Będę na tym meczu i mam nadzieje że Leo zagra a tak przy okazji orientuję się ktoś czy nadal bilety drukowane można wymieniać w Botice i jaki to jest teraz koszt pozdrawiam .
Witam i przepraszam że nie na temat i proszę redakcje żeby mnie nie banowała . Ja z pytaniem czemu oficjalna strona Botigi nie działa od ponad miecha ?
Jestem przeciwnikiem tego transferu i jeszcze wam się przypomnę bo Diego Simeone ma prawie wszystkie ruchy przemyślane kogo sprzedać mamy przykład Ardy ale to nie jeden z przykładów .
Haha ale się uśmiałem prędzej zostanę Papieżem niż Leo odjedzie wieku 31 lat a gazety nie maja o czym pisać wiec szukają taniej sensacji ,zresztą jak co tydzień
I co z tego nie wiem po co prezentują zawodnika który już był piłkarzem Barcelony to tak jakby teraz Xavi wrócił i zrobili prezentacje jakby nie grał u nas
To wszystkie newsy związane z Neymarem to wymysł prasy żeby mieli o czym pisać .A prawda jest taka że Neymar jest bardzo szcześliwy w Barcelonie i od dziecka było jego marzeniem grać w Barcy .I dobrze wie że gra w najlepszym drużynie świata i z czasem będzie liderem bo Messi ma już swoje lata .
Oj drogie te skarpetki Leo 250 baniek , bo nic więcej ten wróg numer 1 nie może dostać i to śiwy jest mend........Nr1 a nie Figo bo Figo odszedł dla kasy i Pucharów wtedy ale nigdy w życiu nic nie gadał na Barce .
0
Będę na tym meczu i mam nadzieje że Leo zagra a tak przy okazji orientuję się ktoś czy nadal bilety drukowane można wymieniać w Botice i jaki to jest teraz koszt pozdrawiam .
0
Extra będę na tej prezentacji
0
Witam i przepraszam że nie na temat i proszę redakcje żeby mnie nie banowała . Ja z pytaniem czemu oficjalna strona Botigi nie działa od ponad miecha ?
0
Już się martwię bo w Barcelonie panuję czerwony krzyż a inne kluby widzą że o nas można nawet darmo dostać
0
Nie długo Polskiego kluby będą przychodzić na zakupy i jeszcze im Barcelona będzie dawać kasę za to haha
0
Z ostatniej chwili Sport Warzycha blisko Barcelony haha
0
Nie ważne ale jaki rezerwowy a ty dokładasz do transferu!!!
0
Siema podzielam twoje zdanie a co do Vietto jestem bardzo przeciwny temu transferowi
1
Jestem przeciwnikiem tego transferu i jeszcze wam się przypomnę bo Diego Simeone ma prawie wszystkie ruchy przemyślane kogo sprzedać mamy przykład Ardy ale to nie jeden z przykładów .
1
Super transfer a na rm... że to drewno haha ,chyba muszę iść do apteki i kupić im po zestawie maści .Jeszcze kupić napastnika i jedziemy po tryplet
0
Dają 40 i Douglasa dostaną w pakiecie
0
Haha ale się uśmiałem prędzej zostanę Papieżem niż Leo odjedzie wieku 31 lat a gazety nie maja o czym pisać wiec szukają taniej sensacji ,zresztą jak co tydzień
1
Polska to niech najpierw tam się dostanie ,bo widzę że wszyscy już się napalają że mamy drużynę na lata ,żeby potem nie było płaczu
0
I co z tego nie wiem po co prezentują zawodnika który już był piłkarzem Barcelony to tak jakby teraz Xavi wrócił i zrobili prezentacje jakby nie grał u nas
4
Wszystko fajnie ale po co ta prezentacja ,skoro już był naszym zawodnikiem
0
No i co mówiłem że nie odejdzie
0
odpowiada i zobaczysz że przedłuży niedługo umowę i jestem tego pewny bo Neymar to nie Krystyna zakochana w sobie
0
To wszystkie newsy związane z Neymarem to wymysł prasy żeby mieli o czym pisać .A prawda jest taka że Neymar jest bardzo szcześliwy w Barcelonie i od dziecka było jego marzeniem grać w Barcy .I dobrze wie że gra w najlepszym drużynie świata i z czasem będzie liderem bo Messi ma już swoje lata .
0
Do boju Messi i spółka https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.443591475669540.121342.443080359053985/1349661558395856/?type=3
10
Normalnie Moda na sukces odcinek 1258 haha
0
Dokładnie ziomek miałem możliwość oglądać Maradonę i teraz Leo i Messi jest lepszy
0
Maradona ma ból du............................py że jest ktoś lepszy od niego
0
Orientuję się ktoś kiedy będzie znany terminarz np: 2 pierwszych kolejek
0
dzięki bardzo stary pozdrawiam
0
Witam sory że nie w temacie potrzebuje linki do jakiś sprawdzonych hosteli w Barcelonie i żeby było czysto pozdrawiam.
0
Oj drogie te skarpetki Leo 250 baniek , bo nic więcej ten wróg numer 1 nie może dostać i to śiwy jest mend........Nr1 a nie Figo bo Figo odszedł dla kasy i Pucharów wtedy ale nigdy w życiu nic nie gadał na Barce .
12
Oj Pérez się nie postarał z przelewem jak to robi od 9 lat w LM
0
przereklamowany to jest twój komentarz i gówn..................się znasz
0
wiec numer 6 czeka na Paula Pogbe ... takie moje marzenie
0
Nawet finale UFA musiał im pomóc ,bramka ze spalonego i czerwo dla Ramosa a już nie wspomnę o Pepe dostanie oscara kategorii komedia