0

@partymaker chodzi ci o tą z meczu określanego jako największy przekręt w historii LM?

0

@Wiking88 głodnemu chleb na myśli

0

@FanBarcy22 a skąd ty wiesz od czego się zaczęło? Jesteś w tym sektorze i widzisz to na żywo? Czy opierasz swoje argumenty na tym co pokazują w tv. Jak tak to gratuluję ograniczeń

0

@[Oli] tak by Ty akurat masz pojęcie jak to wszystko wygląda. Co to za urazy, jaka jest procedura w przypadku urazu ns zgrupowaniu, jaki wpływ ma na to klub, co myśli o tym piłkarz i jaka jest jego motywacja do gry w kadrze, jakie są przepisy co do zwolnienia piłkarza ze zgrupowania itp. Wydaje ci się że to jakieś Januszowo i prezes mówi piłkarzowi ej weź tam jedź udaj że cię noga boli i wróć do roboty bo jak nie to cię zwolnimy. Twoje pojęcie na ten temat jest zerowe tak jak i moje i wszystkich na tym forum. Nikt w życiu nawet nie był blisko tego poziomu więc takie komentarze nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

0

Zapewne la liga zaraz zmieni przepisy dzięki Laporcie. Przepis ten został stworzony aby klub w przypadku długiej kontuzji mógł pozyskać zastępstwo. Tutaj po pierwsze w miejsce obrońcy został zarejestrowany ofensywny pomocnik więc to żadne zastępstwo a po drugie zawodnik został pozyskany przed kontuzją. Jak to często bywa we wszystkich przepisach są jakieś luki które klub w tym wypadku wykorzystał. Zapewne zostanie to poprawione aby takie wałki nie były już robione

1

Skoro gundo oddany żeby zarejestrować Olmo to kogo musieliby sprzedać/ pozbyć się/oddać zeby zarejestrować Leao

0

@kacperFCB_ a z czego wynikają limity płacowe? Przecież nie są jednakowe dla wszystkich. Tylko nie pisz że Tebas sobie siedzi i a Barcelonie dam taki limit a Realowi Taki. Zobacz ilu zawodników pozyskało w tym oknie Atletico, nie minęło kilka dni wszyscy zarejestrowani i w kadrze na 1 mecz.

1

@kacperFCB_ no nie bo FFP wynika z pieniedzy które klub ma. Myslisz ze dlaczego nie wypaliła opcja transferu Nico, bo w tym wypadku trzeba by odrazu zapłacić cala kwotę z klauzuli. Takich pieniędzy Barca nie ma. Nie ma też kasy na zakup Leao

2

Ciekawe kiedy prezentacja i z jakim numerem zagra hehe co za bzdety. Tym tokiem rozumowania to można 5 artykułów dziennie wrzucać że postarają się też kupić Hallanda o i Bernardo coś dawno nie było że chcą go kupić

0

@mate92 no tak Gundo to ewidentnie wina Bartomeu.

2

Dalej sprzątanie po Bartomeu który porozdawal gwiazdorskie kontrakty które tylko obciążają budżet. Dobrze że jest Laporta który wszystko poukłada. A nie czekaj bo Gundo przyszedł już za czasów Laporta? Ale jak to przecież cały czas jest narracja że problemy Barcy to wina Bartomeu więc jak to jest. Parodia. Przychodzi gość za darmo, gra najlepszy sezon ze wszystkich zawodników i okazuje się że to za mało musi odejść bo za dużo zarabia.

2

@BISHBASHBOSH tylko że oni na tą kasę nie kupują domów tylko zawodników a to nie jest tak pewna inwestycja jak nieruchomości.

0

Czy jest choć jedna osoba która cieszy się z tego transferu i uważa go za słuszny? Poza deco oczywiście. Z tego co czytam to większość katalońskich dziennikarzy jest temu przeciwna podobnie zresztą jak kibiców. Komu więc Deco chciał zrobić dobrze tym transferem?

3

O wow już we wrześniu pierwsza rata, takiej oferty to już Lipsk nie dostanie od nikogo. Żaden inny klub nie bedzie w stanie zapłacić tak szybko.

