lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 no trochę nie rozumiem logiki tego. Skoro dostał podwyżkę to jak nas stać ? Nie wydaje mi się żeby Xavi zrezygnował z pensji. Ja czytałem co on gada ale niestety jeżeli chodzi o kasę to z ludzi wychodzi wszystko co najgorsze. Tym bardziej że tutaj w grze są duże pieniądze.
0
@AxelF https://www.fcbarca.com/105753-oficjalnie-robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony.html
Proszę wejdź sobie i poczytaj jaka była reakcja na forum na transfer
6
@FioletoweOczy myślę że hipokryzja jest podobna na stronie Realu i Barcelony tutaj się zgodzę
0
@AxelF no trochę słabe porównanie bo Wąsika i Kamińskiego owszem wybierali ludzie ale na stanowiska na których robili przekręty to już nie wyborcy wybierali, zresztą sporo osób uważa że to wieziniowie polityczni. Co do transferów robionych przez Bartomeu to nie twierdzę że 100% ludzi było przeciwnych ale 95% osób uważało tutaj że super i teraz barca będzie wszystkich gromić. Zresztą jak były wykonywane te dziwne dźwignie na zakup Lewandowskiego, Kounde, Raphini to również większość tutaj uważało że te dźwignie to geniusz Laporty i super sprawa. Gdyby nie to że conajmniej dwóch z tych trzech zeszło poniżej poziomu to dalej by było takie przekonanie. A jak za 5 lat klub dostanie za to jakieś kary a dostanie na pewno bo to od początku śmierdziało to wtedy będzie niech Laporta to zapłaci a nie obecny prezes i klub.
0
@AxelF chodzi mi o to że łatwo zawsze powiedzieć że to wina poprzedniego prezesa i tyle. Klub to klub. Prezes sam siebie nie mianuje na prezesa. Dźwignie które robił laporta nie były robione po cichu że nikt o tym nie wiedział. Tak samo jak Bartomeu kupował zawodników to na forum byla wszechobecna radość itd. Teraz to jego wina i niech on płaci.
0
@AxelF a później przyjdzie kolejny prezes i będzie płacz że kary za dźwignie i inne afery które miały miejsce teraz powinny trafiać na konto Laporty. Naprawdę ktoś myśli że tylko prezes jest odpowiedzialny za to wszystko. To nie jest PSG że właściciel robi co chce. Tutaj jest prezes ale są też socios itd. Najłatwiej jest zrzucić winę na prezesa ale to dalej Barca. Jeżeli jedna aferę próbuje się przykryć kolejną to tak się kończy
1
No nie no znowu coś no uwzięli się. To napewno ci z Madrytu fabrykują kolejne kłamstwa żeby zaszkodzić wielkiej Barcelonie, bo przecież nie ma mowy żeby w klubie dochodziło do jakiś przekrętów. Patrząc po jakim czasie zapadają wyroki to na jakieś decyzje i kary za słynne dźwignie trzeba będzie poczekać jeszcze minimum 5 lat
0
Problem jest taki że kazdy jeszcze pamięta jak Barcelona grała i jakie sukcesy były za czasów gdy Messi miał swój prime time plus jedna z lepszych kadr Barcelony w historii. Taki zawodnik i taka drużyna trafia sie raz na 100 lat. Nie można oczekiwać że drużyna bez takiego zawodnika i bez takiej kadry będzie prezentować taki sam poziom. A oczekiwania wszystkich się nie zmieniły. Trzeba trochę zejść z oczekiwaniami. Bo to wszystko prowadzi do tak dużej presji na trenerze
0
Komentarz usunięty
0
@Kalin33 no tak tylko za takiego kogoś kto jeszcze będzie reprezentował poziom aby grać w Barcelonie i stawić czoła presji będzie trzeba dać na pewno więcej niż 70
1
@martool2 ale mi teraz napisałeś faktycznie teraz to mnie sprowadziłeś do parteru.
1
@martool2 no faktycznie idealne porównanie. Praktycznie 1:1. Czasami to lepiej się nie odzywać bo przynajmniej nikt się nie zorientuje że jesteś debilem.
