Haha Sport to ma wyobraźnie z kosmosu a jeśli to miała być prawda to nasz zarząd by musiał być bardzo szalony jakby sprzedał Mascherno . Wiem zaraz usłyszę komentarze bleeeeee że stary 31 lat .Ale dla mnie w tej chwili nie zawodnika na rynku co by w połowie dorównał Mascherno.Mascherno jest u nas 8 lat i wyliczył bym na palcach ręki jego bardzo złe występy ale każdy zawodnik je ma. I jeszcze jedno gdy odchodził R10 był Messi gdy odchodził Puyol był Mascherno i rozwijał się Piqué .Można kupić z dwóch obrońców żeby się ogrywali przy Mascherno bo sprzedaż jego na chwilę obecna to samobójstwo.
R10 był jeden i myślę że już nigdy nie będzie drugiego R10 on był jedyny swoim rodzaju do dziś oglądam z nim filmiki i miałem okazje oglądać go na żywo 2 razy to był Bóg techniki
Chyba pana sędzia zapomniał żółtych kartek dla graczy Sevilli albo Florek posmarował .Czerwo dla Mascherno zasłużone ale dziwne że w tej sytuacji miał sokoli wzrok a gdy była ręka niewidomy haha.
Witam taka ciekawostka dla wszystkich ,chociaż pewnie dużo ludzi wiedziało o tym że gdy Pistolero strzela gola nie przegraliśmy w tym sezonie ani razu czy to w lidze czy LM pozdrawiam.
Ok Bartrą, Vermaelenem, Adriano i Sandro a pytam gdzie nasza gwiazda Douglas jego trzeba też sprzedać .Co do transferów trzeba kupić 2 obrońców ,jednego klasowego pomocnika i napastnika który będzie godził się być rezerwowym .
Ligę tylko może sama Barca przegrać bo Real i Atletico mogą sobie wygrywać po 10:0 i gów........... im to da jak my wygramy wszystko .Wiec nie co patrzeć na innych bo to oni są zależni od nas .
chyba zapomniałeś o innych kanałach które muszą być w tym pakiecie .Wiec pokaż mi taki pakiet za 59 zł że będziesz miał Eleven i cały pakiet Canl+ pisze tu o NC+ pozdrawiam
Wszystkie mecze w 37 kolejce La Liga odbędą się 8 maja niedziela o 17:00.Wiem że było jasne że o tej samej godzinie ale też już jest jasne że Eleven sobie w kulki poleciał i na drugim Elevenie będzie pokazywał ligę Włoską i mecz o pietruszkę.Wiec nie po to płace za pakiet ponad 100 zł żeby być zmuszony oglądać dwie ostatnie kolejki w necie brak słów .
0
Haha Sport to ma wyobraźnie z kosmosu a jeśli to miała być prawda to nasz zarząd by musiał być bardzo szalony jakby sprzedał Mascherno . Wiem zaraz usłyszę komentarze bleeeeee że stary 31 lat .Ale dla mnie w tej chwili nie zawodnika na rynku co by w połowie dorównał Mascherno.Mascherno jest u nas 8 lat i wyliczył bym na palcach ręki jego bardzo złe występy ale każdy zawodnik je ma. I jeszcze jedno gdy odchodził R10 był Messi gdy odchodził Puyol był Mascherno i rozwijał się Piqué .Można kupić z dwóch obrońców żeby się ogrywali przy Mascherno bo sprzedaż jego na chwilę obecna to samobójstwo.
1
Tak jak nigdy nie będzie drugiego R10
1
R10 był jeden i myślę że już nigdy nie będzie drugiego R10 on był jedyny swoim rodzaju do dziś oglądam z nim filmiki i miałem okazje oglądać go na żywo 2 razy to był Bóg techniki
0
Chyba pana sędzia zapomniał żółtych kartek dla graczy Sevilli albo Florek posmarował .Czerwo dla Mascherno zasłużone ale dziwne że w tej sytuacji miał sokoli wzrok a gdy była ręka niewidomy haha.
