26

Najlepsze jest to że teraz po dublecie Realu i pozyskaniu Mbappe to Laporta pewnie będzie chciał się odkuć i pokazać że on też potrafi pozyskać jakąś „gwiazdę” i znając życie przepłaci i kupi nie tego co potrzeba tylko dlatego że będzie chciał coś udowodnić Perezowi

1

@robertocarlos76 dla niego topem jest strzelenie 8 browarów w trakcie oglądania meczu na stream z neta

0

@V e B 96 za darmo? A skąd to przekonanie? Jestem pewien że to drożej wyszło niż zakup Juda z Borussi. Aktualnie na takim poziomie nie ma już darmowych wolnych transferów. Jak gracz tego pokroju chce gdzieś przejść to nie podpisuje nowej umowy i dzięki temu może wywalczyć premię za podpis która znacząco nie odbiega od kwot płaconych klubom

13

@Mike1023 Barca nie ma takich problemów bo odpada wcześniej. KROSS i kliku innych piłkarzy Realu mają po 6 LM a cała Barca w swojej historii ma 5 to o czymś świadczy, to nie przypadek

0

@Xxxbarca4ever pod kątem radzenia sobie z presją, naciskiem ze strony kibiców, mediów i zarządu bycie asystentem ma się nijak do bycia pierwszym trenerem. Nie wspominając już o byciu trenerem Barcelony gdzie to wszystko jest na o wiele wyższym poziomie niż w innych dużych klubach. Do tego dochodzi umiejętność radzenia sobie z ego wielkich piłkarzy.

3

Tak dla jasności Flick kończy zaraz 60 lat. Jako pierwszy trener prowadził Hoffenheim w 159 meczach a następnie Bayern 86 meczach i reprezentacje w 25 meczach. Daje to łącznie 270 meczy. Niedoświadczony Xavi trenerem był łącznie w 240 meczu. Gdyby nie ten jeden niezwykle udany sezon w Bayern to nikt na tym forum nie wiedziałby kto to Flick. Przestrzegałbym przed zbytnim optymizmem w sprawie tego trenera. Czas pokaże jego warsztat.

1

To się okaże. Gość tak naprawdę trenował jeden klub przez dwa sezony mając w tym momencie prawie 60 lat. Prawda jest taka że gdyby nie ten jeden sezon i tryplet to nikt by go nawet nie kojarzył. Nie twierdzę że to zły trener i że sobie nie poradzi ale zachwalanie go i pisanie jaki to super trener to jest przesada

4

Swoją drogą tak laporta chwalił Xaviego i stał za nim murem a teraz co by nie mówić chce z niego zrobić idiote. Po co były te konferencje i to gadanie. Jeszce rozumiem gdyby to było kilka miesięcy temu. Według mnie za to co chcą teraz zrobić xavi nie odpuści pensji z ostatniego roku. I nikt do niego nie może mieć pretensji bo po jakiego grzyba go przekonywał żeby został żeby kilka tygodni później dogadywać się za plecami z nowym trenerem.

0

@Messiasz2 tak top ale nie do giganta. To idealny trener do średniaka mocnej ligi bez wielkich gwiazd.

0

Jestem ciekaw czy w takiej sytuacji Xavi również odpuści wynagrodzenie do końca kontraktu czy jednak skoro wychodzi że nie rozstaną się w pokojowych warunkach będzie chciał co mu się należy

1

@jary99 nie ty jesteś patusem bo ty mnie tak teraz nazywasz hehe co za gość. No masz rację nienawiść to pierwsza zasada kibicowania. A Toni Kros to gość któremu nie należy się szacunek za to co osiągnął i jak grał a przede wszystkim się jak się zachowywał . On zasługuje tylko na nienawiść. Od nienawiści do bicia jak to napisałeś jest niedaleko.

4

@jary99 no tak masz racje. Później takie oszołomy jak Ty idą na stadion i robią burdy. I nie myl kibica z kibolem. Bo to dwie różne osoby. Jeden ogląda i kibicuje klubowi a takze ogląda piłkę nożną bo to lubi a drugi to zwykły Patus któremu zależy tylko żeby kogoś poobrażać a jak się trafi jakaś zadyma z policją lub innymi kibolami to jest już wręcz wniebowzięty.

