lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie brzmi ile Yamal będzie żądać za kilka lat gdzie cały czas będzie bardzo młodym zawodnikiem. Ronaldo w jego wieku zarabiał około 1,5 mln funtów i był w drugiej setce najlepiej zarabiających zawodników. Podobnie messi który już był w pierwszym zespole i zarabiał podobnie jak Ronaldo. Yamal aktualnie ma kontrakt top10. Każdy pamięta jakich pieniędzy w późniejszych latach żądali zarówno Ronaldo jak i Messi w klubach. Teraz niech każdy sobie odpowie na pytanie ile za 3-4 lata (jak nie wcześniej) będzie chciał Lamine i jego otoczenie. Żeby nie było Yamal to super utalentowany i decydujący gracz. To dar ale i przekleństwo Barcelony bo klub będzie musiał mu wypłacać gigantyczne pieniądze. Nie zdziwię się jak za 3 lata pensja Yamala to będzie 30% wszystkich wydatków na pensje całego klubu.
0
@PioteK myślę że gdyby federacja dawała również rekompensatę dla kibiców klubów za to że nie będą mogli ich oglądać w meczu oglądanym na stadionie lub w TV to ludzie byliby usatysfakcjonowani. Oczywiście sarkazm żeby ktoś nie myślał że to na serio
0
@directedbyfcb dokładnie. Jak nie przyjmie powołania to nie będzie grac. Ile jest takich przypadków że zawodnik nie chce grać dla reprezentacji? Niewielki odsetek. Skoro więc zawodnicy chcą grać dla reprezentacji, są świadomi ze mogą doznać kontuzji, będą mieli mniej czasu na regenerację to dlaczego kibice mającą tym problem?
3
@nowy19pl ale to decyzja gracza czy chce grać w kadrze czy nie. Nikt nikogo nie zmusza do reprezentowania kraju. To nie jest tak że dany zawodnik chce grać w klubie i nagle przyjeżdża żandarmeria z karabinami i siłą go zabierają na kadrę. Łatwo się ocenjs decyzje selekcjonera szczególnie kadry Hiszpani z perspektywy Polaka. Myślę że w Hiszpani podchodzą do tego inaczej bo ci zawodnicy z ulubionych klubów reprezentują również swój kraj. Myślę że każdy Hiszpan chce oglądać sukcesy swojej reprezentacji i do tego takiej w której prym wiodą ulubieni zawodnicy
0
@europejczyk tak bo przed meczem klub przewidywał że dostanie baty z sevilla. Nie zagrał z Sevills żeby nikt z każdej się nie czepiał.
0
@mint tak w której bierze zespół z Kazachstanu. Faktycznie Europa Zachodnia. Gratuluje wiedzy
2
Cud :p akurat przypadkowo kontuzja trafiła się na przerwę reprezentacyjną.
6
A może superpuchar Europy zachodniej
0
@AnalnaGrawitacja a jesteś w stanie podać wiarygodne źródło że tak nie jest ?
0
@Uven tak bo ty wiesz jak to wygląda. Pochwal się przy ilu transakcjach brałeś udział. Skąd możesz wiedzieć czy są czy nie ma odsetek przy takich rozłożonych w czasie transakcjach?
1
@ini_barca bo to nie jest gra komputerowa jak się niektórym wydaje. 20 mln euro to dużo kasy i to nie jest jak w fifie że masz budżet na transfery a jak kogoś kupisz to ci odejmują i masz mniej. Te pieniądze skądś trzeba zabrać
1
@BIGCULES no bo to jest partactwo. Barca to nie pierwszy i nie ostatni klub który buduje/modernizuje swój stadion i zapewne nie ostatni który ma opóźnienia bo to normalne. Tutaj chodzi o komunikaty jakie wypuszcza klub.m, które się wzajemnie wykluczają. Dla klubu ważniejsze jest zrobienie z własnych kibiców debili którzy mają uwierzyć w ich kłamstwa. Zarząd z Laporta dokładnie więc kiedy będzie realny powrót na stadion ale wolą mydlić oczy ludzie żeby nie wyjść na partaczy
1
Jak to możliwe że zespół przegrywa 1:4 a zawodnik przegranej drużyny zostaje mvp? Czy ta liga przestanie sie w końcu kompromitować.
