Dzieci pokory bo wygraliśmy ze słabym Realem ,którego Levante na jego stadionie ograło .Jak ogramy Inter na jego stadionie to można powiedzieć że idziemy małymi krokami po LM .
Jak zapłaci 220 baniek i przeproś publicznie kibiców to zapraszamy .A tak na poważnie to jest kabaret żeby założyć koszulkę Realu ,Barca mnie nie chciał wiec wybrałem Real i tyle w temacie .
Do wszystkich co płaczą na Valverde minęło 8 kolejek w lidze i 2 w LM .A wszyscy już zwalniają Valdka. Jak Barca złapie gaz najlepszym momencie i wygra wszystko to schowacie jak szczury do kanałów i będziecie wielbić go .Dużo Nicków poznaje jak zwalniali Lucho a potem go wielbili .
Początek sezonu a ty już wyciągasz wnioski .Pewnie też Lucho zwalniałeś po 6 miesiącach a potem schowałeś się jak szczur do kanału .Jeszcze Valdek cię sprowadzi do kanałów .
Sezon jeszcze się nie zaczął a już dużo osób wie wszystko o Suarezie ,zobaczymy gdzie będą ci wszyscy jak im usta zamknie .Schowają się jak szczury w kanałach .
3
Dzieci pokory bo wygraliśmy ze słabym Realem ,którego Levante na jego stadionie ograło .Jak ogramy Inter na jego stadionie to można powiedzieć że idziemy małymi krokami po LM .
11
No mógł się potoczyć inaczej Panie Muriel. Jakby Messi nie szedł skończyło byś się Manitą .
0
Przeczytaj dobrze kolego jest Coutinho
0
Ter Stegen -Semedo - Piqué- Lenglet-Alba-Vidal-Rakitic -Coutinho-Suárez-Messi-Dembélé
0
Jak zapłaci 220 baniek i przeproś publicznie kibiców to zapraszamy .A tak na poważnie to jest kabaret żeby założyć koszulkę Realu ,Barca mnie nie chciał wiec wybrałem Real i tyle w temacie .
1
Do wszystkich co płaczą na Valverde minęło 8 kolejek w lidze i 2 w LM .A wszyscy już zwalniają Valdka. Jak Barca złapie gaz najlepszym momencie i wygra wszystko to schowacie jak szczury do kanałów i będziecie wielbić go .Dużo Nicków poznaje jak zwalniali Lucho a potem go wielbili .
0
Zgadzam się z Tobą kolego ,Piątek to nie ta liga a już z niego robią drugiego Lewandowskiego haha.
2
Jeżeli kolego się sprawdzi to czemu niby by nie zagrał w LM !!! chyba ktoś tu nie zna przepisów
2
O...........Freddy Krueger powrócił
1
Roberto na ławkę za niego Rafhinia i Messi za Rakiticia
1
No pomyliłem się chciałem jeszcze dodać Albe ,Rafinha i Coutinho.
0
A ja to widzę tak Ter Stegen -Semedo -Piqué- Lenglet- Busquets-Messi- Suárez- Dembélé.
0
Początek sezonu a ty już wyciągasz wnioski .Pewnie też Lucho zwalniałeś po 6 miesiącach a potem schowałeś się jak szczur do kanału .Jeszcze Valdek cię sprowadzi do kanałów .
1
Freddy Krueger powraca
3
Nie mogło by inaczej
0
Prawda jest taka że wiecie dlaczego Real nie zrobił mega transferu w tym okienku bo już wie że w następnym sezonie Judaszek przyjdzie i trzymają kasę.
2
Masz rację kolego A dla mnie to cichy Judasz
1
Do płaczków co nie widzą Pistolero w pierwszym składzie ,gdzie będziecie jak dziś załaduję hatricka?
13
No i pięknie weekend się rozpoczął
0
Poczekaj na Oficjalnej stronie tam kupisz na bank ,najpierw socios klepie miejsca a potem są dla wszystkich .Wiem bo latam na mecze .
0
Siema na PSV kupisz na oficjalnej stronie bez problemu nawet tydzień przed meczem,to jest pewny stary .
0
Sprzedać Munira w ataku zawsze może grać Malcom czy Rafa czy Denisem
2
Teraz się odezwał ten paj.................bo martwi się o swój Real żeby nie grał w takich warunkach
0
Twoje miejsce jest tam gdzie - Sandro Rosell
1
A ja pozbył bym się Ciebie z tej strony
2
Sezon jeszcze się nie zaczął a już dużo osób wie wszystko o Suarezie ,zobaczymy gdzie będą ci wszyscy jak im usta zamknie .Schowają się jak szczury w kanałach .
0
A co u nas to wypożyczalnia samochodów
2
Poczekaj jak Messi zagra piach do Gimbusy będą chcieli go sprzedać
1
Koleś zmień tabletki albo lekarza
1
Arab kozaczysz to dawaj 400 na stół wtedy pogadamy