0

@ferdas_rawa a ty czegoś jeszcze nie wiesz ?

0

@ferdas_rawa jak byś więcej czasu poświęcił na zapoznanie się z przepisami a mniej na wypisywanie głupot to byś wiedział że jak piłkarz wychodzi do akcji z własnej połowy to może i być na 3 metrowym spalonym. Spalone sa sprawdzane dopiero na połowie przeciwnika

0

0

3

@PJ777 https://imgur.com/vuWjGBJ to patrz tutaj i skomentuj jeszcze raz

0

@Gruak nie było kontaktu bo podniósł nogi, gdyby nie to by mu połamał

3

Wygląda na ostatni mecz Wojtka w Barcelonie

0

A nie mogą podpisać z nim kontraktu a później się pomyśli jak go zarejestrować. Może akurat ktoś złapie kontuzję i będzie można w jego miejsce go wpisać. Jak nie to ewentualnie można sprzedać coś i wygenerować zysk. Nawet gdyby się później okazało że to fake i liga to cofnie i będzie chciała go wyrejestrować to można się odwołać do Cas i zostawia go zarejestrowanego jak środek zapobiegawczy. Pół roku pociągną

0

Tak to jest jak się opiera funkcjonowanie zespołu na dzieciakach. Gra się nimi tyle ile może, namaszcza nowym messim, daje gwiazdorskie kontrakty. Później się okazuje że są zajechani, mają wybujałe ego. Na Yamala też jeszcze przyjdzie pora bo trzeba pamiętać że to jeszcze dzieciak który mieszka z rodzicami. Patrząc na to skąd pochodzi i jakie historie byly z jego rodziną można przypuszczać że gdy już pójdzie „ na swoje” to ze delikatnie może mu odwalić. Komu by sodówka nie uderzyła do głowy mają miliony na koncie, 20 lat na karku, laski same wskakują do auta i łóżka, ludzie traktują cię jak Boga.a znając życie nim już ukończy te 19-20 lat to będzie miał kontrakt w klubie na minimum 20 mln rocznie plus gwiazdorskie kontrakty reklamowe.

1

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale Bilbao już ma tyle samo punktów co barca. Jak widać wystarczy dobrze punktować ze wszystkimi zespołami z ligi i można być w czołówce

0

@Mocher pecha to możesz mieć jak w czasie wieczornego spaceru wdepniesz w kupę. To że tacy zawodnicy nie wykorzystują takich sytuacji w meczach ze średniakami a wykorzystują o wiele trudniejsze z topowymi zespołami to to nie jest pech. Widocznie jest problem z motywacją i nastawieniem. Skoro z Realem, Bayernem itd z trudniejszych sytuacji wpadło to z getafe też musi wpaść. Jak widać niekoniecznie.

0

@Roni988 Real ma szerszą kadrę ? Od kogo ?

0

Być może dla Barcelony bylo by lepiej wygrać z Realem np 2:1 po trudnym meczu niż to co wydarzyło się już dwukrotnie. Jak widać euforia i wiara we własne możliwości jaką mają po el clasico sprawia że nie potrafią się zmotywować na słabszych przeciwników którzy w dodatku mają zupełnie odmienny styl gry. Z takim getafe nie wystarcza szybkie akcje i atak 2na 2 bo getafe broni się 8 zawodnikami.

0

@Tasde w czy ten zbieg wydarzeń jest w tym pokoju ?

0

@Kinginiesta a czy ci co to ogłaszają są w tym pokoju? może wypływają dlatego że przesłuchanie jednego z podejrzanych o przestepstwo czyli prezesa klubu odbedzie się w najbliższy poniedziałek. Sama sprawa miała miejsce jak można przeczytać w roku 2016-2018. No jak zwykle ktoś się uwziął na Laporte. Trzymają takie sprawy w sądzie ci z Madrytu i czekają żeby to upublicznić jak tylko dobrze idzie Barcelonie. Niepotrzebne szukanie spisków.

0

Powiedział gość który odszedł z Barcy bo był zazdrosny o messiego i i chciał był w jego cieniu. Przeniósł się do PSG gdzie również nie odgrywał pierwszoplanowej rolki bo był w cieniu właśnie Mbappe a później również ponownie messiego. Bardzo obiektywna opinia

10

Bo prawda jest taka że wszyscy zarówno na tej stronie jak i na stronie Real ze wzajemnością po sobie jadą. Podniecają się jak to Gavi walczy i szarpie się z Viniciusem. Każdy był by gotów zabić drugiego w obronie swoich racji. A ci sami piłkarze o których tak się walczy po meczu smieszkuja sobie, zbijają piąteczki itd. Na reprezentacjach wspólne grille, wspólne imprezowanie. Perez z Laporta wodeczke pija jak się spotykają. To jest tylko sport, każdy z nich zarabia takie pieniądze że głowa mała i każdy wychodzi z założenia że co się dzieje na boisku zostaje na boisku. Ile to razy się widziało jak ci sami kumple z klubu na boisku w meczach reprezentacji szarpią się a jak wrócą do klubu to już wielka przyjaźń. Czasem trzeba trochę wyluzować

