Jutro widzę to tak Levante 2:1 Villarreal CF / Atletico 1:1 Real potem przerwa reprezentacyjna i po przerwie mamy dwa mecze u siebie .A Real 24 gra Celta na wyjeździe wiec można mieć nadzieje że stracą punkty .
Rico gdzie dają takie tabletki !!! Panowie boli dziś bardzo ta porażka bo graliśmy dobrze i walczyliśmy do końca taka Barce chcę oglądać ,tylko mieliśmy pecha.A co do pana Rico to zapraszam na CN 2016 i potrenuj dobrze skłony bo jestem pewny że nachylisz się do siatki 5 razy kolego.
Najgorszy to jest twój komentarz bo Iniesta z Neymarem coś próbowali a reszta grała piach a Lucho niech się w końcu obudzi i wywali tego Munira .Gdy Pedro nie miał formy wciągał nosem
Kolego to nie nasza obrona jest słaba tylko cała drużyna gra bardzo słabo i jeszcze jedno liga ma 38 meczy a nie 5 wiec po co ten płacz ,nie da się wygrać wszystkich spotkań .Jedynie co może martwić że w krótkim czasie na aż 3 drużyny potrafił strzelić po 4 gole .
Dostaliśmy porządny zimny prysznic i to nam na dobre wyjdzie ,Kocham ten klub od 1992 roku i jestem z nim na dobre i złe .W sobotę chłopaki pokażą że nie można i draźnić może rywal nie z wysokiej półki ale chcę zobaczyć w końcu jak rozstrzygniemy mecz w pierwszy 45 minutach i chcę zobaczyć wynik na tablicy 3:0 do przerwy nie ważne kto strzeli ale musimy pokazać piłkarską złość .
Człowieku ty porównujesz Milan z tamtego pokolenia który był potęga na całym świecie albo Bayern który był w gazie do Celty ,zjedź na ziemie i pisałem o dwóch porażkach takich po 4 golach a z Milanem gralismy raz wtedy kolego w finale LM 1994 roku.
Panowie jest naprawde nie dobrze jestem starszego rocznika fanem od 1992 roku i nie mogę sobie przypomnieć 2 tak miażdzacych porażek .No były porażki ale nie w takim stylu.Uważam że od stycznia musi być taki skład Bravo-Alex Vidal-Piuqe-Mascherno-Alba-Buskets-Arda-Sergi Roberto i MNS.Iniesta i Rakitic ławka jak się nie ogarna a już nie wspomne o Alvesie który sobie posiedzi jak wróci Vidal.Co do transferów bym sprzedał od zaraz Munira nie mogę na nie patrzeć on ma poziom naszej Polskiej i nadal nie kumam co Lucho w nim zobaczył.Trzeba kupić napastnika bo ławka kuleje i koniecznie pomocnika bo my gramy ostatnio bez pomocy.Ja bym się tak obrony nie czepiał bo ma prawo czasami błędy popełnić ale nie mogę patrzeć to jak Messi i Neymar grała na dwóch pozycjach pomoc i atak bo nie ma pomocy wogóle.
Ciekawe czy kibice Realu tacy mocni będą na koniec sezonu i znowu pochowają się jak szczury do nory .Teraz mają fantazje że skoro przegraliśmy 4:1 z Celta to teraz dostaniemy lanie od Las Palmas.Tylko żeby nie było po weekendzie tak że to Real będzie oglądał nasze plecy bo Malaga potrafi grać na wyjazdach .Wcale się nie zdziwię jak teraz nadejdzie czarna seria dla Celty i już weekend ogra ich Eibar.
Dokładni kolego ja po meczu z Levante już się bałem że przegramy ale miałem nadzieje że się zmotywujemy bo gramy z Celtą która jest formie i chociaż odegrać się za porażkę na CN .Już po 15 minutach sam sobie wykrakałem że to jest kwestia czasu kiedy dostaniemy gola po golu ....
Panowie to była kwestia czasu że dostaniemy lanie ,jedyny mecz który zagraliśmy dobrze w tym sezonie to był mecz z Atletico bo nawet ze słabym Levante u siebie się męczyliśmy .Wiem mamy trudny terminarz ale to nas nie tłumaczy może dzięki temu że teraz mamy trudne mecze obronimy LM i o tym najbardziej marze ,wiadomo że Ligę też by było fajnie wygrać ale jeślimy mamy tego dokonać to w styczniu muszą być transfery i to konieczne .Tylko jednej rzeczy nie rozumie co Lucho widzi w Munirze on ma umiejętności na naszą Polską ligę .
haha rozbawiłeś mnie haha Lewy całe życie gra w ligach ogórkowych ,niech pokaże taka klasę jak Pistolera król strzelców w lidze Angielskiej która była kiedyś najlepsza i teraz w lidze najlepszej strzela na zawołanie a nie lidze Bayernu tak ją można nazwać.
