0

Będę na tym meczu i mam nadzieje że Leo zagra a tak przy okazji orientuję się ktoś czy nadal bilety drukowane można wymieniać w Botice i jaki to jest teraz koszt pozdrawiam .

0

Extra będę na tej prezentacji

0

Witam i przepraszam że nie na temat i proszę redakcje żeby mnie nie banowała . Ja z pytaniem czemu oficjalna strona Botigi nie działa od ponad miecha ?

0

Już się martwię bo w Barcelonie panuję czerwony krzyż a inne kluby widzą że o nas można nawet darmo dostać

0

Nie długo Polskiego kluby będą przychodzić na zakupy i jeszcze im Barcelona będzie dawać kasę za to haha

0

Z ostatniej chwili Sport Warzycha blisko Barcelony haha

0

Nie ważne ale jaki rezerwowy a ty dokładasz do transferu!!!

0

Siema podzielam twoje zdanie a co do Vietto jestem bardzo przeciwny temu transferowi

1

Jestem przeciwnikiem tego transferu i jeszcze wam się przypomnę bo Diego Simeone ma prawie wszystkie ruchy przemyślane kogo sprzedać mamy przykład Ardy ale to nie jeden z przykładów .

1

Super transfer a na rm... że to drewno haha ,chyba muszę iść do apteki i kupić im po zestawie maści .Jeszcze kupić napastnika i jedziemy po tryplet

0

Dają 40 i Douglasa dostaną w pakiecie

0

Haha ale się uśmiałem prędzej zostanę Papieżem niż Leo odjedzie wieku 31 lat a gazety nie maja o czym pisać wiec szukają taniej sensacji ,zresztą jak co tydzień

1

Polska to niech najpierw tam się dostanie ,bo widzę że wszyscy już się napalają że mamy drużynę na lata ,żeby potem nie było płaczu

0

I co z tego nie wiem po co prezentują zawodnika który już był piłkarzem Barcelony to tak jakby teraz Xavi wrócił i zrobili prezentacje jakby nie grał u nas

4

Wszystko fajnie ale po co ta prezentacja ,skoro już był naszym zawodnikiem

0

No i co mówiłem że nie odejdzie

0

odpowiada i zobaczysz że przedłuży niedługo umowę i jestem tego pewny bo Neymar to nie Krystyna zakochana w sobie

0

To wszystkie newsy związane z Neymarem to wymysł prasy żeby mieli o czym pisać .A prawda jest taka że Neymar jest bardzo szcześliwy w Barcelonie i od dziecka było jego marzeniem grać w Barcy .I dobrze wie że gra w najlepszym drużynie świata i z czasem będzie liderem bo Messi ma już swoje lata .

10

Normalnie Moda na sukces odcinek 1258 haha

0

Dokładnie ziomek miałem możliwość oglądać Maradonę i teraz Leo i Messi jest lepszy

0

Maradona ma ból du............................py że jest ktoś lepszy od niego

0

Orientuję się ktoś kiedy będzie znany terminarz np: 2 pierwszych kolejek

0

dzięki bardzo stary pozdrawiam

0

Witam sory że nie w temacie potrzebuje linki do jakiś sprawdzonych hosteli w Barcelonie i żeby było czysto pozdrawiam.

0

Oj drogie te skarpetki Leo 250 baniek , bo nic więcej ten wróg numer 1 nie może dostać i to śiwy jest mend........Nr1 a nie Figo bo Figo odszedł dla kasy i Pucharów wtedy ale nigdy w życiu nic nie gadał na Barce .

12

Oj Pérez się nie postarał z przelewem jak to robi od 9 lat w LM

0

przereklamowany to jest twój komentarz i gówn..................się znasz

0

wiec numer 6 czeka na Paula Pogbe ... takie moje marzenie

0

Nawet finale UFA musiał im pomóc ,bramka ze spalonego i czerwo dla Ramosa a już nie wspomnę o Pepe dostanie oscara kategorii komedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?