0

Słuchaj szczeniaku w sobotę po 18:00 ci przypomnę że Real straci punkty w Bilbo bo widzę jak grają a Bilbo jest w gazie i pogadamy sobie wtedy.A do Realu napisze otwarcie nigdy nie będę miał szacunku a ty sobie kup koszulke jeszcze Realu.

0

Real teraz dostanie w pupe w Bilbo bo widzę jak grają a Bilbo to nie fraj.....................ery

0

Kolega z Valencia gramy na CN wiec dam rade bez Leo jest Neymar a w Granadzie będzie ciężko bo busa postawią

4

Najbardziej mają ból dupy kibice Realu a nie PSG to jest żałosne ,przydał by się im manite wpakować w Gran Derbi

0

Teraz by się przydało szóstkę Realowi ,dopiero by kibice mieli ból dupy

4

Prawda jest taka że jedynym klubem który może to zrobić jest Barca i wierze bardzo mocno bo kocham ten klub na dobre i złe VAMOS

0

Kolego Sociedad już graliśmy na wyjeździe było 1:1

0

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka a za chwile z ostatniej chwili City wykłada 300 baniek haha

0

Villarreal oszczędził w Rzymie 10 podstawowych graczy, Valencia nam pomogła Villarreal też to zrobi tylko pytanie czy my dam rade z Atletico

0

Mecz prawdy w Niedziele nas czeka czy wróci forma i zaangażowanie całej drużyny a nie jednego Neymara

0

Nie panie Filipe Luís nie od napastników tylko od całej drużyny a przed wszystkim od taktyki bo ostatnio co lepsza drużyna i ma dobrego trenera ,wciąga Lucho nosem bo prawda jest taka nasza gra jest bardzo przewidywalna taka jest przykra prawda .

46

Jestem fantykiem Barcy od 1992 i trzeba być z drużyną na dobre i złe .A nie cierpię kibiców sukcesów a jest ich pełno ,rozumie zagraliśmy tragicznie a najgorsze że tylko Neymar się starał .Ale ja wierze w ten zespół bo go Kocham Vamos Barco!!!

1

Oni dopiero muszą się Bać wyłączyć z gry MNS i Inieste

0

Nie chcę lekceważyć PSG ale jak Barca zagra swoje 100% to PSG dostanie lanie porządne

0

Siema no teraz liczę że Osasuna zagra tak jak Sevillą nie chodzi o wynik ale o to że będzie walczyć i gryzła trawę a może się uda cudem ograć Real .Bo jeszcze nie przegrał z ogórami ,skoro Barcelona kiedyś przegrała z ostatnim w tabeli czas na Real

4

Dobre haha Ronaldo skopał kiedyś 2 graczy Bilbo i też 2 mecze zawieszenia .Niech od razu dadzą Suarezowi do końca sezonu bo gra w Barcelonie a Tebas kocha Real .

0

Jakby to był ktoś z Realu to Tebas by anulował kare i jeszcze dał premie!!!

0

Siema też taki mi się podoba ale za Roberto dał bym Vidala bo gramy na CN i trzeba dużo grać do przodu

0

Panie Ernesto Valverde intensywność zachowaj na 18 lub 19 Marca

0

Ja to widzę jutro tak Marc-André ter Stegen-Vidal- Piqué-Umtiti-Dinge-Mascherno-Rafinha-Denis-MNS

0

Gramy na CN i jak zagramy tak jak pierwsze 45 minut w Madrycie to rozjedziemy ich jak Walec

0

A skąd możesz wiedzieć że jakby sędzia uznał tego gola to Suarez by strzelił by tego gola

1

Ok panowie nie uznali nam gola ale prawda jest taka że Barca zagrała takie totalne gów..........no że cieszmy się z remisu

1

Źle mnie kolego zrozumiałeś teraz to my mamy w końcu rewanż u siebie i dam rade .

0

Jakoś w LM z Barca grali 2 razy tylko pierwszy mecz był na CN i też awansowali.

0

Strona FCBarca.com wyprowadziła w błąd że losowanie jest o 12:00 ... losowanie jest o 13:00!!!

1

Może trochę pokory bo jeszcze nie awansowaliśmy!!!

0

Jeszcze nie było awansu a taki artykuł brawo dla redakcji!!!

0

Ziomek co taki zdziwiony jak on co 2 dni lata do Tesco po prześcieradła i basen dmuchany dla maszyny żeby miała gdzie trenować nurkowanie

0

O 23 kolejka pewne punkty Realu bo grają z przyjacielem zresztą od początku sezonu były pewne punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?