To jest strona Barcelony i kogo interesuję Lewy jakoś w reprezentacji nie daje siebie tyle i jak miał się cofnąć w czasie to i ty bym wolał transfer Pistolero który grał śilnej lidze Angielskiej kiedyś najelepszej a teraz gra najlepszej a Lewy gra w lidze ogórków i mi nikt tego nie powie raz tylko przez ostatanie 8 lat pojawiła się Borussia .A teraz dużo dzieci sie jara Lewym który 8 nie będzie istniał bo Szkoci mają solidnych obrońców nie z ligi ogórkowej.
chyba tylko hala dzieci bo to jest pewne że Leo wygra i nie chodzi mi tylko o 4 puchary które wygrał w tym roku ale bije też Ronaldo w golach zdobytch w 2015 a już nie wspomne o asystach to jest przepaść.
skąd masz niby to info ,nikt im nie zapłaci za 2 kanały 25 zł jak w necie będzie można kupić za max 15 zł .Wiec nie wiem skąd masz takie bzdurne informacje .
0
Witaj kolego i przypomnę ci że to jest początek sezonu!!! odezwę się do Ciebie tak 25 kolejce zobaczymy wtedy pozdrawiam.
0
Jutro widzę to tak Levante 2:1 Villarreal CF / Atletico 1:1 Real potem przerwa reprezentacyjna i po przerwie mamy dwa mecze u siebie .A Real 24 gra Celta na wyjeździe wiec można mieć nadzieje że stracą punkty .
2
Rico gdzie dają takie tabletki !!! Panowie boli dziś bardzo ta porażka bo graliśmy dobrze i walczyliśmy do końca taka Barce chcę oglądać ,tylko mieliśmy pecha.A co do pana Rico to zapraszam na CN 2016 i potrenuj dobrze skłony bo jestem pewny że nachylisz się do siatki 5 razy kolego.
1
Najgorszy to jest twój komentarz bo Iniesta z Neymarem coś próbowali a reszta grała piach a Lucho niech się w końcu obudzi i wywali tego Munira .Gdy Pedro nie miał formy wciągał nosem
3
Nie przypominaj mi Munira on ma poziom naszej Polskiej ligi .Nie mogę patrzeć na niego
0
0
Kolego to nie nasza obrona jest słaba tylko cała drużyna gra bardzo słabo i jeszcze jedno liga ma 38 meczy a nie 5 wiec po co ten płacz ,nie da się wygrać wszystkich spotkań .Jedynie co może martwić że w krótkim czasie na aż 3 drużyny potrafił strzelić po 4 gole .
0
Dostaliśmy porządny zimny prysznic i to nam na dobre wyjdzie ,Kocham ten klub od 1992 roku i jestem z nim na dobre i złe .W sobotę chłopaki pokażą że nie można i draźnić może rywal nie z wysokiej półki ale chcę zobaczyć w końcu jak rozstrzygniemy mecz w pierwszy 45 minutach i chcę zobaczyć wynik na tablicy 3:0 do przerwy nie ważne kto strzeli ale musimy pokazać piłkarską złość .
1
Człowieku ty porównujesz Milan z tamtego pokolenia który był potęga na całym świecie albo Bayern który był w gazie do Celty ,zjedź na ziemie i pisałem o dwóch porażkach takich po 4 golach a z Milanem gralismy raz wtedy kolego w finale LM 1994 roku.
1
Może i nie ale obecnej formie Rakiticia Iniesty bym ich posadził na ławę bo widzą że nie mają konkurencji .
1
Panowie jest naprawde nie dobrze jestem starszego rocznika fanem od 1992 roku i nie mogę sobie przypomnieć 2 tak miażdzacych porażek .No były porażki ale nie w takim stylu.Uważam że od stycznia musi być taki skład Bravo-Alex Vidal-Piuqe-Mascherno-Alba-Buskets-Arda-Sergi Roberto i MNS.Iniesta i Rakitic ławka jak się nie ogarna a już nie wspomne o Alvesie który sobie posiedzi jak wróci Vidal.Co do transferów bym sprzedał od zaraz Munira nie mogę na nie patrzeć on ma poziom naszej Polskiej i nadal nie kumam co Lucho w nim zobaczył.Trzeba kupić napastnika bo ławka kuleje i koniecznie pomocnika bo my gramy ostatnio bez pomocy.Ja bym się tak obrony nie czepiał bo ma prawo czasami błędy popełnić ale nie mogę patrzeć to jak Messi i Neymar grała na dwóch pozycjach pomoc i atak bo nie ma pomocy wogóle.