0
Witam taka ciekawostka dla wszystkich ,chociaż pewnie dużo ludzi wiedziało o tym że gdy Pistolero strzela gola nie przegraliśmy w tym sezonie ani razu czy to w lidze czy LM pozdrawiam.
0
Ok Bartrą, Vermaelenem, Adriano i Sandro a pytam gdzie nasza gwiazda Douglas jego trzeba też sprzedać .Co do transferów trzeba kupić 2 obrońców ,jednego klasowego pomocnika i napastnika który będzie godził się być rezerwowym .
0
czyli strona cię zawiodła ....Ostatni mecz ligowy z Granadą odbędzie się 14 maja (sobota) o 17:00.
0
dzięki bardzo
0
Dzięki bardzo oby to była prawda pozdrawiam
0
a dasz linka do tej strony ?
0
to czemu na stronie tam gdzie są wyniki na żywo pokazuje że w Sobotę o 20:00
0
a skąd masz te info
0
Witam orientuje się ktoś czy jest już oficjalnie czy gramy w sobotę czy Niedziele i o której ???
0
To czytaj co napisał woli się skupić na meczu City niż Barcy
0
Żal mi takich kibiców jak ty a sory jak mogłem cię nazwać kibicem Barcy dla Ciebie jest jedno określenie sezonowiec
0
Barcelona line-up: TerStegen - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
0
Haha mocno Borussie 2 lata temu haha , rozbawiłeś mnie do łez .Borussia była mocna 2013 roku co grała z Bayernem finale pozdrowienia z podłogi
0
no to 2 razy się pomyliłem na 9 lat i lepiej zobacz drabinek Barcy przez 9 lat a najlepiej ostatnią sami mistrzowie a nie ogóry .
1
Jestem pewny że Atletico wygra LM bo już UFA nie wylosuję Realowi najsłabszego z możliwych jak robią to od 9 lat .
7
Ronaldo płakał jak czytał twój komentarz
5
Ligę tylko może sama Barca przegrać bo Real i Atletico mogą sobie wygrywać po 10:0 i gów........... im to da jak my wygramy wszystko .Wiec nie co patrzeć na innych bo to oni są zależni od nas .
0
3 mecze do końca ligi które trzeba wygrać a ty byś odpoczynek dawał haha
0
chyba zapomniałeś o innych kanałach które muszą być w tym pakiecie .Wiec pokaż mi taki pakiet za 59 zł że będziesz miał Eleven i cały pakiet Canl+ pisze tu o NC+ pozdrawiam
0
Ręce opadają pałce ponad stówę a będę zmuszony oglądać dwie ostanie kolejki w necie .Bo nie wyobrażam sobie oglądać 10 meczy co 2 minuty .
0
Eleven brawo brawo brawo!!! wolą pokazać w drugim Elevenie mecz o pietruszkę Interu z Empoli haha.
2
Ponda 100 zł się płaci a ostatnie dwie kolejki co decydują o mistrzostwie będzie trzeba oglądać w necie .Wiec brawa dla platformy Eleven
1
Wszystkie mecze w 37 kolejce La Liga odbędą się 8 maja niedziela o 17:00.Wiem że było jasne że o tej samej godzinie ale też już jest jasne że Eleven sobie w kulki poleciał i na drugim Elevenie będzie pokazywał ligę Włoską i mecz o pietruszkę.Wiec nie po to płace za pakiet ponad 100 zł żeby być zmuszony oglądać dwie ostatnie kolejki w necie brak słów .
0
zapomniałeś że IBRA ma 32 gole
5
Stawiasz 100 zł na Deportivo i wyciągasz prawie najniższa krajową a to jest wszystko możliwe
0
Jak dziś nie wygramy to liga na bank jedzie do Madrytu!!!