0
Jedni gadają na drugich i odwrotnie, jak by to miało cokolwiek zmienić. Już się w Hiszpanii przejmą tym że na polskim forum czy to Barcy czy Realu ktoś wyleje swoje żale ze Sędziowie pomagają Barcelonie albo Realowi. Dajcie sobie spokój kibicowi Barcelony nie przepowiesz że to Barcelona jest faworyzowana tak samo jak i kibicowi Reaku nie przepowiesz że to Real jest faworyzowany. I tak najgorzej mają kibice o ile tacy są pozostałych klubów bo co by nie mówić to jeżeli już ktoś jest bardziej faworyzowany to na pewno Real i Barca w stosunku do innych klubów. Nie mówię że sędziowie mają w tym jakiś interes ale każdy dobrze wie że jak sędzia się pomyli na niekorzyść czy to Realu czy Barcy to presja i pretensje będą większe niż przypadku np Granady. Dzisiaj sędzia dał niesłuszną czerwoną kartkę dla Roque a dwie kolejki temu nie uznam prawidłowego gola dla Villareal. Sędziowie są słabi i tyle
0
@ACRAB95 chłopie czy ty masz ujemne IQ? Carlo nie powiedział że nie będzie się zniżać do ich poziomu komentując pracę sędziów tylko komentując i krytykując drugi klub. Jak nie potrafisz czytać i wyciągać w wniosków to nie komentuj
1
Oho zaczął się mecz to zaczęła się krytyka zespołu i trenera. Spokojnie mecz się skończy, Xavi rzuci na konferencji że słaba postawa to wina Realu,sędziów, dziennikarzy i RMTV i już nikt nie będzie pamiętał o tym jak grali tylko zacznie się jazda po wszystkich dookoła.
6
Wydaje mi się że dość sporo osób ma problem z przeczytaniem i zrozumieniem tego co powiedział Carlo. Wiadomo że każdy jest do tego negatywnie nastawiony itd ale Carlo nic powiedział że nie zniża się do poziomu Laporty i Xaviego bo nie chce komentować pracy sędziów tylko że nie będzie komentować tego co powiedzieli ci Panowie. Sędziowie w Hiszpanii to temat mocno dyskusyjny i każdy trener po meczu coś na ten temat mówi. Chodzi o przerzucanie winy na rywala za własne niepowodzenia. Jaka wina Realu czy innego klubu że piłkarze w Barcelonie nie grają tak jak się od nich oczekuje. W trakcie praktycznie każdego meczu wszyscy na forum wylewają żale i rzadaja wyrzucenia trenera i połowy składu. Po czym wystarczy ze ktokolwiek cokolwiek powie i już jest obrona klubu. Sędziowie są jacy są ale w tych kluczowych meczach tj w pucharze z Atletic czy superpucharze z Realem to głównie zasługa samych piłkarzy że przegrali. Czy naprawdę w tym momencie jest ważniejsze dla wszystkich to że Barcelona ma 10pkt mniej od Realu niż to że grają fatalnie, nie biegają, nie ma zaangażowania i koncentracji a w obronie to w niektórych momentach grają jak juniorzy. Ja wiem że łatwiej jest jak nie idzie przerzucać winę na kogoś innego i tak mniej więcej taktykę ma Laporta i Xavi ale to nie rozwiązuje problemów. Według mnie będzie gorzej bo piłkarze to też słyszą a jak tłumaczy się ich słabą grę takimi argumentami to nie zmotywuje ich to do cięższej pracy.
8
@ACRAB95 możesz podać jakiś przykład? W którym wywiadzie Carlo mówił coś na temat Barcelony i narzekał że liga jest ustawiona?
0
Człowiek wymówka. Poza tym że brakuje mu umiejętności i doświadczenia w tym zawodzie to przede wszystkim brakuje mu klasy. Nie potrafi posprzątać na własnym podwórku a zagląda do sąsiada i jeszcze go obwinia. Takie tezy może wygłaszać jak swoją robotę będzie robił dobrze a tutaj niestety daleko do tego. Co by nie mówić to wyniki z poprzedniego sezonu trochę przykryły jego braki w tym fachu. Mimo tytułu klub w cale nie grał jak diametralnie lepiej niż teraz, poprostu udawało się często przepychać mecze 1:0. W tym sezonie już jest gorzej na co na pewno miała wpływ kontuzja Ter Stegena. I nawet to strzelenie jednego gola już nie wystarcza bo rywale zdobywają ich więcej.
1
Co to była za Interwencja Arajuo? Nawet blisko piłki nie był i finalnie wytrącił z równowagi przeciwnika.
0
Wydaje mi się że żaden trener o uznanej marce który jest teraz na topie tutaj nie przyjdzie bo każdy widzi co się dzieje. Nie chodzi mi też tutaj o to jak zespół się prezentuje na boisku bo to może zmienić nawet efekt nowej miotły. Bardziej chodzi o sytuację finansową klubu, o to co się dzieje wewnątrz klubu i na zewnątrz. Polityka finansowa klubu przez najbliższe lata będzie się opierać albo na wypożyczeniach zawodników którym nie idzie dobrze w macierzystym klubie albo próbach przekonania graczy z kończącymi się kontraktami. Myślę że żadne dźwignie już nie wchodzą w grę a te co były i pieniądze jak z nich uzyskano nie zostały dobrze wydane bo co kupiono Rapfinie, Lewandowskiego i Kounde. Brazylijczyk i Polak raczej do pozbycia się jedynie ten Jules to nienajgorszy zakup. Raczej w grę chodzi jakiś albo były piłkarz ze znanym nazwiskiem bez większego doświadczenia. Uda mu się to spoko dla niego szansa na wybicie się, nie uda się żaden wstyd bo każdy powie że nie jego wina nie on tutaj wybierał wcześniej kadrę. Ewentualnie jakiś trener z la ligi który dobrze sobie radzi z mniejszym klubem typu trener Sociedad. Tutaj jest ryzyko że nie udźwignie presji i nie poradzi sobie z szatnią. Już były takie próby i nic z tego nie wyszło.
