lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyobraź sobie że jesteś właścicielem klubu i szukasz bramkarza. Pena pasuje do twojego zespołu i w sumie byś go chciał ale kasa. Z drugiej strony widzisz że w Barcelonie jest Ter Stegen z 3 letnim kontraktem, Szczęsny z roczną umową (lub dwuletnią) i klub kupuje jeszcze jednego bramkarza który ma być nr1. Czy oferujesz dobre pieniądze za Pene? No nie bo widzisz że w klubie jest o dwóch bramkarzy z dobrym kontraktem za dużo. Trzeba było najpierw się pozbyć Peni, dogadać się z Ter Strgenem a dopiero wtedy kupować nowego bramkarza.
0
Skoro Yamal nie dostał nagrody nawet dla najlepszego zawodnika poniżej 18 roku w LM to jak ma dostać złotą piłkę ? Przegrana w finale LM i do tego brak występu w KMS raczej nie podnoszą jego szans na to trofeum.
2
Według mnie to próba odwrócenia uwagi od tego co prezentuje kadra. Zagrali kolejny słaby mecz to sobie wymyślili że największym problemem tej kadry i główną przyczyną słabych wyników jest Lewandowski i jego opaska.
2
Najlepsze dla niego to żeby znalazł sobie porządną dziewczynę która by go pilnowała i miała na niego oko. Jak pójdzie w imprezowanie to może być ciężko. Każdy może sobie tutaj pisać różne rady i złote myśli ale nikt nie wie i nigdy się nie dowie jak to jest być taką osobą z taką popularnością i takimi pieniędzmi w takim wieku. Ludzie traktują cię jak Boga, możesz mieć wszystko co chcesz. Dla mnie motywacja do pracy jest to że za 2 miesiące mogę pojechać na tydzień urlopu. On co zechce będzie mieć. Domyślam się że nie jest łatwo się zmotywować do pracy w takim wypadku.
0
Mają dwóch klasowych bramkarzy to kupują trzeciego a później kombinowanie jak go zarejestrować. No ok obecni bramkarze są wiekowi i klub musi odmładzać kadrę ale serio czy w związku z ciągłymi problemami z rejestracją trzeba się pchać w zakup akurat piłkarza z tej pozycji i akurat w tym okienku
1
Jaki normalny ambitny utalentowany zawodnik przyjdzie na pozycję Lewego lub prawego ofensywnego zawodnika gdzie w składzie jest Yamal i Rapfinia
3
@Darek_Maruszczak po przeczytaniu tytułu wychodzi że karny Alvareza powinien zostać powtórzony a to nie prawda. W przyszłości w takich sytuacjach karne będą powtarzane. Zgodnie z jeszcze obowiązującymi przepisami taki karny słusznie powinien być uznany za pudło
0
Porozumienie już jest ale pozostaje kwestia najważniejsza w ostatnich latach czyli rejestracja piłkarza. Kolejna kwestia to co jeżeli Mats nie zdecyduje się odejść. On ma kontrakt ważny jeszcze parę lat więc to jest zobowiązanie dla obu stron. On nie jest też już najmłodszym zawodnikiem więc wizja tego że może nie grać w Barcelonie też może nie działać na niego. Tutaj może być podobnie jak ze Szczęsnym w Juve. Wojtek też wiedział że w tamtym momencie nie będzie w stanie znaleźć klubu na podobnym poziomie i gwarancją gry dlatego doszedł do porozumienia z klubem i zapłacili mu połowę ostatniego roku kontraktu żeby odszedł. Tylko że Wojtek miał rok a nie trzy do końca. Być może Ter Stegen postanowi podobnie ale klub będzie musiał sypnąć kasa więc ten transfer Garcii zrobi się droższy.
