1

Ten mecz może zamknąć ligę Atletico na bank wygra i przypadku naszej porażki już tylko 6 punktów a chyba kolega zapomniał że jedziemy na wyjazd do San Sebastian gdzie nie wygraliśmy od 2007 roku a będziemy po ciężkim meczu z Atletico i jeszcze jest wyjazd do Deportivo gdzie łatwo nie będzie .Wiec się zastanów dobrze a nie już byś odpuścił mecz z Realem .Tym bardziej że zwycięstwo nad Realem daje 3 razy większe morale .Iniesta ,Rakitić,Busi,Vidal mieli odpoczynku 2 tygodnie ,Bravo grał jeden mecz Alba jeden mecz i 12 minut ,Mascherno jeden mecz, Piuqe jeden mecz i 55 minut .Wiec pytam jakie zmęczenie!!!

1

Jestem pewny że nie wyjdzie taki skład tylko wyjdzie tak Bravo-Vidal-Pique-Mascherno-Alba- Busi czemu by miał nie grać jak miał 2 tygodnie odpoczynku to samo Iniesta i Rakitić skoro są zdrowi a atak na bank wyjdzie MNS

0

z jakiego szpitala uciekłeś!

0

Alba będzie dostępny na mecz z Realem

0

Według MD Alba będzie dostępny na mecz z Realem.

0

Jeśli Alba nie da rady bym zaryzykował i dał Vidala szybkiego bo rudego tam nie widze.Albo Adriano

0

A ja się z tobą nie zgodzę bo Alba z Włochami zagrał zaledwie 12 minut ,Bartra to rezewowy nasz, Roberto grał łącznie 60 minut a i tak nie zagra w klasyku bo Rakitic i Iniesta wypoczęty i inny poziom.Co do Pique zagrał 90 minut z Włochami i 57 chyba z Rumunią .MNS to normalne że grali 90 minut a za to Mascherno nawet minuty nie grał z Chile wiec nie jest tak źle.


0

Ter Stegen niech się tak nie rzuca bo Thibaut Courtois jest ten sam rocznik 1992 a nawet młodszy o ponad miecha hehe.I możecie mnie hejtować to co teraz napisze ale na obecną chwilę Thibaut Courtois jest lepszym bramkarzem ,mimo że Chelsi gra słabo .

0

Dokładnie stary bardzo dobrze myślisz ja też mam takie same zdanie jak mu nie pasuję to nara .A nie będzie psuł atmosferę w drużynie . I jeszcze jedno jak w jego miejsce by przyszedł Thibaut Courtois to nie będę za nim płakał .

0

AKTUALIZACJA:
Kontuzji piłkarzy Atlético ciąg dalszych. Z powodu problemów z kostką zgrupowanie reprezentacji Belgii musiał opuścić Yannick Ferreira Carrasco. Tym samym były gracz Monaco nie zagra w spotkaniu z Portugalią. Piłkarz jest oczekiwany w Madrycie, gdzie przejdzie badania.

3

Dobrze, że za marzenia nie karzą bo ten cały szejk Tamim bin Hamad Al-Thani by dostał dożywocie! Co do Neymara to może najwyżej dostać spocone skarpetki za 200 baniek

0

pokazał to w meczu z Villareal jedna bramka to jego wina

4

Obrońca Atlético – José María Giménez w meczu ze Sportingiem Gijón doznał kontuzji, która wykluczy go ze spotkania z FC Barceloną w Lidze Mistrzów

Urugwajczyk przeszedł dziś rano testy medyczne, które potwierdziły kontuzję mięśnia dwugłowego uda i czekają go co najmniej 2-3 tygodnie przerwy.

Oznacza to, że na pewno zabraknie go w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów, które zostanie rozegrane 5 kwietnia.

Kontuzja Giméneza to nie jedyny problem Atlético. Kontuzjowani są już bowiem Stefan Savić i Diego Godín. Ich występ na Camp Nou jest bardzo wątpliwy, choć z tej dwójki bliższy powrotu na boisko wydaje się być Savić.

0

Drogo redakcjo znowu was kolejny błąd nie na 10 punktów tylko 11

2

No i zapomniałeś że będzie walczył z Otylią o medal

0

To dziś jest mecz o majstra ,dlatego Pistolero ma grać i koniec. Lucho jest mądry i go wystawi bo wie że jak dziś wygramy zamkniemy Ligę! co z tego że matematycznie nie będziemy mistrzami ale nie wierze nawet w cuda że Barca do końca sezonu nie zdoła zdobyć 15 punktów .A Atletico i Real na bank jeszcze gdzieś zgubią punkty .

0

Dokładnie dziś mamy szanse odskoczyć Atletico na kolejne 3 punkty i zrobi się 11 punktów przewagi i w tym meczu Pistolero ma grać i koniec kropka .Bo nie wierze w cuda że Barca jak dziś wygra to do końca ligi nie zdobędzie 15 punktów z tego mamy 4 mecze na CN.Mało tego tylko z jedna drużyną co broni się przed spadkiem na CN .

0

Jutro nie ma co bawić się czy Pistolero dostanie żółtą ,ma grać i koniec jak jutro wygramy to można iść do sklepu po szampana bo zostanie do zdobycia 24 punkty a nam wystarczą do majstra wygrać 3 razy i 2 razy zremisować

0

Bardzo zła wiadomość Iniesta nie trenuje dziś z zespołem. Hiszpan najprawdopodobniej nie zagra jutro z Villarrealem.

0

Ty sezonowiec gramy na wyjeździe a skąd mogłeś wiedzieć jak pewnie oglądasz 3 mecze w roku Barcy

2

A ja wątpię w twój komentarz bo Real z obecną formą na wyjazdach meczy się z ogórami .Wiec jeśli Barca zagra na swoje 100% to nie będzie co zbierać z Realu

0

Nasz kochany klub to dopiero jest wielki bo po drodze do wygrania LM musi pokonać przeciwnika,sędziów,UEFE i jeszcze im pomaga Madrycka La Liga.Jakoś .Jakoś jak ostatnio Atletico chciało grać później z Realem to nie było takiej opcji haha.

1

Słuchaj dziecko wypier.......................na stronę białych

0

Zapomnij że Fifa wylosuję Realowi Bayern

1

No tak będzie PSG postawie chyba cała wypłate

2

Komentarz usunięty

13

Kocham losownia LM bo dzięki Realowi zgarnia się kase .Puśćiłem dwa kupony w jednym Benfice i w drugim wiadomo co.To był pewniak że Real wylosuje najsłabszych bo to jest ustawione od 9 lat wystarczy prześledzić ostatnie lata.

2

Słuchaj paja....dziwny zbiegł okolicznośći że Real od 8 lat losuję najsłabszych .Wiec gów....wiesz i spadaj na strone białych

2

Spokojnie Real ma już rezerwacje Benfica albo Wolfsburg

0

Ja w środę chciałbym taki skład zobaczyć Ter Stegen - Alves-Mascherano-Mathie-Alba-Busi-Rakitić-Iniesta-MNS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?