Haha rozbawiłeś mnie koleś lepiej niż kabaret Dańca jak możesz Demble porównywać do Suareza, .Suarez to był doświadczony dojrzały zawodnik gdy przychodził król strzelców a Demble to kot worku .
Barca w następnym sezonie musi pomyśleć nad pomocnikiem co z tego że przyszedł Coutinho co on sam będzie grał w pomocy za 2 lata !!! Iniesta w maju 34 lata /Rakitić w Marcu 30 /Denis i Alenia się nie sprawdzają /Rafinha zostanie sprzedany wiec zostaje tylko z ofensywnych pomocników Coutinho i Roberto a gdzie jeszcze dwóch zmieników ???
Panowie dal poprawy humoru post na białych Sevilla, Valencia i Espanyol bliżej półfinałów Pucharu Króla o mało ze śmiechu nie wyrobiłem .Chyba zapomnieli o rewanżu jak wyjdzie pierwszy garnitur i ich zgwa.............do przerwy
Chyba jednak Leo bym posadził na ławce bo te rzeźniki nie będą jutro przebierać w środkach a i tak dam radę .Nie musimy wygrać wystarczy nawet remis 1:1 bo na CN ich rozjedziemy jak walec .
1/Bartek leci już tydzień czasu do Angili haha 2 /Agent Coutinho już był widziany w Barcelonie co 2 dni haha 3 /kwestia dni 4/ kwestia godzin .A 1 Lutego będzię że są starania że przyjdzie latem haha.Latem to on założy koszulke PSG
1
Haha rozbawiłeś mnie koleś lepiej niż kabaret Dańca jak możesz Demble porównywać do Suareza, .Suarez to był doświadczony dojrzały zawodnik gdy przychodził król strzelców a Demble to kot worku .
1
Po to że Suarez ma już swoje lata i po to bo jak Narazie transfer Dembele to porażka nawet grał to nie błyszczał
0
No nie ma jeszcze zwami nie wygraliśmy 10:0 i zapomniał że grało 3 podstawowych do przerwy a po przerwie 4
0
Dobrze to za dwa 2 lata będzie Coutinho i Roberto sklonowany i będą się zmieniać nawzajem haha
2
Barca w następnym sezonie musi pomyśleć nad pomocnikiem co z tego że przyszedł Coutinho co on sam będzie grał w pomocy za 2 lata !!! Iniesta w maju 34 lata /Rakitić w Marcu 30 /Denis i Alenia się nie sprawdzają /Rafinha zostanie sprzedany wiec zostaje tylko z ofensywnych pomocników Coutinho i Roberto a gdzie jeszcze dwóch zmieników ???
0
Chyba zapomniał że z pierwszego składu grał Pique,Messi i Busi i grają na CN
1
I Bardzo dobrze że 400 baniek klauzulę i zapraszamy wtedy PSG i CITY na zakupy ,nawet ich nie będzie stać
0
Panowie dal poprawy humoru post na białych Sevilla, Valencia i Espanyol bliżej półfinałów Pucharu Króla o mało ze śmiechu nie wyrobiłem .Chyba zapomnieli o rewanżu jak wyjdzie pierwszy garnitur i ich zgwa.............do przerwy
2
Spokojnie Panowie i Panie ,przegraliśmy w dobrym momencie nie lidze ani LM niech się cieszą bo rewanżu dostaną Manite i jestem tego pewny
2
Judaszek z PSG na chwilą obecną nie dorównuje ci Królu
9
Skończył się karne nie ma formy Realu i pan Penaldo zniknął jak Ninja a a w sierpniu zniknie całkiem i będzie szukał ligi gdzie nie ma waru
3
Chyba jednak Leo bym posadził na ławce bo te rzeźniki nie będą jutro przebierać w środkach a i tak dam radę .Nie musimy wygrać wystarczy nawet remis 1:1 bo na CN ich rozjedziemy jak walec .
2
Ja liczę że od pierwszej bo zielone światło dostał już 19 Grudnia i cały czas trenował na pełnych obrotach
10
Cillessen-Semedo-Piqué-Vermaelen-Digne- Rakitić- Sergi Roberto-Paulinho-Rafinha-Luis Suárez- Messi taki skład jutro bym chętnie zobaczył .
0
Lista powołanych Vamos -https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26733638_1985921364769869_6914809587513770828_n.jpg?oh=5b70594e59f01e1582d595d866205df5&oe=5AFBCF1F
0
Sędziuje Bengoetxea to przyjaciele Realu mogą skończy już do przerwy w 9
0
Trochę masz racji ale nie zgodzę się z Tobą bo chyba nie oglądałeś drugiej połowy nie było Iniesty a Demble wszedł przy wyniku 2:3 i nic nie zmienił .
0
Komentarz usunięty
0
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Może im wypożycz jeszcze Messiego haha.Real dzięki długo i równą ławką obronił LM i wygrał ligę.
0
Komentarz usunięty
1
Messi ma 700 baniek
0
Haha jesteś lepszy niż Kabaret Dańca haha.Tak wyłożą 700 baniek haha a latem Real Kupi Kucharczyka 200 milinów haha
7
Haha na stronie RM większy ból du....
niż na Liverpoolu haha.Ma boleć i będzie jeszcze bardziej jak latem będzie oficjalka Grizmana to serwer wybuchnie na RM
0
A kim!!! ty jesteś że mi zabronisz dzieciaku
0
1/Bartek leci już tydzień czasu do Angili haha 2 /Agent Coutinho już był widziany w Barcelonie co 2 dni haha 3 /kwestia dni 4/ kwestia godzin .A 1 Lutego będzię że są starania że przyjdzie latem haha.Latem to on założy koszulke PSG
5
Haha a ja jestem świętym Mikołajem .Pilne z ostatniej chwili rok 2030 Coutinho kwestia godzin
1
Witam orientuje się ktoś kiedy będę dostępne bilety na oficjalnej stronie na mecz z Valencia .
0
Bartek już tam leci od wtorku i nie może dolecieć