0

@Barcaa12 tak na pewno zawieszenie w LM miałoby przełożenie na mecz w Lalidze

0

Najśmieszniejsze jest to że gdyby taki faul zrobił Gavi na np Viniciusie to każdy by mówił to samo co Arbeloa, jeszcze większość pisałaby brawo, prawdziwy kapitan, oddany dla klubu itd.

5

@MaroBrd no niestety nie każdy potrafi czytać że zrozumieniem. Niektórzy tylko czytają nagłówek i to też nie cały i już wylewają żale

0

Myślę że kontakt pomiędzy Elanga a Cancelo był i tak dużo większy niż chociażby przy meczu Benfica Barcelona gdzie wtedy bodajże jescze Carreras dosłownie dotknął barku Yamala a ten padł jak rażony piorunem. Tam był faul i jedenastka. Problemem nie jest to czy tam był faul a tu nie tylko że jak zwykle są różne interpretacje. Sędzia to tylko człowiek i może się pomylić ale od tego jest var.

1

@MagdJanko no nie znasz nie

0

@Bercik77 jak czytam tego typu komentarze to zawsze utwierdzam się w przekonaniu że nikt w internecie nie powinien być anonimowy. Ciekawe co i kto miał by wtedy do powiedzenia gdybym podpisywał się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem. Serio jak można kogoś takiego jak Pep nazywać przegrywem. Gość jakoś piłkarz i trener zdobył w sumie pewnie ponad 60 tytułów. A tu jakiś Bercik77 który zapewne nie osiągnął w swoim życiu nic o czym ktokolwiek by wiedział nazywa go przegrywem. No trochę szacunku

0

@Pustelnik przypomnij sobie obietnice laporty typu Messi w Barcelonie. Jak widać miało tyle samo wspólnego z prawdą co Halland w Barcelonie. Niestety część osób głosujących leci na takie hasła dlatego są one wygłaszane

5

@peetwithbarca po to żeby co niektórzy mogli się wyżyć w komentarzach.

0

@Rupert_Haubica pewnie że przegryw, ty pewnie pobiłbyś rekord Cristiano ze dwa razy gdyby nie to że jesteś nikim w porównaniu Kyliana

0

@kacperowski20 nie twierdzę że Vinicius jest bez winy, jeżeli go obraził i są w stanie to potwierdzić lub ktoś jest w stanie to potwierdzić niech też go zawiesza. Chodzi mi bardziej o to że tydzień minął a ten nagle wyjeżdża z tekstem że go od karła wyzywali. Trochę naciągane. Co do obrażania innych to po części się zgadzam ale z drugiej strony nikt z nas nie wie czy faktycznie tylko Vini jest obrażany czy inni też. To że ktoś nie mówi, nie reaguje to nie znaczy że takie sytuacje nie miały miejsca. Bardzo ciekawa wypowiedź na ten temat było Kompanego z Bayern która rzuca nieco inne światło na tą sytuację, polecam uważnie przeczytać.

0

@Zmijas96 to dalej nie jest odpowiedź na pytanie.

0

@Zmijas96 a czy ja coś takiego napisałem? Zapytałem skąd masz taka pewność że tylko Vinicius jest czy był obrażany?

0

@kacperowski20 skoro Vinicius nie zakrywał ust koszulka jak go tak nazwał to mogą to zweryfikować. Chłop po tygodniu sobie przypomniał że od karła go wyzywali

0

@Zmijas96 a skąd masz takie informacje? Rozmawiałeś z zawodnikami?

1

Serio z punktu widzenia Barcelony w tym momencie to jest tak ważne News że aż trzeba dodawać godzinowe aktualizacje? Gdyby to był Pedri lub Lamine to bym zrozumiał albo gdyby jemu kontrakt kończył się teraz w czerwcu i była by możliwość podpisania teraz kontraktu z nim.

0

@Gibon97 no tak 97 to mogłeś nie mieć okazji oglądania tego zawodnika. bTW kto to jest chłop ? Nie kojarzę takiego gracza

4

@masik86 a Neymar to by nawet do domu się za nim doturlal:)

0

@RymsonPL a ten Perez to jest gdzieś teraz obok ciebie ? Nie wiem kto cię rucha od początku sezonu ale wątpię żeby to był Perez. Chyba cię ktoś nieźle wkręcił i wykorzystał.

0

H. Flick 02.25: „Szczerze, nie chcę nic o tym mówić. To ich wybór i robią to w taki sposób. To nie jest nasz sposób, w jaki chcemy to robić. Jak mówiłem, nie ma wymówek i my zrobimy to w taki sposób. Myślę, że każdy trener i każdy klub mają powody, by coś powiedzieć, ale jesteśmy ludźmi i oczywiście, że popełniamy błędy. To normalne w życiu. Ty popełniasz błędy, ja popełniam błędy, każdy popełnia błędy. Sędziowie oczywiście mają bardzo trudną pracę. Musimy o nich dbać, bo ta sytuacja nie jest łatwa.”

19

To są normalni ludzie i z reguły wychodzą z założenia że co się wydarzyło na boisku zostaje na boisku lub co najwyżej na stadionie. Tak powinni się zachowywać normalni ludzie no to tylko sport. Problemem nie są piłkarze tylko kibice którzy nie potrafią tego oddzielić i pojąć. Większość kibiców to albo cwaniaki na anonimowych kontach którzy potrafią wyzywać innych od szmat itd albo mało inteligentni kibole którzy dla jakiś głupich przekonań potrafiliby komuś nóż wbić w brzuch bo ma nie taką koszulkę.

0

@Caviour i tak i nie. Cześć graczy z meczu z Barca wyszła w podstawowej jedenastce a kilku weszło w okolicach 56 minuty a mimo to wynik się nie poprawił.

0

To tylko pokazuje co znaczy nastawienie i determinacja w meczu. Nazwiska same nie grają.

0

@RobertNieLewandowski Tak były dyrektor jednego z największych klubów piłkarskich na świecie, obecnie również dyrektor jednego z najlepszych klubów w Hiszpanii to przegryw, tymczasem ty masz nick nieLewandowski brawo

1

Równie dobrze można zdać pytanie dlaczego dzieci wierzą w świętego Mikołaja? Bo myślą że istnieje. Tutaj zawodnicy też myślą że istnieje jakaś szansa na zwycięstwo. Jeżeli jest jakiś klub (poza Barceloną) który jest w stanie roztrwonić taką zaliczkę to na pewno jest to Atletico

0

@Sergio_Devils to nie dobrze bo miała cię rozśmieszyć :P

0

@Sergio_Devils myślę że ty ich też śmieszysz. To chyba dobrze bo wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni.

0

@nike007 zgadzam się. Jak Flick odpowiada zapytaj Real Madryt to wszyscy wow super riposta, jak Arbeloa odpowiada zapytaj Barcelonę to już wysyp komentarzy Madryckie ścierwa itd. Gownoburza z niczego.

0

@Sergio_Devils weź chłopie zluzuj co takiego powiedział? To jest szukanie sensacji. To samo powiedział Flick

1

@4Fabregas4 dopóki są zwycięstwa to nic nie przeszkadza ale jak już przychodzą porażki to nagle woda w łazience jest za zimna. Kontuzje ? Wszystkie zespoły mają takie problemy.

7

Jeszcze powinno złożyć skargę do władz ligi na zespół przeciwnika który z niewiadomych względów miał czelność wykorzystywać wysoko ustawiona linie obrony i dzięki temu miał większą szansę na zwycięstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?