0

Rok 2020 transfer Coutinho kwestią godzin .Ja tam nie wierze że go kupimy bo saga się ciągnie od 3 okienek a skończy w Lipcu jak go kupi City lub PSG lub Bayern

0

Rok 2030 Coutinho kwestia godzin

0

Bartek teraz będzie leciał do Angli do 31 stycznia a potem zabraknie paliwa haha.

0

Latem po MŚ będą chcieli 250 jak Brazylia dojdzie np: do finału

0

Albo Zima albo nie się się wypchają nim

0

Sprzedać póki można coś dostać a od samego początku nie chciałem jego powrotu .To nie jest zawodnik nawet na ławke w Barcelonie .

0

Co ty porównujesz najlepsza historii Brazylie w tamtych czasach która dominowała co prawie co turniej i lała bardzo silnych Niemców .Do Argentyny która od lat nie ma dobrej pomocy i słabą obrone.I jeszcze jedno Messi nie był w połowie ,no tak grać w finale i przegrać po farcie Niemców dogrywce to nawet nie połowo haha.Masz porównania z du.........

0

Teraz jest kwestia dni a w następnym tygodniu godzin i tak będzie trwało do 31 Stycznia aż się zamknie okienko .Potem w Lipcu będzie oficjalka ale w PSG

0

Nie 2019 będzie już piłlarzem PSG

0

Boli i ma boleć bo Messi wyciąga cię nosem a jestem starego rocznika 1982 i mogłem oglądać pazernego judasza i teraz Leo .Wszystkich Brazyliczyków będzie boleć bo Messi jest z Argentyny a każdy wie jak się kochają te kraje .

3

Ale prasa ma z nas ubaw ta szopka będzie trwała do 31 Stycznia a kolejna rozpocznie się w Lipcu ale wtedy zobaczymy oficjalnie pana Coutinho ale w PSG albo City haha.

28

Chyba zapomniał jak w sezonie 2004 do 2007 go obejżdżało dziecko 17 letnie i 18 i 19 letnie

0

Raczej napewno tak bo Lucas odejdzie to mu zwolnie numer w lato .Co wy się łudzicie że te ofermy nasze go kupią .

0

Haha Zbuntowany Anioł rozpoczęty na nowo.Nowe odcinki do 31 Stycznia a potem przerwa aż do Lipca .A potem boże stało się Milagros w Francji haha.Żałosne bajki najpierw miał być do 3 stycznia ,potem do 7 stycznia a teraz do następnego tygodnia haha.

5

A jak jutro pojawi się Couthino oficjalnie piłkarzem Barcelony to co wtedy napiszesz .

0

Haha rozbawiłeś mnie co jakby Isco grał Liverpoolu to by też wygrał 3 LM ,wiec się zastanów co piszesz bo Real to nie Liverpool

0

Jak przechodził to podstawowym graczem był haha

0

Pilne ostatniej chwili nowi Pomocnicy Neymar ,Hazard i Messi Haha. To że Leo się cofa do pomocy to nie znaczy że jest pomocnikiem .Jak możesz równać Coutinho z Alcantara haha.

2

Całe szczęście ty nie jesteś od transferów bo za 100 baniek to możesz pomarzyć o Coutinho. Morata poszedł do Chelsi za 80 a kto to jest a 100 baniek chcesz wyciągnąć top 5 na świecie pomocnika .Chyba że cofasz się 10 lat do tyłu

2

Wiem że to nie realne ale ja bym im dał 100 baniek + Gomes i Deulofeu w pakiecie .Bo więcej niż 35 nie dostaniem za Gomesa a za Deulofeu max 15 możemy dostać .

0

Gówn..................wiesz i hu.....................się znasz Dobranoc

2

PSG musi w zimę sprzedawać a nie mogą kupić i to jeszcze za 150 wiec się ogarnij

5

Latem możesz zapomnieć o Coutinho bo PSG Lub City położy kase i pozamiata .Całe szczecie że nasi działacze nie myślą jak ty .I jeszcze jedno liga jest długa wiec Iniesta by miał więcej odpoczynku na ważne mecze w lidze czy LM.

1

Deulofeu nie wypożyczać tylko sprzedać i krzyż na drogę

1

Super chyba wykrakałem tą godzine i extra godzinka na oglądanie meczu .

1

I Super bardzo dużo jest o 20:45 i dla mnie mogą być do końca sezonu o 20:45

0

PK wygraliśmy i po męczarniach z karnego jeszcze

3

Nie zapomnę jak kibice Reaul dopisywali sobie 6 punktów z nami a potem gdzieś jeszcze przegramy a oni wszystko będą wygrywać.A tu zonk haha.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?