3

Boże obudziłem się i nie mogę spać a tu jeszcze 12 godziny i 45 minut do Kochanej Barcy .

0

Dokładnie bo nie ma szans żeby dostali kogoś silniejszego bo już jest ustawione z góry że Real ma wylosować najsłabszy zespół .

0

Napisze ci tak wielkim trenerem jest José Mourinho choć go bardziej nie cierpie od Ronaldo.A wygrał LM Porto to jest wielki trener wygrać LM zespołem bez gwiazd kolego !

12

Mam szacunek do Guardioli za to wszystko ale są też jego minusy ale 90% ludzi tutaj jest zaślepiona Guardiolą. I nie widzą tego do tej pory że Guardiola miał fuksa trafił najlepszą wersje Xaviego ,Alvesa,Iniesty i Messiego mało tego był jeszcze waleczny Puyol w gazie i reszta to oni wygrali nie on .Gdy zobaczył że zawodnicy się wypalają uciekł jak szczur taka jest prawda! Co poszedł do Bayernu gdzie z góry jest jasne że Bayern jest mistrzem a gdy przyszedł mecz prawdy z Realem dostał manite.

0

Napisze tak trzy rzeczy za jakie najbardziej cenie Leo 1 Gra dla drużyny a nie patrzy na siebie jak Ronaldo 2 Nie symuluję jak Ronaldo jego muśniesz i pada jakby go trafił piorunem 3 Leo zawsze był skromny a nie jak ten arogancki Ronaldo !

0

A dziecko jeszcze nie śpi

0

boże sezonowcu Apoelowi strzelił na 1:0

1

Komentarz usunięty

3

Panowie prośba banujcie
g bo ubliża Leo

0

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieje że Messi ich ucieszy i powetuję sobie .Że wtedy karnego nie strzelił .

0

Co on Rome porównuje do Barcy żal mi go Barca nawet bez formy jest lepszym zespołem niż Roma .

0

Bardzo dużym + dla nas jest to że nie postawia autobusu tylko będą zmuszeni się odkryć a w tym sezonie jest to nasza nowa broń i wtedy możemy pozamiatać ostro .

0

a ja się z tobą nie zgodzę .

0

Mój skład na Citi Marc-André ter Stegen-Alves-Piqué-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Iniesta-MNS

0

Słuchaj amatorze najpierw liczą się bezpośrednie spotkania.My gramy w lidze Hiszpańskiej a nie Angielskiej masz pojęcie zerowe dzieciaku !!!

0

Chyba napisałem wyraźnie że sezon jest długi i kto powiedział że wygramy wszystko potem i nie daj boże przy równej punktacji punktów Real zostanie wtedy mistrzem kolego !!!

0

Z Realem musimy wygrać dla świętego spokoju 2:0 lub 3:0 bo sezon jest długi co do City remis nawet biorę w ciemno ale gramy na CN wiec liczę na wygraną przed Klasykiem !

1

Pokory to niech się nauczy Zabaleta !!!

0

Zabaleta: Wyeliminowanie Barçy? W futbolu nie ma rzeczy niemożliwych.No nie ma wiec możliwe że dostaniecie 7:0 jak Roma !!!

0

0

Nieobrażając nikogo ale ci co by wystawili Douglas w takim ważnym meczu przed Gran Derbi ,żebyśmy grali jeszcze u nas to bym jeszcze to zrozumiał i ci co twierdzą że Douglas jest lepszy od Montoya !!! Mobtoya który nie ma czucia grania Montoya bez formy pożera Douglasa ten Douglasa ma poziom naszej pierwszej ligi .

0

Dziecko to jesteś ty licz się ze słowami szczeniaku

0

Haha rozbawił mnie hehe .Jak dostanie Manite czy będzie tak szczekał!!!

0

To chyba nie znasz kolego przepisów Citi nie wystarczy 1:0 !!!

6

Panowie ogarnicię się z tym Gran Derbi bo chyba wszyscy zapomnieli że gramy Eibarem i ważny mecz z Citi jak to wygramy bez bez większych prolemów można pogadać że mamy gaz a nie już teraz krzyk!!!
Bo jeszcze nie tak dawno graliśmy z Granada l uważam że zagraliśmy słabo !!!

1

Komentarz usunięty

0

1

No to Lidze Mistrzów zostało tylko dwóch nie pokonanych Porto i Chelsi mam nadzieje że PSG sparwi mi miły wieczór i ich pokona boże jak ja nie cierpie tego klubu tak samo nie cierpie jak Realu i jeszcze tam jest największy zdrajca Barcy śiwy łeb !!!

4

Panowie nie ma co się podniecać bo mecz meczowi się nigdy nie równa !!! Tylko trzeba wykorzystać słabą forme Realu i po prostu wygrać nawet 1:0 ale najbezpieczniej 2:0 bo sezon jest długi .I uważam to nie jest wina słabej formy Realu tylko świniak ich zajeździł fizycznie nie rotował !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?