0

@Derpowsky to może opisz krótko pożegnanie największej chyba legendy Barcelony czyli messiego? Jakiś mecz pożegnalny? Hmm nie , jakaś ceremonia na stadionie? Hmm nie. A no tak była konferencja na której powiedziano ze nie ma hajsu żeby przedłużyć umowę.

0

@gadzian przypomnij jak Barca pożegnała swoją największą legendę czyli Messiego? Niestety piłka nożna to biznes szczególnie na takim poziomie i tutaj rzadko jest miejsce na sentymenty.

0

@franiu no to chyba było oczywiste po tych powtórkach bądźmy poważni. Ewidentne padolino

0

@Barca_ever w co tam karny był? Nie bądź żałosny

1

Swoją drogą od kiedy to sędziowie mają konferencję przed meczem? Bardziej bym oczekiwał żeby po meczach wychodzili i tłumaczyli się ze swoich decyzji.

2

@Ronad10 popatrz jak ludzie zachowują się na forach chociażby takim jak to. Podobnie jest na realmadrid. Wystarczy że piłkarz ich ulubionego klubu zagra słaby mecz a już lecą wyzwiska itd. Pomijam jak ludzie wypowiadają się na zawodników przeciwnika bo co drugim trzecim komentarzu są wyzywani od śmieci, ścierw itd. Nie rzadko zdarza się że nawet najlepsi zawodnicy barcy są tutaj wyzywani. To samo jest z sędziami. Tak samo ludzie zachwuja się oglądają mecze czy to w domu, pubie czy na stadionie. To nie wina dzieci czy filmików że sędziowie i zawodnicy są tak obrażani. Ludzie traktują pilke nożną jak by to był cały ich świat. Ok również uwielbiam piłkę ale zdaje sobie z tego sprawę ze ważniejsze jest moje życie i to co ja robię. To czy dany klub wygra czy przegra to w moim życiu niczego nie zmieni. Ci sami uwielbiani piłkarze jak ich spotkasz na lotnisku to nawet na ciebie nie spojrzą. Dopóki będzie tyle agresji wśród ludzi interesujących się piłką dopóty ludzie którzy są w tym środowisku będą doświadczać takich rzeczy o których wspomniał ten sędzia

1

@HypeR a czy kiedykolwiek bramki na wyjeździe były liczone jako x2? Co ty za brednie wypisujesz. W przypadku remisu tylko patrzyło się kto strzelił więcej bramek na wyjedzie. Zgodnie z twoją teoria jak ktoś strzelił 2 gole na wyjeździe to później co przeciwnik musiał strzelić 4 żeby był remis ? Co za bzdura

1

@David_Martin tutaj chodziło chyba tylko o spotkanie psg z brest. Prawda jest taka że z kim by nie grał brest to to spoty tak było by nieatrakcyjne

0

@KingProtein no i ewidentnie widać że nie bardzo wiesz co piszesz. Przykładowo u mnie przeszczepili 7 tys graftow, przypomnę za 2000euro. Im więcej graftow tym leoszy efekt. Nie ma możliwości żeby uzyskać taki sam efekt przeszczepiając 7 tys i 1,6 tys. Zapewne są kliniki które robią zabiegi w 4-5 godzin. U mnie to trwało 12 godzin. Wszystko zależy czy wybierasz polecane kliniki czy jakieś przypadkowe. Nie wiem gdzie ty widzisz u maślaka jest potrzeba kolejnego przeszczepu serio. Co do finasterydu to owszem można brać ale jak już się zacznie to trzeba brać już ciągle bo odstawienie skutkuje odwrotnym efektem. Ja osobiście nie biorę bo nie mam zamiaru ciągle brać jakiś leków żeby podrasować efekt przeszczepu.

0

@KingProtein ja jechałeś za darmochę to Turcji to nie ma co się dziwić że efektu nie ma. Ja robiłem za 2000 euro dwa lata temu i efekt jest super. Oczywiście nie mam tak gęstych włosów jak w wieku 15 lat ale nie ma zakoli i nie widać żadnych prześwitów i braków. Odrazu powiem to nie reklama ale polecam jackstronghair. Sam wybrałem to miejsce bo widziałem jak w ddtvn był Rafał Maślak i on też tam robił. Zaryzykowałem i nie żałuję

0

@Kalasznikow tak jak wczoraj podkreślali komentatorzy to pierwszy raz od 5 lat gdy Realu nie ma w 1/2 LM. Nie ma, nie było i nigdy nie będzie zespołu który będzie w każdym sezonie wygrywać LM a z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić że długo jeszcze nie będzie zespołu który będzie osiągać podobne wyniki jak Real

9

@Barcaa12 myślę że w ostatnich latach to więcej Barcelonie szkodzi sama Barcelona niż ten madrycki pies.

