Napisze ci tak wielkim trenerem jest José Mourinho choć go bardziej nie cierpie od Ronaldo.A wygrał LM Porto to jest wielki trener wygrać LM zespołem bez gwiazd kolego !
Mam szacunek do Guardioli za to wszystko ale są też jego minusy ale 90% ludzi tutaj jest zaślepiona Guardiolą. I nie widzą tego do tej pory że Guardiola miał fuksa trafił najlepszą wersje Xaviego ,Alvesa,Iniesty i Messiego mało tego był jeszcze waleczny Puyol w gazie i reszta to oni wygrali nie on .Gdy zobaczył że zawodnicy się wypalają uciekł jak szczur taka jest prawda! Co poszedł do Bayernu gdzie z góry jest jasne że Bayern jest mistrzem a gdy przyszedł mecz prawdy z Realem dostał manite.
Napisze tak trzy rzeczy za jakie najbardziej cenie Leo 1 Gra dla drużyny a nie patrzy na siebie jak Ronaldo 2 Nie symuluję jak Ronaldo jego muśniesz i pada jakby go trafił piorunem 3 Leo zawsze był skromny a nie jak ten arogancki Ronaldo !
Bardzo dużym + dla nas jest to że nie postawia autobusu tylko będą zmuszeni się odkryć a w tym sezonie jest to nasza nowa broń i wtedy możemy pozamiatać ostro .
Chyba napisałem wyraźnie że sezon jest długi i kto powiedział że wygramy wszystko potem i nie daj boże przy równej punktacji punktów Real zostanie wtedy mistrzem kolego !!!
Z Realem musimy wygrać dla świętego spokoju 2:0 lub 3:0 bo sezon jest długi co do City remis nawet biorę w ciemno ale gramy na CN wiec liczę na wygraną przed Klasykiem !
Nieobrażając nikogo ale ci co by wystawili Douglas w takim ważnym meczu przed Gran Derbi ,żebyśmy grali jeszcze u nas to bym jeszcze to zrozumiał i ci co twierdzą że Douglas jest lepszy od Montoya !!! Mobtoya który nie ma czucia grania Montoya bez formy pożera Douglasa ten Douglasa ma poziom naszej pierwszej ligi .
Panowie ogarnicię się z tym Gran Derbi bo chyba wszyscy zapomnieli że gramy Eibarem i ważny mecz z Citi jak to wygramy bez bez większych prolemów można pogadać że mamy gaz a nie już teraz krzyk!!!
Bo jeszcze nie tak dawno graliśmy z Granada l uważam że zagraliśmy słabo !!!
No to Lidze Mistrzów zostało tylko dwóch nie pokonanych Porto i Chelsi mam nadzieje że PSG sparwi mi miły wieczór i ich pokona boże jak ja nie cierpie tego klubu tak samo nie cierpie jak Realu i jeszcze tam jest największy zdrajca Barcy śiwy łeb !!!
Panowie nie ma co się podniecać bo mecz meczowi się nigdy nie równa !!! Tylko trzeba wykorzystać słabą forme Realu i po prostu wygrać nawet 1:0 ale najbezpieczniej 2:0 bo sezon jest długi .I uważam to nie jest wina słabej formy Realu tylko świniak ich zajeździł fizycznie nie rotował !!!
3
Boże obudziłem się i nie mogę spać a tu jeszcze 12 godziny i 45 minut do Kochanej Barcy .
0
Dokładnie bo nie ma szans żeby dostali kogoś silniejszego bo już jest ustawione z góry że Real ma wylosować najsłabszy zespół .
0
Napisze ci tak wielkim trenerem jest José Mourinho choć go bardziej nie cierpie od Ronaldo.A wygrał LM Porto to jest wielki trener wygrać LM zespołem bez gwiazd kolego !
12
Mam szacunek do Guardioli za to wszystko ale są też jego minusy ale 90% ludzi tutaj jest zaślepiona Guardiolą. I nie widzą tego do tej pory że Guardiola miał fuksa trafił najlepszą wersje Xaviego ,Alvesa,Iniesty i Messiego mało tego był jeszcze waleczny Puyol w gazie i reszta to oni wygrali nie on .Gdy zobaczył że zawodnicy się wypalają uciekł jak szczur taka jest prawda! Co poszedł do Bayernu gdzie z góry jest jasne że Bayern jest mistrzem a gdy przyszedł mecz prawdy z Realem dostał manite.
