3

Dzieci pokory bo wygraliśmy ze słabym Realem ,którego Levante na jego stadionie ograło .Jak ogramy Inter na jego stadionie to można powiedzieć że idziemy małymi krokami po LM .

11

No mógł się potoczyć inaczej Panie Muriel. Jakby Messi nie szedł skończyło byś się Manitą .

0

Przeczytaj dobrze kolego jest Coutinho

0

Ter Stegen -Semedo - Piqué- Lenglet-Alba-Vidal-Rakitic -Coutinho-Suárez-Messi-Dembélé

0

Jak zapłaci 220 baniek i przeproś publicznie kibiców to zapraszamy .A tak na poważnie to jest kabaret żeby założyć koszulkę Realu ,Barca mnie nie chciał wiec wybrałem Real i tyle w temacie .

1

Do wszystkich co płaczą na Valverde minęło 8 kolejek w lidze i 2 w LM .A wszyscy już zwalniają Valdka. Jak Barca złapie gaz najlepszym momencie i wygra wszystko to schowacie jak szczury do kanałów i będziecie wielbić go .Dużo Nicków poznaje jak zwalniali Lucho a potem go wielbili .

0

Zgadzam się z Tobą kolego ,Piątek to nie ta liga a już z niego robią drugiego Lewandowskiego haha.

2

Jeżeli kolego się sprawdzi to czemu niby by nie zagrał w LM !!! chyba ktoś tu nie zna przepisów

2

O...........Freddy Krueger powrócił

1

Roberto na ławkę za niego Rafhinia i Messi za Rakiticia

1

No pomyliłem się chciałem jeszcze dodać Albe ,Rafinha i Coutinho.

0

A ja to widzę tak Ter Stegen -Semedo -Piqué- Lenglet- Busquets-Messi- Suárez- Dembélé.

0

Początek sezonu a ty już wyciągasz wnioski .Pewnie też Lucho zwalniałeś po 6 miesiącach a potem schowałeś się jak szczur do kanału .Jeszcze Valdek cię sprowadzi do kanałów .

1

Freddy Krueger powraca

3

Nie mogło by inaczej

0

Prawda jest taka że wiecie dlaczego Real nie zrobił mega transferu w tym okienku bo już wie że w następnym sezonie Judaszek przyjdzie i trzymają kasę.

2

Masz rację kolego A dla mnie to cichy Judasz

1

Do płaczków co nie widzą Pistolero w pierwszym składzie ,gdzie będziecie jak dziś załaduję hatricka?

13

No i pięknie weekend się rozpoczął

0

Poczekaj na Oficjalnej stronie tam kupisz na bank ,najpierw socios klepie miejsca a potem są dla wszystkich .Wiem bo latam na mecze .

0

Siema na PSV kupisz na oficjalnej stronie bez problemu nawet tydzień przed meczem,to jest pewny stary .

0

Sprzedać Munira w ataku zawsze może grać Malcom czy Rafa czy Denisem

2

Teraz się odezwał ten paj.................bo martwi się o swój Real żeby nie grał w takich warunkach

0

Twoje miejsce jest tam gdzie - Sandro Rosell

1

A ja pozbył bym się Ciebie z tej strony

2

Sezon jeszcze się nie zaczął a już dużo osób wie wszystko o Suarezie ,zobaczymy gdzie będą ci wszyscy jak im usta zamknie .Schowają się jak szczury w kanałach .

0

A co u nas to wypożyczalnia samochodów

2

Poczekaj jak Messi zagra piach do Gimbusy będą chcieli go sprzedać

1

Koleś zmień tabletki albo lekarza

1

Arab kozaczysz to dawaj 400 na stół wtedy pogadamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?