0

No to sory pomyliłem się ale Rakitić gra ostatnio piach bo Roberto może nie błyszczy ale zostawia serce na boisku

0

Barça Line-up: Bravo - Alves Bartra Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar.Brak słów Lucho chyba chcę już przegrać ligę .To że Bartra gra to jasne było ale za Rakiticia-Roberto a za Alvesa -Vidal

0

Mój skład na jutro musi być taki Bravo-Vidal-Bartra-Mascherno-Alba- Busi-Iniesta-Roberto-MNS jak taki nie wyjdzie to Lucho znowu się pogrąży bo Rakitić jest bez formy a Alves niech grzeje ławę tam gdzie jest jego miejsce .Co do MNS muszą w końcu się obudzić bo teraz już trzeba wszystko wygrać bo nie wierze w to że Atletico zgubi gdzieś punkty .Jeśli chodzi o Real jestem świecie przekonany że Real jeszcze gdzieś starci punkty .

0

Hala dziecko ty jako fan Realu nie musisz oglądać losowania bo wierz na kogo REALUFA tarfi

0

To szczeście trwa 9 lat a podobno to Barca jest UFALONA

1

Kocham od 9 lat losowania LM z udziałem Realu bo kasę się zgarnia

0

Nie zasłużyliśmy na awans mimo że karny był dla nas ale karny to nie znaczy gol w naszym przypadku.Atletico zasłużyło na awans bo im się chciało grać i walczyli i z takim podejściem to też przegramy ligę .Życzę Atletico żeby wygrali LM i jeszcze jedno panowie można iść śmiało do zakładów i obstawić że Real wylosuję Manchester City F.C. to pewniak jak w życiu śmierć i podatki .

0

0

Niech dostanie choć jeden mecz zawieszenia to będę bardziej spokojny o nogi naszych piłkarzy

0

ok Suarez zasłużył ale Atletico powinno kończyć mecz w 9

1

Jeszcze rok i wejdą powtórki video i wtedy dopiero Atletico będzie słabe bo nie będą mogli stosować sztuk walki a bym zapomniał co zrobi biedny Ronaldo już nie będzie mógł nurkować a tak to czuł się jak ryba wodzie

0

No masz racje to co napisałeś ale nie wszystkim się z tobą zgodzę bo ja byłem KILKUNASTU MECZACH!!! A ty możesz pochwalić się choć jednym wyjazdem pozdrawiam.

2

Wypowiedział się największy rzeźnik Atletico co chciał połamać Messiego i jeszcze jedno to jest piłka nożna a nie sztuki walki a gracie ostro od 5 lat i szukacie tylko kogo połamać

0

Barça Line-up: Stegen, Alves, Piqué, Mascherano,Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Suárez , Neymar.

7

Chyba chciałeś napisać 3 gole bo w tej fazie nie ma 3 punktów

0

Słuchaj dzieciaku gdy ja byłem na pierwszym meczu Barcy to tobie mamusia pieluchy zmieniała

0

Ból to wy macie bo znowu nie wygracie nic

2

To nie czytaj moich komentarz i masz problem z głowy

2

A ja mówię wypier...............na stronę Realu i spójrz na Tabele

0

Masz jakiś problem to nie czytaj

0

Zobaczcie zachowanie rzeźnika

a podobno to nasi piłkarze są tacy źli i prowokują kibiców

0

A ja wierze że jutro Barca zagra wspaniale i zamknie usta tym szczu............. co wychodzę z kanałów jak Barca przegra jakiś mecz .Bo gdy wygrywał 5 pucharów do siedzieli w kanałach i zero komentarzy i każdy z was ma takich żałosnych znajomych pozdrawiam .

8

Może to dziwne co napisze ale ta porażka z Realem przyszła w dobrym momencie żeby nasi piłkarze nie byli pewni siebie .Choć nadal jest mi smutno że przegraliśmy ale wierze że jutro nam kochana Barca poprawi humor i wygra np: 3:0 do boju Barco!!!

2

Witam Panowie i Panie ,chciałem poruszyć jeden temat bo pewnie każdy was co kocha ten klub i czeka na każdy mecz utęsknieniem. Ma pewnie grono znajomych takich śmiesznych że udzielają się wtedy gdy Barca przegra mecz i wtedy mają najwięcej do powiedzenia! a gdy Barca wygrywało wszystko to siedzieli w kanałach jak szczury.

0

Masz racje a ja dopisze że ta porażka dam nam większego kopa!

0

Myślę że to dziś będzie Magia LEO bo 2 lata już nie strzelił białym gola wiec dziś da pokaz gry i goli

0

Masakra Vidal nie powołany

3

Może trochę racji kolego ale zapomniałeś że Casemiro gra bez głowy czyli często faluje ostro wiec przewiduję że to on dziś dostanie czerwo

0

Munir na Real haha widzę pojęcie nawet nie 17 latka.Wstyd mi za takich kibiców

4

Jak mu nie pasuję to droga wolna kupi się Thibaut Courtois ten sam rocznik a nawet miecha młodszy i moi zdaniem lepszy bramkarz niż Niemiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?