18

10 lat temu nie do pomyślenia żeby Aston Villa próbowała kupić od Barcelony podstawowego, młodego obrońcę i w sumie jednego z najlepszych piłkarzy klubu. Do czego to doszło, jeszcze trochę i Sherif Tiraspol będzie robić zakupy w Katalonii

1

@rodineusz trzeba się też postawić na jego miejscu. Powiedział że odchodzi to go później za konferencję zapraszali i przekonywali żeby został itd. Teraz co zmienili zdanie to i on ma zmienić. Z drugiej strony może chodzi o to żeby wkoncu zapewnić to drugie miejsce bo wszyscy wiedzą że jak xavi odchodzi to zespoł lepiej gra

0

25 minut meczu a tutaj 34 komenatarze. Widzę że fani Barcelony dumni po zwycięstwach ale już nie koniecznie wierni po porażkach.

0

@Luccas sprzedaż to sprzedaż. W tym wypadku zakończył się Kontrakt.

3

@Luccas to mi jeszcze powiedz za jakie kwoty wymienieni przez ciebie zawodnicy zostali sprzedani skoro piszesz o sprzedaży?

0

@PJ777 no ok nie powinien gwizdać ale po pierwsze i tak oboje byli na spalonym a po drugie gdyby nie gwizdnął to nawet nie ma pewności że ten gol by padł. Błąd był że zagwizdał za wcześnie ale wyniki nie wypaczył bo gol by był anulowany

0

@joloskyy no piszesz błąd to napisz jaki to błąd ? Chodzi ci o to że nie dał żółtej kartki piłkarzowi Bayern za to że oddał strzał po gwizdku? Coś jak Van Persie przeciwko Barcelonie w LM i później wyleciał z boiska? . To zgadzam się z tobą powinna być żółta

1

Według mnie wielki błąd sędziego. Piłkarz Bayernu powinien dostać min żółtą kartkę za strzelenie gola po gwizdku. Podobną sytuacja miała miejsce ponad 10 lat temu w LM pomiędzy Barceloną a Arsenałem i wtedy Van Persie dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

0

@pero1983 jak ma wejść Var jak sędzie gwizdnął przed strzałem no zastanów się

0

@Grubson Bayern cała druga połowę był cofnięty i po strzeleniu gola nic nie zmienił dalej był cofnięty

2

@barcelonaLM kup sobie jakiś głośnik do tv. Był gwizdek przed strzałem

0

@joloskyy o który błąd chodzi ?

1

@barcelonaLM jeszcze gdyby wygrali LM to też odebrać i dać Barcelonie.

0

@Ramek wyrok nie zapadł ponieważ oskarżyciel tj. Partnerka wycofała zarzuty. Na 100% została dobrze opłacona. To nie znaczy że nie zrobił tego o co został oskarżony.

1

A jak to było jeszcze nieco ponad tydzień temu jak Barca wygra to będzie mieć 5 pkt straty do Realu i włączy się do walki o mistrzostwo. To zwycięstwo było tak samo realne jak to że Barca później wygra wszystkie mecze i odrobi te 5 punktów. Minął tydzień a z zakładanych 5 jest 14 pkt straty i do tego spadek na 3 miejsce

15

Lewy powinien jakiegoś grilla zrobić u siebie bo moze dawno nie było i stąd te wyniki.

2

W punkt. Swoją drogą jak można było ogłosić pozostanie trenera w takim momencie, rozumiem gdyby to zrobili przed ostatnią kolejka gdy już wszystko jest rozstrzygnięte ale tutaj cały czas było i jest o co walczyć. Dla Barcelony kasa jest bardzo ważna i to drugie miejsce rowniez

1

@Faro też tak uważam, powiedział że odchodzi żeby zdjąć presję z siebie. Jak widać praca pod presją to nie jest jego mocną strona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?