0

@MOLESTA a ty molesta wracaj do molestowania

2

Szok klub go oszukał. Może się ustawić w kolejce. Ja nie wiem czy ci piłkarze to kompletni debile że wierzą w te obietnice. Ilu już takich było którzy poszli na rękę klubowi a później się na nich wypięli. Sami są sobie winni. Mimo wszystko kolejni zawodnicy chcą tutaj przychodzić żeby na własnej skórze przekonać że Barcelona obecnie to klub bez honoru i godności.

2

Komentarz usunięty

1

Ale co się dziwić. To klasyka w tym klubie. To klasyczny schemat. Wysoka pensja -> proszenie się zawodnika żeby zszedł z pensji bo klubu jednak na to nie stać -> obiecywanie zawodnikowi że jak zejdzie z pensji to zostanie mu to wynagrodzone przy kolejnej umowie lub wypłacone w późniejszym terminie -> zawodnik zgadza się zejść z pensji -> jak przychodzi do wypłacenia kasy to nagle okazuje się że kasy nie ma, zawodnikowi się to nie należy -> wymuszanie żeby zawodnik jednak zrezygnował z tego co mu obiecano -> w między czasie kupuje się innego zawodnika i daje mu się wysoką pensję -> próba wymuszenis na zawodniku transferu gdzieś indziej. Ale nie jest mi żal tych zawodników wiedza na co się pisz

1

Obstawiam że Laporta to taki szef że jak idzie ok to wszyscy w biurach Barcy dostają darmowe churrosy i premię a jak nie idzie to wyzywa ludzi od skurwy*****. Zapewne promuje lizodupstwo i donoszenie. Wybrańcy w weekend przychodzą na imprezki

0

Równie dobrze można by mieć pretensje że mieli czelność odwoływać się od decyzji federacji. Skoro jedna strona się odwołuje do sądu to co w tym dziwnego że ligę i federacja również będzie chciała bronić swoich racji. Jak by to wyglądało w stosunku do innych klubów gdyby nic nie zrobili i nie ustosunkowali się. Wszyscy szukają dziury w całym.

0

@Pingwinek no odezwała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Według mnie napisałem tak by było uczciwie i wtedy nie trzeba by było czekać na taki czasowy środek zapobiegawczy bo to dany klub by decydował czy jest pewny swego czy nie

0

@Wojtek84 pokazali zbliżenie i gdzie tam było dotknięcie piłki ? Podawał de jong więc jaki spalony

0

Jak dla mnie to powinno być tak że dostają decyzję że mogą tymczasowo zarejestrować zawodników ale na własne ryzyko. Jeżeli są pewni że ostateczna decyzja będzie pozytywna to ok ale jeżeli decyzja będzie negatywna to wtedy za każdy mecz w którym wystąpią będzie walkower. Klub decyduje czy ryzykuje czy nie

0

W tym artykule o rejestrowaniu Olmo jest ciekawe zadanie : Blaugrana poprosi CSD o tymczasowe wstrzymanie decyzji podjętej przez LaLigę oraz RFEF, podnosząc, że w przeciwnym wypadku grozi jej nieodwracalna strata. Gdyby ostatecznie okazało się, że to klub rację, to nikt bowiem nie zwróci mu meczów, w których nie mógł skorzystać z zawodników.

a co w przypadku jeżeli okaże się że klub nie ma racji? Przykładowo Olmo zagra w finale i strzeli zwycięską bramkę. Gdy okaże się że klub nie miał racji to nie będzie tak że będą osoby które będą kwestionować wynik tego meczu i domagać się umowy na unieważnienia?

0

To się jeszcze okaże. W piątek też już były artykuły że liga zgodziła się na rejestrację Olmo po czym w sobotę się okazało że zarówno liga jak i federacja odmówiły.

0

A oni to do tej legendarnej już zasady 1:1 to już wrócili na stałe ? To nie jest tak że za pół roku przy takim zarządzaniu mogą znowu z tego wypaść? Bo jak czytam że wrócili do zasady 1:1 i mogą teraz kupować każdego to brzmi jak by to dożywotnio było przyznane

0

Jedynym rozwiązaniem dla laporty jest poważna kontuzja Olmo. Niech mu tam któryś na treningu ostrzej wejdzie w nogi tak żeby wyszło z tego pół roku pauzy. Nikt nie będzie mieć pretensji że Olmo nie zarejestrowany bo i tak kontuzja. Kupić go też nikt nie kupi bo po co brać gościa z kontuzją . Za pół roku się wyleczy a barca będzie mogła go zarejestrować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?