1

@KaammiilM1206 no pod umową z reguły podpisują się dwie strony więc ktoś to podpisał z klubu.

2

Ale krok bliżej niż Fati do Monaco czy krok dalej?

1

@Rupert_Haubica pewnie tak będzie

0

@ElKamil tylko ze przepisy prawa pracy nie zabraniają innym pracodawcom oraz mnie umawiać się na spotkania i rozmawiać o zmianie pracy. Jak wiesz lub nie klub może prowadzić rozmowy czy to z zawodnikiem czy z jego managerem w ostatnich 6 miesiącach jego umowy.

0

A jak do tego dojdzie presja gry w Barcelonie i presja związana z tym za ile go kupiono i jakie są wobec tego oczekiwania.

0

@masik86 a może pochwalisz się przy ilu transakcjach na rynku transferowym brałeś udział ? Skoro tak ochoczo wypowiadasz tezy jak to działa

7

Podobno ma zbić piątkę z messim po jego golu co będzie jasnym sygnałem że chce grać dla Barcy skoro messi to legenda barcy. Czy można dać większy sygnał że chce she grać dla Barcelony? To znaczy więcej niż jak by powiedział wprost że chce grać dla Barcelony

0

Jak widać można takie rzeczy traktować normalnie. To sport, aż sport i tylko sport. Mogą się kłócić na boisku ale poza to ziomki. Tylko że ludzie tego nie rozumieją.

1

Tej tytuł i zdjęcie jak by co najmniej było here we go. Wcześniej powinien być artykuł o tytule: Pilne!!! Ktoś w Barcelonie pomyślał o Van den Ven !!!!

0

@MateuszDoniec proszę cię nie bądź hipokrytą. Każdy dobrze wie że tego typu artykuły pojawiają się tylko po to bo się klikają. Ludzie w komentarzach zachowują się jak zwierzęta ale super bo dużo wejść: Pluć na niego to za mało , pies mu morde lizał, Co za wkur….. ch.. nie dokończę bo dostanę bana itd. Więcej takich artykułów, więcej. Niech się ludzie nakręcają. Później pójdzie taki chłopiec w koszulce Realu i Cucurelli i ktoś mu spuści wpier…. Bo naczytał się Twoich wypocin i wtedy mam nadzieję że będziesz z siebie dumny. Niepozdrawiam

2

Nie wiem czy osoby które piszą a raczej w większości tłumaczą artykuły można nazwać dziennikarzami - chociaż to tłumaczenie to też za duże słowo bo w większości robi to AI. W każdym razie głównie z tego powodu że jak widać takim dziennikarzem może zostać każdy to efekty są właśnie takie. Takie osoby nie są w stanie napisać nic rzetelnego i samodzielnego dlatego swoje dziennikarstwo opierają na szczuciu, polaryzacji i prowokacji. To się klika to ludzie lubią i w takich artykułach są wejścia itd. Niestety tego jest tak dużo że prowadzi to do agresji. Taki poziom reprezentuje właśnie ten „artykuł”. On nie ma przekazać żadnych istotnych i ważnych informacji. Jego celem jest aby 99% ludzi którzy wejdą na tą stronę wyżylo się w komentarzach

0

@Pablozeusz tylko za co ? Oni chcą pozwać prezesa a nie klub.

2

@RanDiFCB na bank i pewnie komentuje. Co niektórzy mają tutaj problem z poprawnym wypowiedzeniem ale to może być Perez bo jedzie z translatora

0

@turhiay dali by ci milion euro i biegałbyś po mieście i wychwalał Real. Pewnie zaraz powiesz że za żadne pieniądze hehe.

0

Na pewno klub może sobie pozwolić sobie na tak duży zakup biorąc pod uwagę kasę wydana na Gordona.

0

@Wkurwix z przekąsem to było

0

@Ronad10 tyle że poprzedni komentarz nie dotyczył wymiaru biznesowego ale raczej aspektu sportowego

1

@brd42 najlepiej to jak by piłkarze w kadrach dźgali nożami kolegów z innych klubów.

5

Ale żenujący artykuł masakra

3

@orgazm44 w tej samej cenie to możesz sobie porównywać makaron w lidlu i biedronce. To za ile piłkarz i czy wogole zostanie sprzedany jest decyzja zarówno piłkarza jak i przed wszystkim klubu.

0

@bimbher Lewandowski jak przychodził do barcy za ponad 50mln miał 34 lata więc nie przesadzajmy z tym wiekiem.

13

Idzie do Realu to 90% komentujących bardzo dobrze, stary dziad, nie potrzebny, kundel, najlepszy czas ma za sobą itd. Jak by było here we go ze do Barcy to te same osoby by pisały super transfer, przydatny gracz, dobra decyzja, nie taki stary . Co za za ludzie hehe

0

@RanDiFCB możesz podać kiedy i gdzie San Bernardo powiedział że marzy o grze dla Barcelony ? Nie chodzi mi tu o wypowiedzi dziennikarzy

0

@daniel32778 no myślę że gdyby ryzyko śmierci było nawet małe to nikt by mu nie pozwolił zagrać. Tak naprawdę nie wiadomo co się stało

3

@Spider_Man musiałby ktoś złożyć jakiś pozew jak to ma miejsce w przeciwnym kierunku.

2

@FanVictoraIbarbo a może on właśnie teraz cieszy się życiem? Nie pomyślałeś. Każdy wymaga od piłkarzy zaangażowania a aby to było to musi być pasja a nie tylko kasa. Pieniądze motywują ale krótkoterminowo.

1

@dariooo no i pewnie przyjdą i kupią za tyle za ile napisałeś. Tylko kto w tym wypadku będzie śmieszny ? Ten który sprzedał za bezcen czy ten który kupił tanio? Atletico nigdy nie było i nigdy nie będzie na poziomie czy to Barcelony czy Realu a jeżeli ktoś próbuje się łechtać tym że jest się lepszym od Atletico to niestety nie świadczy to o nim dobrze

4

@kacperowski20 nie bardziej niż ty. Czy poza pismakami Julian choć raz oficjalnie powiedział że chce odejść ? Ma wieloletni Kontrakt który obowiązuje dwie strony. Ciekawe czy gdyby dziennikarze wypisywali że Yamal chce odejść to też byś uważał że Barcelona się ośmiesza dementując plotki

4

Sprzedadzą go za 120mln do Barcy a za dwa lata wypożycza do siebie za 10 mln i odkupią za 20 mln.

0

@Pablozeusz tylko że te informacje ze strony Atletico to też wymysł pismaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?