lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak pisałem przed meczem jedyna nadzieja dla PSg to że żaden klub nie może zepsuć tak koncertowo wygranego dwumeczu jak Barca ( no może jeszcze Psg) i to się dzieje właśnie.
0
Jedyne nadzieja dla PSG że Mbappe już gorzej zagrać nie może oraz to że jeżeli jest jakiś klub który może spektakularnie zjebac takie mecz z zaliczką to to jest właśnie Barca
2
@malicinho no może być ale na 4:1
0
@xavi890 no teraz jest nijaki ale to może wina klubu i trenera a nie zawodnika. Kilka sezonów w Chelsea miał naprawdę dobrych. Często po niego sięgałem w Fantasy i robił punkty. Griezman też był kocurem w Atleti, później przyszedł do Barcy za mega kasę, coś tam pograł i odszedł za grosze znowu do Simeone i znowu wrócił na top
0
@Pinek5 no tak jeszcze napisz ze wogole to Felix od urodzenia marzył o Barcelonie ale wylądował w Atletico. Po pewnym czasie szło mu na tyle słabo że to on a nie klub zdecydował się odejść. Poszedł do Chelsea o której również marzył od dziecka. W Angli tak pięknie się zaprezentował że ani on ani Chelsea nie chcieli kontynuować współpracy, żaden angielski klub nie zdecydował się również żeby go zatrudnić. Do Atletico też nie miał powrotu aż tu nagle trafił się bankrut który gdyby nie to że przyszedł za darmo i za śmiesznie niską pensję też by go nie zabrał.
Pieprzenie że Alonso który idzie do Atletico to odpad a cudowny Felix którego nikt nie chciał to nie odpad to hipokryzja, no ale Felix ma 24 lata
1
@Pinek5 no dla mnie zawodnik którego macierzysty klub nie chce w składzie, klub do którego był wypożyczony również go nie chce i przychodzi do zadłużonego klubu za śmieszną pensję jak na to co miał zagwarantowane w macierzystym klubie. Tak to definicja odpadu
0
@VegetaPolska a Felix to nie odpad? Raczej nie przyszedł tutaj w swoim Prime. A Alonso jak przychodził do Barcelony? Kto tam jeszcze Bellerin, Adama Traore, Aubameyang. W Barcelonie
13
@tomcias10 no tak bo Barcelona już nie ma gdzie tracić punktów
4
No tak mogą i oferować 200mln ale to piłkarz ma decydujące zdanie, jak nie zgodzi się podpisać kontraktu to nic klub nie zrobi. Raphinia gra jak gra różne rzeczy można o nim pisać ale on ma prawo nie chcieć tam pójść, on nie na 35 lat tylko jeszcze sporo lat kariery przed sobą. Jak jakiś piłkarz w wieku 25 lat idzie do Arabii to każdy pisze że nieambitny, tylko kasa w głowie itd a jak chcą kupić piłkarza Barcelony i to jescze niezbyt lubianego to każdy niech idzie , sprzedać itd
1
@TadeuszK to jak już mają obniżać to niech obniżą o 10 mln zawsze klub będzie 5 mln do przodu. Jak czytam takie bzdury że klub powinie obniżyć kontrakt, zawodnik powinien zrezygnować z pensji itd. To nie jest gra komputerowa, tutaj każdy ma jakieś prawa i obowiązki. Umowa jest podpisywana przez obydwie strony. To co jak ja kupuje auto na raty i zobowiązuje się że będę je spłacał przez 5 lat to liczę się z tym że one nie będzie w takim stanie jak w momencie zakupu. I co mam napisać do banku po 3 latach że w sumie to to auto już nie takie ładne i powinni mi obniżyć raty.
1
@reloaded dokładnie. Dla niektórych czy to Netto czy brutto bez różnicy
0
@Borneo myślę że wymienieni przez Ciebie i innych zawodnicy tak samo wyjaśnili by Araujo. Nie i nie było nigdy obrońcy który był by w stanie zawsze dobrze bronić przeciwko wszystkim.
4
Jak by ktoś napisał że nie chciał grać w Madrycie wtedy a później wolał grać w Barcelonie ze względu na to że Madryt nie ma dostępu do morza a Barca tak to byłoby to bardziej wiarygodne niż te brednie w artykule.
