lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Skoro zarówno la liga jak i federacja zgodnie utrzymują że obaj zawodnicy nie zostaną zarejestrowani to po co mają się wtrącać? Nawet jeżeli Barca pójdzie do sądu z tym a pójdzie na pewno to protesty Realu w tym wypadku na nic się zdadzą. Co innego gdyby na przykład federacja wyraziła zgodę na rejestrację.
0
@Filipem no tak bo piłka nożna to najlepiej jak by rządziły kobiety które nienawidzą piłki nożnej. Wtedy by było sprawiedliwie
6
Zaraz się okaże że cały świat jest za Madrytem o stąd te problemy. Podobno ci nieznani nikomu inwestorzy którzy kupili za niewiadomo jaka kwotę łożę VIP również są madritistami i specjalnie kasę wysłali po nowym roku.
0
Ktoś wie czemu Olmo nie gra ?
2
@Yoshi94 bo nie znasz przepisów. Klub je zna przynajmniej powinien. Skoro udało im się 3 stycznia spełnić te wymogi które pozwalają na rejestrację to mogli to zrobić również dwa tygodnie wcześniej. Wiedzieli o tym od sierpnia.
0
@novy1899 a mało to razy już przedstawiali umowę sprzedaży jako potwierdzenie po czym rok później okazywało się że ktoś nie przelał kasy i sprzedawali ponownie.
0
@mate92 tylko że on wypowiedział się na temat aktualnego problemu Barcelony a nie na temat jakiś hipotetycznych problemów Realu. Myślę że poza rejestracją Olmo a raczej jej brakiem jest sporo rzeczy które można zarzucić Barcelonie.
3
@Muhitos a co w tym głupiego ?
0
@Dejvo no a czemu został wyrejestrowany?
1
Dali by sobie spokój z tymi newsami o transferach bo to żenujące w obecnej sytuacji. Kto jeszcze Leao czy może Nico przyjdzie za 80 mln? Oni Pau Victora nie mogą zarejestrować
0
@AxelF widzę że jesteś tak zaślepiony miłością do klubu że nie przyjmujesz do wiadomości że to blokada rejestracji Olmo nie wynika z tego że ktoś chce komuś zrobić na złość lub jak to napisałeś poluje na kulawą mysz tylko z tego że klub kupił zawodnika będąc w złej sytuacji finansowej, w momencie gdzie już bez niego przekraczał limit płac. Skończ już tym gumowym mieczem bo widać wyraźnie że masz jakieś braki. A co do wykształcenia to jak byś nie wiedział w Polsce jest obowiązek szkolny i przynajmniej tą podstawówkę trzeba zrobić, później faktycznie można zakończyć edukację.
1
Teraz pytanie kogo Laporta będzie chciał kupić żeby przykryć kompromitację z Olmo.
0
@BarcaKings965212 gdzie podpisze ?
3
A czy przypadkiem przez ten albo dzięki temu legendarnemu optymizmowi wiadomość o rejestracji o Olmo nie miała się pojawić przed konferencją
3
Nie wiem jakie są przepisy w Hiszpani ale tego typu działanie Laporty to świadome działanie na niekorzyść spółki. To nie jest nietrafiony transfer. On wiedział jaka jest sytuacja a mimo to zdecydował żeby kupić zawodnika. Powinen przez to stanąć przed sądem
0
No co siła wyższa
0
@AxelF „Tylko co to ma do tego o czym piszę?” No to ty najpierw stwierdziles sam ze federacja się mści teraz za CVC na Barcelonie a później również sam napisałeś że Real i Atletic takich problemów jak Barcelona nie mają więc sam sobie odpowiedz co to ma do tego. Szukasz tak jak i wiele innych osób łącznie z zarządem wszędzie spisków i winy u wszystkich innych. Wieje razy liga i federacja szła na ustępstwa tylko wtedy było to tłumaczone wspaniałym zarządzaniem Laporta i jego geniuszem.
A jak już nikt nie chce tego robić tylko trzyma się przepisów to nagle wszyscy są przeciwko Barcelonie bo są kibicami Realu. Zarząd zjebal sprawę po całości w sprawie Olma i tyle w temacie. Może gdybys tym gumowym mieczem dostał w łeb to byś się otrząsnął i spojrzał na to obiektywnie.
8
@narciarz na pewno powinni zwolnić osoby które doprowadziły do takiej sytuacji. Kto wie może kolega wyżej lepiej by sobie z tym poradził bo wie coś czego jak widać nie wie Laporta
2
Czyli już wszyscy przeciwko Barcelonie. Tebas uparty kibic Realu nie chce przymknąć kolejny raz oka i zrobić kolejny wyjątek żeby zarejestrować Olmo. Nowy Prezes związku kolejny kibic Realu chce pokazać jak nie lubi Barcy i również zamierza pilnować aby przestrzegać przepisy. Inne kluby też chcą aby ich rywal został ukarany w przypadku gdy zostaną złamane przepisy bo nie lubią Barcy. Zaraz jak się zapewne okaże że jednak Olmo nie zostanie zarejestrowany i zechce odejść to będzie jazda po nim że tak mówił że kocha klub i zostanie a teraz ucieka jak szczur.