1

No tak a jak la liga później oczekuję różnych dodatkowych gwarancji ze strony klubu to każdy uważa się Tebas się uwziął na klub. Jak oni mają wierzyć i akceptować wszystkie domniemane przychody klubu skoro za każdym razem okazuje się że to był fake tylko pod rejestrację piłkarzy

0

@Nefari pomyśl ile takie kluby jak PSG daliby teraz za Yamala. Myślę że 200 mln daliby bez problemu. A teraz załóżmy że za dwa lata Yamal złapie kilka kontuzji i będzie wtedy w tym samym miejscu w jaki jest fati. Równie dobrze fati mógłby być teraz pierwszoplanową postacią.

0

@FrankliN7 zgadzam się w 100% a jeżeli chodzi o kierunek tego trendu w przyszłości to kluczowe będą lata gdy będzie mieć 19-20 lat. Jak nie znajdzie sobie stałej i ogarniętej partnerki a pójdzie na swoje i zacznie korzystać z życia (co będzie raczej normalne) to różnie może się potoczyć jego kariera.

0

@KobeFR Ale jest klubowy Mundial

0

@dux a czy ten Perez jest tutaj w tym pokoju?

0

@Trojanek23 w piłce jest czujnik który wykazał że piłka została dotknięta dwa razy

1

Alcarez zrobił to samo co messi kiedyś czyli podwójne dotknięcie coś co jest zabronione tylko że wtedy nie było var i nikt nie mógł tego sprawdzić

0

@gohan77 a może to wynika z tego że obydwoje byli karani z innych artykułów. Jeden z artykułu 99 a drugi ze 124.

0

@MaryNara a gdzie takie toalety można zobaczyć ?

0

@Jarecki1 na każdej stronie również tutaj trafia się idioci lub poprostu dzieci które nie są w stanie zachować się odpowiednio. Wrzucanie wszystkich do jednego worka również nie jest ok.

0

@daniel32778 a czemu gówniany?

0

Ja cały czas twierdzę że dla Yamala a raczej jego kariery najtrudniejszy będzie ten okres gdy będzie mieć 19-20 lat. Wtedy uniezależni się od rodziców, zaczną się poważne imprezy i kobiety która będą mu oferować przyjemności w zamian za bycie jedną z Wags. Jeżeli popłynie i da się ponieść co wcale nie jest niemożliwe to szybko upadnie. Myślę że 98 na 100 osób w jego sytuacji tak właśnie by skończyło. Łatwo się mówi żeby skupił się na karierze i gral.

0

W tym wypadku nawet gdyby patrzeć tylko na tą stopklatke która jest myląca to bramkarzowi zasłaniają przedewszystkim jego dwa koledzy z zespołu. Co innego gdyby tam stał sam Vinicius to okej to spalony. Vinicius uciekał od akcji w stronę linii a nawet gdyby go nie było to w pierwszej klejnocie kto inny zasłania piłkę Oblakowi

6

Czekaj czyli władze ligi nie chca pozwolić na ominięcie regulaminu który jest a przynajmniej powinien być równy dla wszystkich i zrobić wyjątek dla Barcy żeby mogli sprzedać zawodnika do Brazylii a wy tu piszecie że to wina Tebasa? A kto im bronił go sprzedać w czasie okienka transferowego w styczniu? Kolejny raz klub chce zrobić coś poza wyznaczonym terminem i po raz kolejny to nie wina klubu a ligi? Może niech barca się odwoła i zostanie zastosowany środek zapobiegawczy który umożliwi im sprzedanie zawodnika

0

@najs a możesz wyjaśnić jak to się ma do tematu? Czy tak poprostu pytasz ?

0

@Kuchar z tego co kojarzę to aktualny mistrz Hiszpani i zwycięzca LM więc coś w tym jest.

0

@dzefrej234 a słyszałeś kiedyś o czym takim jak sarkazm?

0

@Ciuus a ty byś pisał wtedy skargę? Każdy klub podważa pracę sędziów tylko w momencie gdy sędziowie podejmują złe decyzje w ich kierunku. A czemu Barcelona teraz broni sędziów a rok temu również podważali bezstronność sędziów gdy sędziowie nie uznali gola widmo Yamala. Aktualnie wygląda to trochę tak że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Ale to wszystko do czasu aż sędziwie nie wypaczą meczu Barcelony. Wtedy to sędziowie będą zły i nikt w klubie nie będzie mówił że trzeba wspierać sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?