0

@Ronad10 no tylko te twoje przykłady to jest twoja interpretacja.
Nie wiem czy wiesz co to znaczy.
Mimo wszystko jest mi jednak Ciebie żal, bo jeżeli twoimi argumentami w dyskusji jest obrażanie kogoś i przyrównywanie go do gołębia to znaczy że reprezentujesz dość niski poziom. Z reguły po słowie żegnam nie prowadzę już dyskusji i tutaj również nie zamierzam. Żegnaj

0

@Ronad10 no tak tylko że to kwestia interpretacji jak chcesz sobie tłumaczyć zapytanie o przyszłość Ansu troska o klub to oczywiście możesz tak jak bardzo chcesz. Dalej nie przytoczyłeś żadnego komentarza w którym bym napisał że jestem kibicem Barcy ani żadnego w którym bym wychwalał Pereza. I nie znajdziesz bo takich nie ma. Wszystko co pisze to albo fakty albo moje opinie.
Co do usuwania komentarzy to niestety ale moderatorzy tutaj działają prężnie tj usuwają niewygodne komentarze.
A tak po za tym to faktycznie musisz mieć smutne życie skoro chciało ci się analizować wszystkie moje komentarze.
Trochę mi teraz głupio że wchodziłem z tobą w dyskusje bo poświęciłeś na te analizy trochę czasu. Smutne i zarazem żałosne to.
Również żegnam

0

@Ronad10 podaj przykład w którym wychwalam Real i Pereza? Podaj przykład w którym wypowiadam sie jak bym był kibicem Barcy? Ja też nie wiem w czym masz problem to już ty musisz wiedzieć ????

1

@Boss227 no tak zawsze będzie można wtedy wszystko tłumaczyć tym że to wina poprzedniego prezesa zarówno przez tego nowego jak i kibiców. Mniej więcej tak jak teraz mówi się na Bartomeu. No i oczywiście będzie też wina Tebasa i FFp że klub nie może rejestrować piłkarzy.

0

@Ronad10 jak tego typu rzeczy Cie niesamowicie bawią to masz strasznie smutne życie. Dla Ciebie widzę ze wszystko musi być albo Czarne albo Białe. Ale wychwalasz Laporte i Barcelonę albo jesteś kibicem Realu.

3

@Arczi87 no przecież było mówione że to będzie w następnym tygodniu więc trzeba czekać na następny tydzień. To już naprawdę blisko

0

@ka3fcb no wynika to zapewne z tego że każdy wie jaka jest sytuacja klubu i chce to wykorzystać. To działa w dwie strony

0

@Ronad10 a czy to zamknięta grupa? Czy w regulaminie strony jest gdzieś napisane że trzeba być od urodzenia fanem Barcy by móc komentować? Wydaje mi sie ze dopóki w komentarzach nie ma wyzwisk skierowanych do innych to chyba nie jest to nielegalne.

0

@pep71 rozpisałeś sie i w sumie nic z tego nie wynika i nijak ma sie do tego co pisałem.

0

@Ronad10 a gdzie ja pisałem że jestem kibicem Barcy? Co ja mam 10 lat żeby zmieniać nick i bawić się w takie rzeczy.

1

Barca kupuję-> najlepiej to jednak wypożyczenie, jak zakup to na raty i z odroczonym terminem spłaty
Barca sprzedaje -> tylko transfer definitywny i płatność odrazu

0

@Coutinho007 wystarczyłoby mówić prawdę jak jest a nie mydlić oczy kibicom kogo to on nie kupi. To jak ojciec zadłużony po uszy który obiecuje dzieciom że kupi im to i to a na koncie komornik siedzi.

0

Te okresy przygotowawcze dla zawodników wypożyczanych to jakaś masakra. Grają cały rok w jakimś klubie później wypożyczenie sie kończy, może zostanie przedłużone może zostanie zawodnik sprzedany a on musi wrócić do macierzystego klubu czasem na tydzień czasem na miesiąc żeby trenować z zawodnikami z którymi i tak grać nie będzie.

15

Skończy się tak że Nico pójdzie do PsG a Olmo do City więc Laporta i Deco wezmą byle kogo za gruby hajs z wielką pensją żeby pokazać że potrafią. Ja nie rozumiem czy on nie może normalnie powiedzieć że klub ma problemy finansowe dlatego nie będzie kupować nikogo chyba będzie okazja żeby za darmo przyszedł. Każdy normalny dorosły kibic to zrozumie że trzeba w pierwszej kolejności sensownie uzdrowić finanse a czas na zakupy przyjdzie później. Takie transfery typu kupimy żeby pokazać że nas stać nigdy nie kończąca się dobrze

1

@slayer to nie porąbane przepisy tylko porąbane są finanse klubu.

3

@WiernyKibic111 no na pewno był z jego agentem na kolacji i gadali a kto wie może spotkał go na tych greckich wakacjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?