0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

No Barcelonie już to nie grozi bo z tym zarządem będziemy bili się o miejsce w lidze Europejskiej

0

Napisze tak z tym zarządem nikogo nie kupimy bo stwierdzą że mają kompletną kadrę.A kasa pójdzie pod stół i potem jakaś coś tam wymyślą że było trzeba to zrobić czy tamto .Jeszcze wspomnieć mój komentarz!!! To są pijawki które sprawdzą Barce na dno

0

Jeszcze mało temu Judaszowi .Dziwi mnie jedna rzecz Messi jest od dziecka w klubię i Kocha ten klub całym sercem i pożegnał się z tymi Judaszem.Nie ważne że byli koleszki ale za takie szopki co robił ten Judasz należu mu się piekło.Choć prawdziwe Cul pokazało klasę i śpiewał na tego Judasza.

0

9 a te ofermy zarządu nic nie zrobili tylko sprzedali żeby mieć za co bawić .Potem usłyszę że mają kompletną drużyną bo mają Deulofeu haha

1

Haha 150 to chyba razem w pakiecie Pierre-Emerick Aubameyang

1

Nawet jak kupimy Coutinho to nie ma się co cieszyć bo to kolejny Brazylijczyk .Wydamy na niego 100 baniek a za rok kupi go nam PSG Lub City haha.Bo ten wspaniały zarządu mu zrobi Klauzule 150 baniek .Póki oni tam będą rządzić to będą suche lata .Już Bartek zapowiedział że nie wszystko będzie wydane no logiczne musi mieć na swoje przyjemności .Od paru lat jest nam potrzebny pomocnik a oni chcą zrobić z Coutinho napastnika i kupią swojego grajka z ligi Chińskiej i powiedzą że mają kompletną kadrę haha.

0

Dzięki bardzo koleszko

0

Witam ma ktoś dobrego linka bo na Polskim tnie na Youtuba też a mam bardzo szybki net

0

No proszę Judaszek odszedł i już nie potrzebny i bardzo dobrze.I do wszystkich jak nie więdzą znacznie słowo Judasz!!! Nie trzeba iść do Realu ale wystarczy tak pajacować jak Neymar.Mógł się normalnie zachować a te jego pożegnanie było wręcz żałosne .Takim tekstami to niech myśli oczy dzieciaką z GM haha.

0

A Ty lekarza i zmień tabletki

0

Witam sory że nie w temacie do wiem się czemu nie ma oficjalne daty super pucharu

0

Nadal nie podali oficjalnej daty w super pucharze a miała być najpóźniej do 20

0

Jednym + będzie tego jeśli Neymar odejdzie choć nie wierze w tej bajki że poleci ten zarząd .A co do realnych transferów przy takiej kasie dla nas to Aubameyang i może Coutinho.Bo Dybali czy Verrettim zapomnijcie .

0

Nie kolego zakaz transferów tylko najmniejsza kara wyrzucnie z LM na 2 lata

0

A tu się z Tobą nie zgodzę i tą bandą debil.........co gówno wiedzą przy takiej kwocie najmniej PSG jest wyrzucona na 2 lata z LM

0

Koleś po pierwsze to sam bajki a po drugie kogo byśmy kupili bo nie wierze w to że Juve odda Dybale albo Chelsi która się wzmacnia Hazarda.Wiec niech się wszyscy ograną na tej stronie kogo byśmy my nie kupili za ta kase .Z tym zarządem to kupimy 29 dziada z Chiny i powiedzą że mają kompletną drużyne .

0

Przypomnieć wam chyba ma ktoś tu krótką pamięć ile razy Messi nie zdementował plotek

5

Oficjalnie jesteś idio...i zmień leki

3

A ja bym sprzedał Ciebie i jeszcze bym dopłacił

0

Pilne!!! z ostatniej chwili prasa za 3 dni napiszę Messi idzie do Chelsi a Suarez do Lecha haha

1

Boże połowa ludzi wierzy w te bajki co prasa podaje haha .

2

Haha Neymar nigdzie nie odjedzie to wymysł prasy a PSG co najwyżej może dostać skarpetki Neymara bez autografu za 222 ml

0

Teraz będę go wypożyczać do 30 tylko nas zarząd tak potrafi

0

Jedyny klub PSG co sobie może pomarzyć

1

Prasa nie ma o czym pisać a PSG to jedyny klub który może pomarzyć o jakim kolwiek zawodniku pierwszej 11 a Dogulasa mogą dostać za 50 baniek

3

Niech ten zarząd zmieni lekarza albo leki

0

Coś ci powiem jak idziesz do pracy to ty rządzisz czy szef ,chyba że jesteś szefem .U nas zarządzą zawodnicy a w Realu Prezes i tym się różnimy

0

Spokojnie z tym zarządem zostawimy Rakiete żeby potem oddać go za darmo bo u nas dużo tanio i nisko to jest cała zarząd Barcelona

0

500 milionów euro klauzuli wykupu w kontrakcie Ceballosa a u nas standart kupić i za 2 lata oddać za darmo haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?