0
@AxelF przypominam że od CVC wykręcił się również Real a tam nie widać żeby były jakieś problemy z rejestrowaniem graczy. Ale no tak bo Tebas to fan Realu tak jak wszyscy którzy przeszkadzają Barcelonie tonąć w długach i kupować więcej niż na to ich stać. Gdyby ktoś robił na złość Laporcie i robił to niezgodnie z przepisami to pewnie w pierwszej kolejności skierowali by sprawę do sądu a nie próbowali za pół ceny wyprzedać miejsca VIP na nieistniejącym jeszcze stadionie.
1
@Commando no widzisz i znowu wychodzi twój brak wiedzy. Otóż hejter to osoba ktoś w sposób agresywny publikuje obraźliwe komentarze pozbawione rzeczowej argumentacji. Mój komentarz był jak widać trafiony. A pisząc że jestem zgorzkniały i żałosny sam definiujesz się jako hejter.
3
@Commando no czytając twoja wypowiedź stwierdzam że albo masz około 12 lat albo jesteś niezbyt ogarnięty. Barcelona nie ma kłopotów finansowych? W jakim ty świecie żyjesz? Klub ma ponad miliard zadłużenia. Do 2032 roku dług ten urośnie do 1,6 miliarda euro. „Musimy mieć” „powinien grać” to nie jest koncert życzeń. Są przepisy które są znane klubom. Klub wiedział że nie są w stanie zarejestrować Olmo więc nie powinni byli go kupować. Co ma Psg które gra we Francji do Barcelony która jest z Hiszpani. Pamiętaj że czasem lepiej się nie odzywać i uchodzić za idiote już się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
1
@Commando ty tak serio? Uważasz że jak Olmo gdzieś pójdzie to tzn że mu na masie zależy? Chłopie on tutaj nie może grać to co ma sobie zrobić pół roku przerwy? A później ile będzie musiał się ogrywać żeby wrócić? Prawda jest taka że jak zostanie to do końca roku może zapomnieć o reprezentacji.
3
@Commando no ale przecież nikt nie broni żeby Olmo grał. On nie może grać tylko w Barcelonie. To nie wina federacji. Jeszce rozumiem gdyby mogli go zarejestrować i nagle by się coś zmieniło ale klub od początku wiedział w jakiej jest sytuacji i do kiedy ma czas.
1
@AxelF a czyli dopóki był Rubi kumpel Pique i pomagał w tuszowaniu oszustw i machlojek laporta to było ok ale jak jest nowy prezes który nie pozwala na to to wina Pereza i Madrytu. Co za dzban.
7
@Greenalley wszyscy są winni tylko nie klub. Wina Pereza że Laporta kupił zawodnika wiedząc że nieodebrane go zarejestrować. Wina Pereza że Barca jest w kiepskiej sytuacji finansowej a Real nie. Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo żeby tak sądzić.
3
Mogą go co najwyżej zarejestrować do urologoa na NFZ. City już pewnie przygotowuje kontrakt. Na 100% za tydzień lud dwa będzie już w Anglii. Ani on ani tym bardziej jego agent nie pozwoli żeby gość siedział na ławce pół roku. Jako wolny zawodnik wyciśnie sporą prowizję za transfer. Pep i city mają kryzys więc przyda im się taki zawodnik. Pep go przekona swoją wizja gry.
7
Nie wierzę że nie będzie chciał odejść. Byłby idiota gdyby zdecydował się na brak grania przez pół roku
1
@ObiwanKenobi bo został wyrejestrowany z klubu bo zostały spełnione wymagania finansowe. Dwa razy w ciągu sezonu nie można zarejestrować tego samego zawodnika więc już go zarejestrować w tym sezonie nie można. Będzie mógł dopiero zagrać w przyszłym sezonie. Nie może być również wypożyczony bo nie można wypożyczyć niezarejestrowanego gracza.
1
@kejdzi no faktycznie to samo co w Barcelonie. Sprzedaż 30% udziałów w organizacji dodatkowych imprez profesjonalnej firmie która się tym specjalizuje a także sprzedaż praw do pierwszeństwa wykupienia karnetu i dodatkowych usług. Według mnie słynne dźwignie tyczyły się wszystkich transakcji które miały umożliwić rejestrację graczy. W przypadku Realu to były zwykły biznes. Przed Erą słynnych dźwigien zarówno Barca jak i inne kluby wykonywały masę takich transakcji i nikt na to nie zwracał uwagi bo to normalne. Dopiero Laporta zrobił z tego patologię bo jak inaczej nazwać wyprzedawanie majątku klubu żeby w danym momencie zarejestrować 1 czy 2 graczy