3
Uff czyli city bez szans z Realem w 1/4 przecież oni mają tylko 1 LM. Coś mi się wydaje że tam będzie nokaut. Oczywiście jeżeli będzie tak jak to Xavi ujął że to liczba pucharów ważna
3
A jeszcze godzinę temu komentarze że Real będzie na siłę przepchnięty i dostanie Borussie
2
@dominox1998 ok podobno się zgodzili przyznali ci rację
2
To prawda dopoki jeszcze nie odpadli z LM to mogą rywalizować z każdym. Czy są w stanie być równorzędnym rywalem i czy są w stanie wygrać z każdym to już inna kwestia.
3
Za co Moreno dostał czerwo to nadal nie wiem. Sędziowie hiszpańscy to już osiągają kolejny poziom żenady. Gość zbliża głowę do zawodnika ten pada jak by dostał sierpowy od Tysona i czerwona. Ta czerwona da Avili to chyba żeby naprawić swój błąd
3
Mądry i wielki trener nie wchodzi w takie głupie dyskusje z dziennikarzami. Xavi gada o wszystkim i o wszystkich wystarczy że go ktoś zapyta.
1
@BORO_12 De La Fuente nie musi go zajeżdżać bo to robi już Xavi i klub. Pokazują że to jest ok i tak można. Selekcjoner tak jak i trener klubu musi mieć wyniki nieważne jakim kosztem. Każdy tutaj chce zwycięstw a gdy przydarzy się kontuzje to płacz i wina trenera.
0
@rutek71 czasem milczenie jest złotem i w jego przypadku i w twoim. Pisanie po którejś z rzędu kontuzji że wrócę się silniejszy to jak pisanie przez narkomana po 4 detoksie że teraz przestanę ćpac.
1
@pasquda dokładnie co to wogole znaczy wrócę silniejszy? Czyli co poświeci więcej czasu nad budową mięśni, zastosuje jakiś specjalny trening, zatrudni jakiegoś specjalistę? Skoro nie ma planu i nie może napisać że te kontuzje się już nie przytrafią co jest oczywiste to po co wogole wypowiadać takie słowa? Łzy bezradności zamienia się w łzy szczęścia? Kogo jego czy kibiców którzy kolejny raz patrzą jak schodzi z kontuzją. Nie atakuje tutaj tylko Pedriegp bo takie oklepane teksty stosuje większość piłkarzy, sportowców. Tylko że to nic nie znaczy. Lepiej jak by napisał prawdę że nie ma pomysłu co zrobić żeby poradzić sobie z kontuzjami.
2
Tego tylko brakowało czyli klasycznego wrócę silniejszy. Każdy gada to samo, już mówił że wróci silniejszy i co gdzie teraz jest ? Pierdolenie żeby coś napisać. Każdy używa tych samych tekstów.
1
@normasubiektywna może problem jest taki że młodzi piłkarze zamiast więcej czasu spędzać na treningu i siłowni żeby się wzmocnić to grają od deski do deski.
0
@Szklaner no Laporta to taki pisowski prezes dla którego nie liczy się klub(państwo) tylko własne interesy i wizerunek. Pieprzy głupoty czego to nie wygrają i kogo nie kupią a mają problem żeby zarejestrować własnych wychowanków.
0
@denks1984 a ty serio myślisz że Barca po tym co pokazuje w tym sezonie, co pokazała w pierwszym meczu z Napoli ma szansę na LM? Gdyby tam zamiast Napoli był by Man City to by się manita skończyło
0
@Gacu95 no faktycznie bardzo ważny powód. Tak podchodząc do tematu to każdy błąd sędziego można tak tłumaczyć.
0
Deco poprostu lubi się spotykać i stawiać kolację za służbowe pieniądze. Drugie dno jest tego takie żeby może pokazać że Barcelonę stać na takich piłkarzy żeby później z tymi z niższej półki było łatwiej
2
@Peciak na obu stronach jest sporo takich pajaców co plują się o wszystko, ja psy za płotem szczekają na wszystko i wszystkich. Cóż zrobić nie każdy musi być inteligentny
0
@AxelF nie potrafisz czytać czy masz problem z wyciąganiem wniosków z tekstu? Co ma do tego Real ? A może w radzie miasta jest jakiś przedstawiciel Madrytu i specjalnie coś zaplanował na niedzielę żeby uprzykrzyć życie klubowi. Zaraz pojawi się artykuł że finalnie okazało się że to był pomysł Xaviego żeby grać w sobotę o 16 to będzie doszukiwanie się kto mu tak doradził pewnie Perez.