0
Ale te dziennikarzyny mają łacha pewnie jak któryś z nich czyta na jakiś forach jak ludzie się rozwodzą nad ich wypocinami. Siedzą sobie w pracy wymyślają te bzdury które nie maja żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś od soboty był w stanie porozmawiać z Flickiek a tym bardziej żeby taki gość powiedział w rozmowie z dziennikarzem kogo chciałby a kogo nie chciałby. Myślę że każdy byłby w stanie napisać takie gowno. To są artykuły z cyklu dziennikarz więc bez rozmowy co sobie pomyślał trener lub piłkarz
2
Spokojnie cały czas są w grze o dwa trofea. Teraz to już naprawdę zrobią wszystko żeby zdobyć te trofea.
2
@Wizz777 no tak tylko pytanie czy 16 latek powinien w takim klubie ciągnąć cały zespół w ataku. Niby fajnie ale klub już wie jak to się kończy a mimo to dalej robią to samo.
2
Ja tu widzę pewną analogię do tego aktualnie wyprawia prezydent Polski. Ładnie skomentował to pan Terlikowski: "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" - takie pytanie można zadać prezydentowi Andrzejowi Dudzie, który jasno pokazuje, że dostrzega korupcję u swoich przeciwników, ale zawłaszczania państwa u swojej formacji już nie. Podobne pytanie można zadać Panu Laporcie. Najpierw niech klub oczyści się z zarzutów, następnie znajdzie dowody na swoje zarzuty a dopiero później niech oskarża innych.
0
@xavi890 nie muszę czytać bo wiem co pisze, ale czytam drugi raz co ty napisałeś i dalej nie wiem z czym masz problem
2
Też mi się wydaje że Napoli będzie trudne do przejścia. Bardzo duzo zespołów pokazało w tym sezonie jak grac przeciwko Barcelonie i jak wygrać. Xavi nie jest wybitnym taktykiem i nie wydaje się żeby na Napoli przygotował coś specjalnego i ich zaskoczył. Jeżeli chodzi o motywację to tutaj jest chyba jeszcze gorzej i to na pewno Napoli będzie bardziej zmotywowane. Ale spokojnie nawet jak przegrają to dalej będą w grze o jeszcze jedno trofeum.
9
Tak w grze o dwa trofea. 3 tygodnie temu po słabym meczu było spokojnie jesteśmy w grze o cztery trofea. PO Superpucharze spokojnie jestesmy w grze o trzy trofea, dzisiaj spokojnie jesteśmy w grze o dwa trofea. Serio ktoś wierzy że klub jest w stanie wygrać LM skoro nie był w stanie wygrać z Atletic bilbao to co rozjadą PSG, City albo Real? Nie wspominając o pozostałych zespołach.
0
Znając życie zaraz na konferencji wyskoczy Laporta i będzie znów gadać o sędziach itd co tutaj też winni byli sędziowie? Dlaczego czawi po tym meczu nic nie mówi że ciężko będzie wygrać Puchar Króla bo co nie ma na co zgonić. Laporta już myśli jaki temat zastępczy wybrać żeby tylko odciągnąć uwagę od porażek klubu.
0
@JarekS dobry dla oka? A co poprzedni był ? Z tego co pamietam 98% komentarzy do 88 minuty była taka że tego się nie dało oglądać i generalnie xavi out. Ok później strzelili 2 gole ale czy zmienia obraz całego meczu?
2
@krzakov klasyka. Podobne akcje działy się w polsce za PiS. Każdą aferę próbowali przykryć jakimś dziwnym skandalem. Laporta widzi co się dzieje w klubie, wie że UEFA już zabiera się za jego śmieszne dźwignie, dopiero co klub się skompromitował w superpucharze. Teraz będzie bredził że sędziach i skandale na Bernabeu tylko po to żeby odwrócić oczy od klubu. Czy to ma jakiś związek z tym jak funkcjonuje klub? Czy mecz Realu z Almeria miał wpływ na to jak Barcelonie prezentowała się w meczach pucharu króla czy superpucharu? Nie nie miało ale łatwiej jest teraz o tym nawijać żeby nie wracać do tamtych meczy