Miał być Verratti, Bellerín,Dembélé a jest Deulofeu,Semedo i pewnie dziad 29 lat z Chiny Paulinho .Nasz zarząd cwanie to wymyślił bo Barca jeszcze nie wygrała Ligi Europy ,cwane z nich lisy.A tak na poważne póki będzie ten zarząd gów.................wygramy może PK
Uff. Guangzhou odmawia sprzedaży Paulinho (25+2M), a FCB nie będzie dalej negocjować transferu Brazylijczyka. Mam nadzieje że to oficjalnie że ten zarząd ma trochę mózgu bo 30% na tej stronie Gimbusów już dawno straciło że go chcą w Barcelonie .
O w mordę widzę że leki są mega mocne ,skoro zawodnik z mega silnej ligi amatorów bo inaczej ligi Chinskiej nie można nazwać ma rozwiązać nasze problemy w pomocy .To szkoda czasu na Ciebie bo masz coś z głową.
Haha lepsza komedia niż Kevin sam w domu jak każdy pierwszy raz oglądał .Bartomeu i zarząd mają plan kupią go za 30 a za rok oddadzą za dramo cwane z nich lisy haha.
Dzięki tyle to wiem bo kolego od 1992 roku nie jestem kibicem tylko mega fantykiem i nie na jednym meczu byłem .Ale to są koszty wiec wole na ligowe Gran Derbi lecieć
HAHA Jan Bednarek oficjalnie przeszedł z Lecha Poznań do Southampton FC za sześć milionów euro. To najdroższy transfer z polskiej ligi w historii.Nasza liga potrafi wyciągać 6 baniek a nas zarząd sprzedaje za 4 miliony zawodników lub oddaje Sandro za damo .
A co on będzie podawał piłki haha .Boże sprzedaliśmy go za 6 teraz kupujemy za 12 a po sezonie oddamy go za darmo nasz zarząd to już nawet ich nie można nazwać Januszami bo Janusza obrazimy haha.
I bardzo dobrze że chcą opłacenie klauzuli bo każdy już się poznał na naszym zarządzie że to Deb..!!! Już liga Brazyliska się poznała a nie długo Ekstra klasa za puka bo Iniestę za 5 baniek.Bo u nas jest czerwony krzyż.Albo będziemy dopłacać innym zespołą że kupili od nas zawodnika za darmo i jeszcze będziemy płacić za to haha.
.
0
Haha my nic nie zarobimy z tym zarządem obudź się kolega jak się nie sprawdzi to go wypożyczymy a potem oddam za darmo jak Sandro
0
Miał być Verratti, Bellerín,Dembélé a jest Deulofeu,Semedo i pewnie dziad 29 lat z Chiny Paulinho .Nasz zarząd cwanie to wymyślił bo Barca jeszcze nie wygrała Ligi Europy ,cwane z nich lisy.A tak na poważne póki będzie ten zarząd gów.................wygramy może PK
0
Super wiadomość dnia hura
0
Uff. Guangzhou odmawia sprzedaży Paulinho (25+2M), a FCB nie będzie dalej negocjować transferu Brazylijczyka. Mam nadzieje że to oficjalnie że ten zarząd ma trochę mózgu bo 30% na tej stronie Gimbusów już dawno straciło że go chcą w Barcelonie .
0
O w mordę widzę że leki są mega mocne ,skoro zawodnik z mega silnej ligi amatorów bo inaczej ligi Chinskiej nie można nazwać ma rozwiązać nasze problemy w pomocy .To szkoda czasu na Ciebie bo masz coś z głową.
0
pójdą razem na szlugę
0
Panowie trzeba zrobić pielgrzymkę do Częstochowy i mocno się modlić żebyśmy dostali zakaz transferów ,póki są tam te Debi.............
2
Ja też napisze wniosek żebyś zmienił lekarza bo nie dobrze z Tobą stary on nawet 10% nie zastąpi naszej pomocy
0
Koleś zmień leki albo lekarza bo żal mi Ciebie ,R10 stary by bardziej ogarnął niż ten Paulinho
2
Haha lepsza komedia niż Kevin sam w domu jak każdy pierwszy raz oglądał .Bartomeu i zarząd mają plan kupią go za 30 a za rok oddadzą za dramo cwane z nich lisy haha.
1
Dzięki bardzo stary
0
Dzięki tyle to wiem bo kolego od 1992 roku nie jestem kibicem tylko mega fantykiem i nie na jednym meczu byłem .Ale to są koszty wiec wole na ligowe Gran Derbi lecieć
0
Siema orientuje się ktoś jaka może być wstępnie godzina meczu
2
I Bardzo dobrze bo nam jest potrzebny koniecznie Verati
117
HAHA Jan Bednarek oficjalnie przeszedł z Lecha Poznań do Southampton FC za sześć milionów euro. To najdroższy transfer z polskiej ligi w historii.Nasza liga potrafi wyciągać 6 baniek a nas zarząd sprzedaje za 4 miliony zawodników lub oddaje Sandro za damo .
0
Robimy reklame Tesco Dużo tanio Tesco cały zarząd Januszy
0
Chyba coś ci się pomyliło kolegę nie znasz mnie i gów.......o mnie wiesz i obstawiam że jeszcze cię nie było na świecie gdy jak oglądałem Barce
0
Jak gdzie zarząd już mam pomysł wygryzie chłopców od podawania piłkę
0
A co on będzie podawał piłki haha .Boże sprzedaliśmy go za 6 teraz kupujemy za 12 a po sezonie oddamy go za darmo nasz zarząd to już nawet ich nie można nazwać Januszami bo Janusza obrazimy haha.
0
I bardzo dobrze że chcą opłacenie klauzuli bo każdy już się poznał na naszym zarządzie że to Deb..!!! Już liga Brazyliska się poznała a nie długo Ekstra klasa za puka bo Iniestę za 5 baniek.Bo u nas jest czerwony krzyż.Albo będziemy dopłacać innym zespołą że kupili od nas zawodnika za darmo i jeszcze będziemy płacić za to haha.
.
0
Telenowela ciąg dalszy jutro zwrót akcji w odcinku 348
0
Jak on jest warty 90 a zagrał jeden sezon dobry jak Wardi i każdy wie co potem było to Messi jest warty 1000 ml
27
Dać te 70 i Arda Turana i Arab będzie zadowolony bo będzie miał prawdziwego Tureckiego kebaba
1
Haha dobre rozjechał zwłaszcza w lidzę wygrał z mega bardzo dużo punktową przewagą trzech punktów haha
0
Trochę się pomyliłeś 120 cali ale czarno biały haha
0
No u nas jeszcze są czarno białe telewizory
0
wczoraj pisałem Paloma odcinek 345 go nie kochała a dziś odcinek 346 go Kocha a jutro już nie
2
Paloma odcinek 345 a co się wydarzy 352 to samo haha
0
Dokładnie nawet jakby było trzeba wydać 200 baniek .Jeśli mamy wrócić po dominowanie
1
a co zakładasz że jak złapie to całym rokiem będzie miał kontuzje