z nim lubi się powtarzać

4

Rabiot dobrze myśli że chcę niby iść do Barcy a tak naprawdę wymusza podwyżkę jak ten konus cwaniaczek Verratii .Ale z drugiej strony każdy z nas by kombinował w pracy jakby miał możliwość podwyżki .

0

No to kadrę mamy w komplecie nie licząc Umtitiego i Demble

0

Co do Argentyny 1+ że Łysego nie będzie na ławce a drugi + by było jak drugi łysy pójdzie na ławkę .Nie znam rezerwowego bramkarza ale myślę że potrafić wybić piłkę na pałę .To jest mecz o wszystko wiec bym zagrał w pomocy Banaga Messi a w ataku Higuaín , Agüero i Dybala

0

Jak kupimy Eriksena będziemy mieli najlepszą pomoc na świecie i w końcu wygramy LM

0

Mógł zgrać główną rolę w Szreku i to bez maski bo jej nie potrzebuję .

0

I znowu się zaczyna ,każdy na świecie klub już wie że mam ułomny zarząd i robią sobie z nas wypożyczalnie samochodów a potem dostajemy grosze albo idzie za darmo .

4

Jak można tak ocenić Niemców jak od ponad 20 lat ich najgorsza faza do półfinał .

0

Messiego i Iniesty nie da się zastąpić co ty bierzesz !

3

Taki jest rynek i tyle w temacie .PSG wyłożyło kasę i mieliśmy gów........do gadania ,jeżeli Grizman chcę grać u nas to Atletico może sobie pajacować ile chcę i tak nic nie zrobi .

7

Tebas ma już ból du.............

0

Witaj w klubie też go nie cierpię , mają drugiego rzeźnika Pepe

0

To prawda sędziowie hiszpańscy są tragiczni ale mi akurat ten sędzia nie przeszkadza mimo że zabrał na gola z Betisem ale chociaż nie pozwala na ostrą grę i bez żadnego ale wyrzucił Ramosika ,tym razem może te rzeźnika Casemiro wyrzuci .A jak zagramy z ambicją taka jak Sevilla to żaden sędzia białym nie pomoże i dostaną lanie .

0

Ter Stegen - Semedo -Vermalen-Umtiti-Alba-Gomes- Coutinho-Denis-Dembele -Paco-Leo-------- Vamos

0

Wygranie ligi bez porażki ,wygranie LM bez porażki , zdobyć PK i Leo najlepszym strzelcem wszystkich ligi .To by dopiero był ból du.........na RM większy niż nas po obronieniu LM przez białych .

5

Gdzie takie dobre piguły dają a już wiem tego samego lekarza ma co Siwy Por qué Por qué Por qué?

0

Boże już płacz że Real wygra LM a ja jestem pewny że nie wygra niech trafi na nas i się pożegna z Liga Mistrzów

3

Wolski to musi się nauczyć przepisów i obiektywnie komentować nie rozumie fan Realu a mu dają taki mecz

0

Jak widzę jego ry......to mi się nóż w kieszeni otwiera.Ciekawe czy by tak szczekał jakby Real grał a zapomniałem Real finałach nie gra od 5 czy 6 lat haha .

10

W Następnej kolejnce nasza wygrana i remis w derbach Madrytu to będzie najlepszy wynik dla nas .Choć każda porażka Realu bardzo smakuję

0

Nie pamiętam bo jestem 1982 rocznik ale zamknę ci usta tyle razy co oglądam Barce na żywo to ty tylko możesz pomarzyć

8

Panie Montella zapłacicie za to że gryźliście trawe akurat z nami .90% przypadków drużyna która odda wszystkie siły przeciwko Barcelonie i jest tak od kilku lat potem ich kara spotyka i przegrywa następny mecz.Jak ktoś mi nie wierzy to niech sobie w neci prześledzi

2

Zmień lekarza albo tabletki

2

Chyba dziecko zapomniało jak grał judaszek Neymar pierwszy sezon w Barcelonie .Jeszcze Demble zamknie usta Tobie i innym

0

Całe szczescie nie jesteście trenerami no tak posadzić najlepiej do końca sezonu bo kuło coś haha

24

A ja myślę że Messi był specjalnie oszczędzany to były mecze towarzyskie z dup............A Trenerzy dobrze wiedzą że to była okazja że Leo złapał odpoczynku bo w Barcelonie teraz go nie dostanie bo sezon wkracza fazę decydującą

22

A ja tam się ciesze że Leo nie zagrał nawet minuty ,odpoczął chłop bo nie pamiętam kiedy ostatnio miał tyle odpoczynku a teraz sezon wkracza w kluczową faze i nie było by kiedy dać odpocząć Leo.

0

Cristiano jest najlepszy w historii ale nurkowaniu ,nawet Neymar czy Suarez nie jest takim symulantem

0

Witam ja też będę na tym meczu ale bilety już dawno kupiłem przez oficjalną stronę , a teraz od dłuższego czasu są zablokowane .Ale spokojnie kupisz bilet ,chyba że chciałeś konkretny sektor przy samej murawie to możesz mieć problem .Dlatego ja zawsze dużo wcześniej kupuje i obserwuje jak są tylko dostępne a skąd lecisz jeśli to nie tajemnica pozdrawiam.

0

Witam sory że nie w temacie ale mam pytanie ,orientuj się ktoś czy nadal można robić sobie zdjęcia z Pucharem LM za które się płaci bo go trzymasz a nie te za szyba .I jaka cena w euro pozdrawiam .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?