0

Zachowanie Suareza i Piqué widzi a pracy sędziów przeciwko Barcelonie nie widzi o ślep haha. No War chyba dla Barcelony będzie nie potrafił ocenić bo dla Madryckich paj............wszystko będzie widział .Gdy widzę jego ry..........to mi że chcę ży.........

0

Barca wie że to mecz o 6 punktów i gramy u siebie .Jak będzie motywacja jak na Juventus to rozjedziemy ich jak Walec .Jesteśmy Barcą trzeba ich sprowadzić na ziemie .

0

Witam nie lekceważę Atletico ale prawda jest taka że wystarczy im strzelić gola jako pierwsi i są jak dzieci w mgle nawet z ogórkami .Oglądam prawie każdy mecz Atletico i przez ostatnie dwa lata jak ktoś im strzelił gola jako pierwszy 3 razy udało im się wyjść w takim przypadku .Strzelić szybko gola a ten autobus się otworzy. Im remis nic nie daje .

3

Lahoz zamiast do ekranu komputera będzie sprawdzał czy doszedł przelew z Madrytu

0

Słuchaj kolego póki Barca gra w LM to Real może sobie pomarzyć o wygraniu Ligi Mistrzów .

17

Dziś Maszyna będzie mogła sobie postrzelać bo jego przyjaciółki Cornellà-El Prat będą się wykładać i mówić Cris strzelaj .Oby kiedyś i za to kara spotkała i spadli do 2 ligi bo zabraknie im tych 6 punktów co oddają co roku w prezencie .

0

Ile tu sezonowców jak byli dali Albie odpocząć no będzie zmuszony bo pauzuję haha

22

Jutro można śmiało iść do Fortuny i stawiać cała wypłatę że Real właduję dużo goli Espanyolowi bo to mecz najlepszej przyjaźni

1

Ograć Las Palmas a potem wygrać z Atletico i o mistrzostwo jestem spokojny bo Real też ogra Atletico a przynajmniej zremisuję

0

To najlepszy duet w historii Real i sędziowie

0

Jak Chelsi wczoraj nie murował to ty chyba inny mecz oglądałeś haha.Gdy stracili bramke na 1:1 zachcieli grać w piłkę

0

To się okaże przypomnę ci się

1

Myślę że Valverde dziś zaskoczy i wszyscy będą w szoku i od pierwszy minut wyjdzie Dembele albo Vidal .Pewnie zaraz tu się na mnie rzucą dzieci że pisze bzdury .Ale się zdziwicie ,to że Chelsi postawi Autobus i 15 tirów to jest pewne jak w życiu śmierć i podatki .

0

Jutro będzie że kontuzja bo wiatr ledko zawieje i już po chłopie ,obawiam się że będziemy mieli swojego Bale .

4

Dokładnie dobrze powiedziane bo ten rzeźnik Casemiro to jest nietykalny przez sędziów czy to w lidze a już nie wspomnę o LM w tamtym sezonie co w drugim meczu z czerwem powinien kończyć

0

Panowie możecie iść śmiało do zakładów i stawiać w następnej kolejce na Celete że rozjedzie rzeźników .Każdy co się zepnie na Barce w następnej kolejce dostaje lanie

1

Jak można oglądać mecz i siędzieć na stronie i komentować mecz co za ciule.Roberto za -Semedo /Alba z Dinge i Leo za Inieste

0

Przy dobrym wyniku w końcówce niech się Pistolero i Umtit złapią 5 żółte .Potem mamy mecz u siebie z Getafe wiec dam rade

2

Marzenie moje zdemolować ich 0:5 i hatrick Leo i Gol Pistolero i Couthino

1

Chyba z trybun go może zobaczysz haha

0

Dobre dropsy biorą na RM że pocisną PSG haha .PSG ich zgwa......

0

Ter Stegen-Semedo-Piuqe-Mina-Dinge-Rakitci-Coutinho-Denis-Paulhinio-Messi-Paco

0

Dziś w końcu dobry sędzia czyli Gil Manzano na tę zwierzaki

0

Uwaga pilne z ostatniej chwili w TVN 24 mówili że jest zbiórka paczek z kurtkami zimowymi aby wysłać do Madrytu

0

Bilet kupiłeś na mecz ???

0

Bilet na mecz kupiłeś ???

0

Niech jeszcze więcej strona oficjalna Barcy blokuje biletów to będzie nie długo przychodzić 30 tysięcy

0

Przypomnieć ci jak miał poważna kontuzje przez tą bandę jaskiniowców !!!

8

A ja myślę jak Valverde haha taki żart ,Valverde jestem bardzo mądrym trenerem i obstawiam że zrobił to specjalnie że Iniesta od pierwszy minut bo dobrze wie że w Niedziele banda Jaskiniowców będzie polować na nasze nogi a Iniesta jest niezbędny na LM i go posadzi na ławce .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?