2

Co z tego że strzelił 2 gole symulant jak w drugiej wyłapie druga żółtą i wyleci z boiska za próbowanie skakać do basenu !!!

0

Moja Lista piłkarzy których trzeba się pozbyć do 2016 roku czyli do okienka styczniowego . Douglas,Roberto,Alves,Adriano,Pedro,Xavi !!!

1

Bartomeu to może sobie pogadać gdzie teraz szukać pracy .Nawet jak wygramy Tryplet musi odejść !!!

0

Komentarz usunięty

0

Kolega gdzie dają takie mocne tablety jest na pisane jak byk że "Blaugrana ma najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek"!!! Ślepy jesteś ja ta cała trójka która poleciała twój komentarz !!!

0

Boże co biorą za piguły te prasy że Barca ma najmniej straconyh goli !!! Przykład taki Bayern ma 11 straconych a my 16 !!! Nie patrzyłem ale Juventus też myśle że ma mniej!!!

0

A tego pana to sprzedać jak najszybcje on myśli że jest jedno cześnie R10 i Messim haha nam samolubów nie trzeba jakoś Dani Suarez potrafił się ogarnąć!!!

0

Wyszedł mu mecz życia a już go wtedy okrzykli gwiazdą .Potym meczu był gorszy niż Pedro bez formy !!!

1

Dokładnie jak piszesz sprzedać póki.są chętni !!!

0

skoro tak myślisz to postaw 1000zł na Schalke bo ja mogę postawić nawet 10 tysięcy że Real na bank wygra !!!

0

Komentarz usunięty

24

Kolego bardzo bym chciał tego ale Zejdź na ziemię Schalke nie potrafiło u siebie stworzyć choć 5 sytuacji a co mówić w Madrycie na robią w gacie i postawią autobus i będą czekać na wymiar kary .Real jest w słabej formie ale takich ogórków jak oni to rozjedzie !!!

1

Napisze tak że uważam że na koniec tego sezonu trzeba sprzedać Douglas,Sergi Roberto,Munira !!! w 2016 w styczniu bym się pozbył Alvesa,Adriano,Xaviego,Pedro !!! a kupił bym Marco Reus on może grać w pomocy a także w ataku jak będzie miał ktoś kontuzje lub pauzował za kartki na prawą obronę ciężko mi powiedzieć kogo bym tam widział a co do zmienika Alby zawsze mógł by tam grać Vermaelen jeśli wogóle kiedyś wyzdrowieje !!!

0

A jak to nie wiedziałeś o tym !!!

1

A ja myślę że Real teraz już ogórków nie wylosuje i oby dostali Chelsi lub Atletico lub Bayern !!!

0

No tak żal d u pe już się pojawił bo nie ma Realu o boże zaraz się popłacze jacy żałośni ludzie mieszkają w Madrycie !!!

0

Sprzedać póki można zarobić jeszcze jakaś kasę !!! Mimo że mamy zakaz i tak bym sprzedał wole 3 razy Sandro czy Adama !!!

1

Di Marii zawsze byłem nurkiem jak Ronaldo tylko że to jest liga Angielska a nie Hiszpańska bo u nas poziom sędziowania jest tragiczny !!! Oglądam cały mecz i obserwuję ile razy już Di Marii nurkował i próbował nie raz sędziego nabrać w końcu dostał za swoje !!! A tak poza tym to chyba najszybsze dwie żółte !!!

0

Nie Legia go kupuję ....

1

Nie Legia kupuje Messiego !!!!

0

Orientuję się ktoś czemu nie ma nowego odcinka S ,, u ... k i !!!

0

Mój skład na Eibar: Bravo-Montoya -Piqeu-Bartra-Adriano-Rakitic-Xavi-Rafinha-MNS !!! Zmiany przy spokojnym 0:2 dla Barcy 60 Minucie Pedro za Suareza --- Sandro jeśli dostanie powołanie za Messiego jeśli Lucho nie boi się Messiego to ja bym go zdjął bo gadania bo czekają nas dwa ciężki pojedynki z City i Białymi !!!

0

Chyba żeby wodę do picia podawał bo jest nawet za słaby na naszą Polska ligę !!

0

Chyba kolega przesadził z tym Sergi Roberto nawet Eibar nie można lekceważyć !!! na pozycji Busketsa może zagrać Rakitić a w pomocy Xavi z Rafinha !!!

0

Mój skład na jutro Ter Stegen,-Alves-Piqué,-Mascherano-Alba-Sergio-Rakitić-Xavi-Suárez, Messi, Neymar.Jednak bym zagrał Xavi bo Iniesta jest bez formy i się wypala !!!

0

No bramka stadiony świata

0

Komentarz usunięty

0

0

Ronaldo zawsze był symulatem dlatego nigdy nie dorówna Messiemu w umiejętnośćiach bo Messiego jak kopia i daję rade dalej biec z piłką to robi a Ronaldo to dziewczyna ledko ktoś go musni i pada jakby dostał piorunem .Ronaldo nigdy nie osiągnie poziomu messiego bo potrafi z karynch strzelać gole albo z 5 metrów !!!

0

Dokładnie stary ja też się denerwowałem i wyzywałem w trakcie meczu ale do siebie ale nigdy nie pisze że trzeba sprzedawać zaraz pół składu albo obrażam swój klub .Prawda jest taka że wczoraj nie grała cała drużyna dobrze a nie że tekst Messi nie gra nie gra Barca to mnie bardzo bawiło bo Messi sam meczów nie wygrywa tylko zespołowo !!! Wczoraj nie widziałem nawet tej piłkarskiej złość żeby choć zremisować !!! Przegraliśmy bo zasłużyliśmy bo nie zrobiliśmy w pierwszej połowie nic żeby remisować po 45 minutach taka jest bolesna prawda !!! Kibice Realu już sobie dopisują 3 punkty żeby się nie zdziwili jak im Elche urwie punkty !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?