1

Haha już to widzę że wieku 33 lat dostaje ostatnią szanse żeby zagrać w Barcy i mówi nie haha

1

może jeszcze Eto haha , najpierw przeczytaj post a potem komentuj

0

Artykuł powinien być taki Barca pokonuję 3 sędziów + Athletic Bilbao+Tabas

1

Ciężki mecz Barca kontra Bilbo + sędzia

0

Barca dziś musi totalną miazgę zrobić z tymi brutalami najlepiej do przerwy im wyładować Manite

0

To ty daruj sobie swój komentarz

0

Wow cud Real losuje silnego cud świata

0

Ma ktoś linka bo ten nie działa ????

0

A po co Real bierze udział w losowaniu jak już zna rywala czyli Alcorcon

3

Co do losowania dziś to ja już znam rywala Realu Alcorcon ,można śmiało stawiać gruba kase że Real zagra Alcorcón .Nie wiem po co Real bierze udział w jakim kolwiek losowaniu jak oni znają rywala dzień przed.

0

FIFA jest żałosna mało że od 10 lat losowania LM są ustawione dla Realu to jeszcze teraz tak szopka haha.Jak ktoś mi powie że to przypadek że Real od 10 lat losuje 1/8 samych ogórów to jak najprędzej zapisze się do dobrego lekarza.

0

Witam wiem że to co napisze jest mega Fantazja ale marzy mi się żeby Barca wygrał 10:0 z przyjaciółmi Realu

1

Co do Leo prawda ale co do powtórek video się z nim nie zgodzę bo więcej czasu traci piłka nożna na bieganiu piłkarzy i machanie rączkami do sędziego a sprawdzenia dane sytuacji zajmuję parę sekund .

0

No to już znam rywala Realu na 1/4 Manchester City lub Juventus bo reszta za silna i by mogła krzywdę zrobić białym .

5

A ja jestem za tym żeby się wykartkowali bo z przyjacielami białych sobie na CN bez nich poradzimy ,bardziej nam będą potrzebni na wyjazd do Villarreal.

27

Po co te teksty na kogo może trafić Real jak już wiadomo i można stawiać grubą kasę że trafi na kogoś Napoli
– AS Monaco
– Leicester innej opcji nie będzie mogę się z każdym założyć .

1

ciekawy jaki jest kurs na Monaco że wylosuje Real bo warto postawić parę stówek

3

Ja bym dał taki Ter Stegen -Sergi Roberto-Piqué - Mascherano-Alba-Busquets-Rakitić-Gomes-Denis Suárez-Luis Suárez- Messi a Neymar ławka dlatego że ma 4 żółtą i może wejść jak nie będzie szło .

0

Skąd miałeś takie infno że w lutym chyba czytasz Onet.pl

1

Ziomal popieram cię

0

Rafa chyba zapomniałeś o Maladze

0

kibiców mają super i nawet lubię ten klub ale jak pisałem wcześniej jak kosmita będzie miał dzień to nawet sam diabeł Sevilli nie pomoże .

0

Witam orientuj się ktoś gdzie jest cały mecz Barcy ze Sevilla bo chcę dokładnie zobaczyć sytuacje jak Lucho daje znać Pistolero żeby się wykartkował .

2

Jak Messi będzie miał swój dzień i Suarez zagra w końcu na swoim poziomie to nawet piekło Sevilli im nie pomoże

0

Jeszcze 3 godziny i 40 minut jak ten czas teraz się wlecze

0

Już wiem ale dzięki za infno pozdrawiam

1

No nie ręce mi opadają dzwonie do NC+ nic nie wiedzą teraz trochę pogrzebałem w dekoderze i niby pisze że jest na 129 od 20:30 oby

2

Drahenfelst -Nie wiem skąd masz takie informacje że mecz na bank będzie na żywo na 129 kanale jak dzwoniłem przed chwilą na infolinie i nie mają takich informacje tylko że w 128 zaczyna się o 21:05 a to oznacza że nie będzie na żywo kolego .Czyli Eleven znowu sobie poleciał kulki z nami .

0

Witam a skąd te info ?

3

Chyba raczej w sobotę i z tego co widzę to Eleven sobie kulki leci pisze że mecz na żywo a będzie z 20 minutowym opóźnieniem wiec jakie mi na żywo!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?