0
Ciekawe czy kibice Realu tacy mocni będą na koniec sezonu i znowu pochowają się jak szczury do nory .Teraz mają fantazje że skoro przegraliśmy 4:1 z Celta to teraz dostaniemy lanie od Las Palmas.Tylko żeby nie było po weekendzie tak że to Real będzie oglądał nasze plecy bo Malaga potrafi grać na wyjazdach .Wcale się nie zdziwię jak teraz nadejdzie czarna seria dla Celty i już weekend ogra ich Eibar.
0
Dokładni kolego ja po meczu z Levante już się bałem że przegramy ale miałem nadzieje że się zmotywujemy bo gramy z Celtą która jest formie i chociaż odegrać się za porażkę na CN .Już po 15 minutach sam sobie wykrakałem że to jest kwestia czasu kiedy dostaniemy gola po golu ....
0
Panowie to była kwestia czasu że dostaniemy lanie ,jedyny mecz który zagraliśmy dobrze w tym sezonie to był mecz z Atletico bo nawet ze słabym Levante u siebie się męczyliśmy .Wiem mamy trudny terminarz ale to nas nie tłumaczy może dzięki temu że teraz mamy trudne mecze obronimy LM i o tym najbardziej marze ,wiadomo że Ligę też by było fajnie wygrać ale jeślimy mamy tego dokonać to w styczniu muszą być transfery i to konieczne .Tylko jednej rzeczy nie rozumie co Lucho widzi w Munirze on ma umiejętności na naszą Polską ligę .
0
Odpowiedź w połowie Grudnia to już nie warto walczyć skoro od 4 stycznia będzie już mógł grać .
0
haha rozbawiłeś mnie haha Lewy całe życie gra w ligach ogórkowych ,niech pokaże taka klasę jak Pistolera król strzelców w lidze Angielskiej która była kiedyś najlepsza i teraz w lidze najlepszej strzela na zawołanie a nie lidze Bayernu tak ją można nazwać.
0
To jest strona Barcelony i kogo interesuję Lewy jakoś w reprezentacji nie daje siebie tyle i jak miał się cofnąć w czasie to i ty bym wolał transfer Pistolero który grał śilnej lidze Angielskiej kiedyś najelepszej a teraz gra najlepszej a Lewy gra w lidze ogórków i mi nikt tego nie powie raz tylko przez ostatanie 8 lat pojawiła się Borussia .A teraz dużo dzieci sie jara Lewym który 8 nie będzie istniał bo Szkoci mają solidnych obrońców nie z ligi ogórkowej.
0
chyba tylko hala dzieci bo to jest pewne że Leo wygra i nie chodzi mi tylko o 4 puchary które wygrał w tym roku ale bije też Ronaldo w golach zdobytch w 2015 a już nie wspomne o asystach to jest przepaść.
1
0
0
Zapisz się do lekarza koleś bo skoro w necie będzie za 8 zł za miecha to ktoś będzie brał za 20 zł w NC+ ,rozbawiłeś mnie na maxa haha
0
Człowieku jak masz cały pakiet Canl+ to max mogą zrobić za dwa kanały 10 zł bo nikt im więcej nie zapłaci jak w necie ma być za 8 zł
0
Komentarz usunięty
0
skąd masz niby to info ,nikt im nie zapłaci za 2 kanały 25 zł jak w necie będzie można kupić za max 15 zł .Wiec nie wiem skąd masz takie bzdurne informacje .
0
Na bank nie zrobią 20 zł bo nikt im nie pójdzie na to max mogą zrobić 10 zł więcej
0
Dzięki stary ale już mi działają kanały
0
Kolego wchodzę tak jak napisałeś w ustawienia i nie widzę zakładki wyszukiwanie kanałów ???
0
To dlaczego moi koledzy już mają ???
0
Co zrobiłeś że ci działa ????
0
Witam jak zrobić Aktualizacja dekodera bo wyłączyłem z prądu i potem włączyłem robiła się jakaś Aktualizacja a nadal nie mam kanałów ???