1
@Coveta sukcesy są ważne ale klub to przede wszystkim ludzie. Tyle mówią o jedności że to rodzina itd jak przychodzi zawodnik. Kasa jest ważna ale trzeba się umieć zachować. Nie tyczy się to tylko Barcelony ale też innych klubów. Można takie rzeczy zrobić z klasą. Można się rozstać z zawodnikami z szacunkiem i godnie ich pożegnać a można też wypuszczać takie komunikaty do prasy aby zawodnik sam odszedł. Jak Mats nie będzie chciał odejść to każdy będzie po nim jechać że dla dobra klubu powinien odejść bo za dużo zarabia. Ale nikt nie patrzy na zawodnika. Klub ponad wszystko
1
Jeszcze był rozumiał gdyby Mats faktycznie rozegrał słaby sezon. Gość miał poważną kontuzję, wrócił i nawet nie miał szansy się sprawdzić porządnie. Tyle lat w klubie więc jakiś szacunek do piłkarza i do tego co dał klubowi się należy. Uważam że mając w jednym zespole Ter Stegena i Szczęsnego to pozycja bramkarza nie jest koniecznością do wzmocnień. A takie negocjacje z innym bramkarzem i komunikaty z prasy ze teraz to Mats powinien odejść są słabe. Wiadomo że to dziennikarze ale klub powinien bronić swoich zawodników i wydać chociażby jakiś komunikat albo ktoś z zarzadu powinien wesprzeć zawodnika i coś powiedzieć. Jak zawodnik gra dobrze to jest najważniejszy dla klubu a jak nie gra z powodu kontuzji to już myślą jak się go pozbyć. Słabe zachowanie
0
Swoją drogą ładnie rozkładają Bayer. Nie jest łatwo być kibicem tego typu klubu. Gdy już coś zaczyna iść i jest jakaś radość z sukcesów to przychodzi taki moment jak teraz. Najpierw Alonso, później Tag, Firpong i zaraz Wirtz. To pewnie nie koniec. Nowy sezon i będzie połowa nowego składu z nowym trenerem. Ale za to kasa klubowa pełna
0
@Romario87 awans do pucharów to spory zastrzyk gotówki dla takiego klubu. Skoro mają podstawy do złożenia skargi a maja to to robią. Czy to żałosne? to samo można by było napisać o Barcelonie. Co zrobił klub przy rejestracji Olmo. Też się odwoływali do CSD żeby ratować się i próbować naprawić swoje błędy. Tez mogli wyjść z założenia że dali dupy bo dali i odpuścić. Tam w grę wchodzą duże pieniądze i żaden klub nie będzie odpuszczał takich spraw
0
Tak Robert to trofeum jest mało istotne dlatego żona po el clasico jedyne co z siebie wydusiła to że Kylian cię wyprzedził w klasyfikacji
0
@abla2 żegnaj będzie wszystkim lżej bez ciebie
2
@Elvisek sam jesteś spalony
0
@Fermin a w jaki sposób pozycja mbappe wpłynęła interwencje obrońcy ?
0
@ATT no tak źle to ująłem, bardziej chodziło mi o swojego z ligi. Faktycznie Francuz był
1
A Barca ogłosi że skoro Xabi przechodzi do Realu do Xavi wraca do barcy. Będzie pojedynek Xabi vs Xabi :)
0
@Rastafarnianin tym bardziej że to nie będzie w cały kontrowersyjny wybór w Francuzi dawno dawno nie mieli swojego zwycięzcy w tym plebiscycie.
0
@semafor Marciniak jest dnem a ja jestem głupi no tak. Mylisz chyba ocenianie kogoś i komentowanie od zwykłego obrażania czyli hejtowania. Jak już nawiązujesz do tematu szkoły to rozumiem że Ciebie tak w szkole oceniano czyli zamiast negatywnych ocen nauczyciel ci mówił że jesteś dnem. Jest dennym sędzią który aktualnie jest jedynym sędzią który prowadził praktycznie wszystkie najważniejsze mecze w piłce klubowej i reprezentacyjnej. Ale No tak się na pewno ty wielki komentator na stronie fcbarca.com znasz się lepiej na piłce i sędziowaniu i każdy który go wyznacza do sędziowania się myli bo stwierdziłeś że jest dennym sędzią.
Zdaje sobie sprawę żenię wszyscy tutaj mają 15 lat ale sposób twoich wypowiedzi akurat wskazuje że masz chyba mniej niż 15 lat. Bambiku. Ps. Mój 8 letni syn tak ostatnio mówił do kolegi, może to byłeś ty ????
0
@semafor spoko dla ciebie on może być dnem a ty dla niego jesteś nikim, zwykłym zakompleksionym hejterkiem z telefonem od rodziców w ręku
0
@Emerald różnica jest taka że Barcelona narzeka na sędziów po swoich porażkach a Real po swoich. Jak ktoś uważa że jedni lub drudzy mają do tego większe prawo to jest hipokryta
0
@norbi77 tu masz jak kibice cieszą się ze mbappe nie podpisał kontraktu z realem https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/kibice-fc-barcelony-dworuja-z-realu-madryt-gdzie-jest-wasz-mbappe-wideo/188732
0
@626 dokładnie jedni obrażają drugich i na odwrót. Jak Real przegrywa to kibice Barcy się cieszą i na odwrót. Jak Real przegrywa i skarży się na sędziów to wielkie oburzenie po stronie kibiców barcy ale jak Barca przegra i się skarży to wielkie oburzenie po stronie realu. Rywalizacja ważna rzecz ale sporo osób nie potrafi tego oddzielić od normalnego życia
0
Tutaj większość się nadaje do leczenia. Inter strzela gola to połowa barcy wyzywana od kurw i każdy ma wypier….. strzela Barca to ohy i achy jaki to zsjebisty klub i niesamowici piłkarze.
0
Z benfika Yamal się położył i dali karny a tutaj nie chcą. Brak konsekwencji
0
@zabibarca za takie eksperckie komentarze powinien być ban na tydzień. Już się otwierają
0
@norbi77 to chyba ty sprawdź bo ewidentnie widać że nie potrafisz tego stosować
1
@Kimi88 ja wiem że siedząc z telefonem w ręce łatwo się mówi. Marc miał kontuzję nie grał ponad 200 dni a ty oczekujesz że gość wejdzie i będzie w top formie odrazu. Wojtek po pierwszym meczu też był wywalany ze składu. Patrz co zrobił Thibo w meczu z Barca w finale jaki babol zrobił. To tylko ludzie
0
@norbi77 tak na pewno dadzą hiszpańskiego arbitra do sędziowania 1/2 gdzie gra hiszpański zespół. Brawo