0
Napisze tak trzy rzeczy za jakie najbardziej cenie Leo 1 Gra dla drużyny a nie patrzy na siebie jak Ronaldo 2 Nie symuluję jak Ronaldo jego muśniesz i pada jakby go trafił piorunem 3 Leo zawsze był skromny a nie jak ten arogancki Ronaldo !
0
A dziecko jeszcze nie śpi
0
boże sezonowcu Apoelowi strzelił na 1:0
1
Komentarz usunięty
3
Panowie prośba banujcie
g bo ubliża Leo
0
Komentarz usunięty
0
Mam nadzieje że Messi ich ucieszy i powetuję sobie .Że wtedy karnego nie strzelił .
0
Co on Rome porównuje do Barcy żal mi go Barca nawet bez formy jest lepszym zespołem niż Roma .
0
Bardzo dużym + dla nas jest to że nie postawia autobusu tylko będą zmuszeni się odkryć a w tym sezonie jest to nasza nowa broń i wtedy możemy pozamiatać ostro .
0
a ja się z tobą nie zgodzę .
0
Mój skład na Citi Marc-André ter Stegen-Alves-Piqué-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Iniesta-MNS
0
Słuchaj amatorze najpierw liczą się bezpośrednie spotkania.My gramy w lidze Hiszpańskiej a nie Angielskiej masz pojęcie zerowe dzieciaku !!!
0
Chyba napisałem wyraźnie że sezon jest długi i kto powiedział że wygramy wszystko potem i nie daj boże przy równej punktacji punktów Real zostanie wtedy mistrzem kolego !!!
0
Z Realem musimy wygrać dla świętego spokoju 2:0 lub 3:0 bo sezon jest długi co do City remis nawet biorę w ciemno ale gramy na CN wiec liczę na wygraną przed Klasykiem !
1
Pokory to niech się nauczy Zabaleta !!!
0
Zabaleta: Wyeliminowanie Barçy? W futbolu nie ma rzeczy niemożliwych.No nie ma wiec możliwe że dostaniecie 7:0 jak Roma !!!
0
0
Nieobrażając nikogo ale ci co by wystawili Douglas w takim ważnym meczu przed Gran Derbi ,żebyśmy grali jeszcze u nas to bym jeszcze to zrozumiał i ci co twierdzą że Douglas jest lepszy od Montoya !!! Mobtoya który nie ma czucia grania Montoya bez formy pożera Douglasa ten Douglasa ma poziom naszej pierwszej ligi .
0
Dziecko to jesteś ty licz się ze słowami szczeniaku
0
Haha rozbawił mnie hehe .Jak dostanie Manite czy będzie tak szczekał!!!
0
To chyba nie znasz kolego przepisów Citi nie wystarczy 1:0 !!!
6
Panowie ogarnicię się z tym Gran Derbi bo chyba wszyscy zapomnieli że gramy Eibarem i ważny mecz z Citi jak to wygramy bez bez większych prolemów można pogadać że mamy gaz a nie już teraz krzyk!!!
Bo jeszcze nie tak dawno graliśmy z Granada l uważam że zagraliśmy słabo !!!
1
Komentarz usunięty
0
1
No to Lidze Mistrzów zostało tylko dwóch nie pokonanych Porto i Chelsi mam nadzieje że PSG sparwi mi miły wieczór i ich pokona boże jak ja nie cierpie tego klubu tak samo nie cierpie jak Realu i jeszcze tam jest największy zdrajca Barcy śiwy łeb !!!
4
Panowie nie ma co się podniecać bo mecz meczowi się nigdy nie równa !!! Tylko trzeba wykorzystać słabą forme Realu i po prostu wygrać nawet 1:0 ale najbezpieczniej 2:0 bo sezon jest długi .I uważam to nie jest wina słabej formy Realu tylko świniak ich zajeździł fizycznie nie rotował !!!