0
@najs przypomnij sobie mecz z Benfica w zeszłym sezonie upadek Yamala i karny. Zgadzam się że to jest powszechna praktyka niezależnie od barw.
4
@chrissssty69 ciężko żeby Inigo gdyby był oczywiście mógł wpłynąć na pozycję spalona Ramosa skoro linie wyznaczala w tym momencie piłka a nie linia obrony .
0
Są tam jeszcze jakieś stadiony w Barcelonie gdzie mogli być zagrać? A może by tak na obiekcie Espanyolu ?
2
Komentarz usunięty
0
@partymaker wszystkie dźwignie sprzed 1-2 sezonów będą się odbijać w kolejnych latach. Sprzedaż w sumie 25% praw do transmisji z następnych 25 lat, 50% praw do barca studio, refinansowania długów i jeszcze kilka przyniosło zysk w tamtym czasie ale teraz powoduje że zyski z różnych instrumentów są dużo mniejsze.
0
@alone49 a no tak w piłce nożnej nagłe zatrzymanie się z piłką jest niedozwolone, to chyba bezpośrednia czerwona kartka
0
Barcelona może być pierwszym klubem który w jednym sezonie rozegra swoje mecze domowe na trzech różnych stadionach :p
0
@Limaker jezeli według ciebie to wejście barkiem przeć garcie to ja proponuję udać się to specjalisty bo ewidentnie masz jakąś wadę postawy skoro ty masz w tym miejscu Bark. Owszem w gracza Valenci wszedł w bark ale raczej odepchnął go klatką i rękami
1
A to co Lamine nie ma nic do powiedzenia l? Skoro miał uraz to co nie mógł nic powiedzieć i wrócić do klubu?
1
@cracker tylko wiesz co on ma to w dupie co oni myślisz i jaką łatkę mu przypiąłeś. I tak ty wiesz kim on jest a on nigdy się nie dowie kim ty jestes
0
@Murazor Tak i do Tuska bo to przecież wszystko wina Tuska. Laporta to tylko próbuje naprawić
0
Zastanawiam się który to powód z tych wymienionych: Komisja Delegowana LaLigi może zaakceptować stadion o mniejszej liczbie miejsc ze względów demograficznych, architektonicznych, technicznych czy historycznych. Ma zastosowanie w tej sytuacji ?
1
Kibic jak wielu innych. Wszystkie kluby mają grupę takich kibiców. Raczej nie przywiązywałbym wagi że to akurat kibic Rayo. Poprostu jest spora grupa osób która nie potrafi zrozumieć ze to tylko sport.
0
No nie no straż miejska też przeciwko klubowi
2
@MrJanKo oficjalnie nic nie zrobią ale mają swoje sposoby żeby przekonać zawodnika żeby jednak zrobił tak jak chce klub. Można wypuszczać różne komunikaty i wpływać na opinie i kibiców. Resztę już później sama się dzieje.
5
Chce nie chce a co on ma do gadania. Jak szwagry będą chciały go sprzedać to zobaczy co znaczy ta legendarna rodzina klubowa. Jak przez jego przywiązanie do klubu i wartości klub straci prawie 100mln to w komentarzach też mu się dostanie że dla dobra klubu powinien odejść itd. Nikogo tutaj i w klubie nie interesuje co chce i co myśli piłkarz. Ma robić tak jak chce klub i kibice. Bo tylko wtedy pokaże że ma szacunek dla klubu. W innym wypadku okaże się niewdzięcznym i nielojalnym pracownikiem.
0
Według mnie jak pójdzie do Anglii to przepadnie i sobie nie poradzi. Tutaj ma wszystko co potrzebuje aby grać na wysokim poziome. Tam nie będzie mieć takich partnerów do gry. Jedyny plus z tej transakcji dla klubu jest taki że jeżeli sprzedają go teraz za 50-70 mln to po słabym sezonie lub dwóch będzie mógł wrócić za 30 mln