lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro też tak uważam, powiedział że odchodzi żeby zdjąć presję z siebie. Jak widać praca pod presją to nie jest jego mocną strona
2
Według mnie Xavi powinien ogłosić że odchodzi kiedyś bo wtedy lepiej grają.
0
Skoro o żadne trofeum już nie grają to na czym teraz będą się skupiać i co wymyśli czawi. Pewnie powie że już myśli o nowym sezonie a tam mogą ugrać z 5 trofeów
0
@DonFerdinando przypomnę że ten dwukrotnie zlany zespół przez Real zlał dwukrotnie Barcelone która również została dwukrotnie zlana przez Real. Podsumowując Układ tabeli jest odzwierciedlaniem tego co się wydarzyło w tym sezonie pomiędzy top3
2
Komentarz usunięty
0
To co barca włącza się do walki o mistrzostwo
3
Jak widać nie zawsze czerwona kartka dla zespołu oznacza wysoko przegrany mecz. A każdy za porażkę z PsG winił Araujo.
1
Ilość komentarzy powala. Widać że każdy kibic ogląda
1
Historia Ansu powinna być lekcja dla władz klubu. Jak to się mówi Mądry Polak po szkodzie. Szkoda że w Barcelonie nie znaja tego. Opieranie gry na nastolatku, nazywanie go nowym messim, nowy kontrakt z wysoką klauzulą oraz wysoką pensją. Gra co mecz. To już było i widać jak może się skończyć. Jak widać dalej robią to samo. Jest już nowy Messi, nowy Puyol.
3
Czyli klasyka dajmy mu galaktyczny kontrakt ale rozłożony w czasie. Jak będzie grać dobrze to z dobroci dla klubu powinien pózniej odpuścić pensję a jak będzie grac źle to oczywiste że musi odpuścić kasę klubową
1
Ahh ci niedobrzy piłkarze grający przeciwko Barcelonie. Wszyscy tylko wymuszają, symulują i wogole jakoś tak nie myślą kompletnie o klubie tj. O Barcelonie. Gdyby chociaż taki Barcola przez chwilę pomyślał że jego postępowanie może wyrzucić Barce z LM to może inaczej by postąpił.
3
@Pawlak1992 i to jeszcze z takiej grupy? Gdyby nie było awansu to by była większa kompromitacja niż dwa poprzednie sezony razem wzięte.
0
@Onlikox ja bym powiedział że beton to Laporta też jak wyborcy pisu jak już do nich porównujesz np
Rolnicy. Najpierw krytykują, później i tak na nich głosują, później znowu krytykują
2
@Fake69 Jezu ale dzban. Serio ile ty masz lat że takie rzeczy trzeba tłumaczyć ?
0
Według mnie powinni przeanalizować wszystkie mecze z ostatnich 10 lat i wszędzie gdzie były błędy to powtarzamy. Xavi to raz by był piłkarzem a raz trenerem. Kilku piłkarzy trzeba by odchudzić a niektórych to z więzienia wyciągnąć na przepustki
9
To jest wstyd że prezes klubu gada takie bzdury. Dzieci w szkole mogą sobie tak gadać i wyobrażać że to jest możliwe ale nie prezes klubu. Oczekują od piłkarzy że nie mają gadać bzdur i rozwalać szatni( czytaj Gundo) a sami nie potrafią się zachować. Xavi oczekuję od piłkarzy że będą zachowywać zimną krew i nie osłabiać zespołu( czytaj Ronald) a sam co chwilę coś odwala, zachowuje się jak sebix, kopie reklamy itd. Przykład idzie z góry
0
Według mnie gdyby Pep wrócił do Barcy teraz i wygrał by ligę a przede wszystkim posprzątał cały bałagan i sprawił że zespół dobrze funkcjonował. Może coś ugrał w LM. Pokazałby wtedy ze faktycznie może być uznawany za najlpszego trenera. Co by nie mówić to on prowadził tylko takie kluby e których miał co chciał. W Barcelonie dostał najlepszą pakę ever i do tego była kasa na transfery. Do Niemiec poszedł i też dostał najbogatszy klub plus Lewandowskiego w topowej formie. W City kupował tych co chciał, plus nieograniczony hajs i co najważniejsze czas żeby ułożyć zespół.
20
Powinni zatwierdzać wyniki meczów nie na podstawie rezultatu ale odczuć Xaviego. Już było by blisko potrójnej korony
0
To jest ta gra w najważniejszym meczu sezonu to ma być to zaangażowanie. Dalej są szanse matematyczne
0
@Serducho ja widziałem kilka powtórek i na każdej widać ewidentnie jak Araujo wchodzi mu w nogę. Proponuje albo zakup okularów albo lepszego telefonu lub laptopa.
2
@PatrychoO przypomnę tylko że to przeciwko Barcelonie toczy się postępowanie w sprawie opłacania sędziów. Wyroku nie ma więc nie ma rozsądzać czy słusznie czy nie. Nie zmienia to faktu że taki zarzut jest więc może czasem lepiej nic nie pisać
5
A przypadkiem mecz z psg to nie nie był najważniejszy mecz sezonu?
0
Jak by takie mecze miały być motywacją na kolejny sezon to Barca musiałaby nadmiar motywacji pakować w słoiki. Już kilka dni od meczu a nikt nie wypowiedział magicznych słów: wrócimy silniejsi ????
1
Gość ma klauzulę 60mln, pomijam czy jest tego wart czy nie, aczkolwiek w dzisiejszych czasach za praktycznie podstawowego napastnika reprezentacji Hiszpanii to wcale nie zła cena. Jak nisko ten klub się stoczył że klauzula 60 mln to problem dla klubu.
0
@kamil_veb potrzebna jest kasa tu i teraz m. Laporta pokazał to swoimi dźwigniami. On nie patrzy co będzie za ileś lat
1
@Campeon87 no tak ale ty mocny i się znasz
1
@Campeon87 skoro był pewny swojej decyzji a Var nie widział nic co by wskazywało że decyzja jest błędna to po co miał iść?
0
Jego czerwona kartka to mówi że jego błąd i przeprasza ale kartka dla araujo to już nie błąd nie ma co przepraszać mimo że oczywista. Może nagrodę fair play powinien dostać bo jak to xavi ujął pozwolił mu upaść. Araujo popełnił błąd, miał ułamki sekund na decyzję, nikt z nas w takiej sytuacji nie był. Głupie gadanie że Enrique nie ma racji że mieli szansę wygrać 11 na 11, no pewnie że mieli. Czemu mieli by nie mieć. Przecież nie powiedział że na pewno by i tak wygrali. Xavi gada bzdury jak mało który, on nie ma chłodnej głowy na konferencji, nie mówiąc już w trakcie meczu gdzie zachowuje się jak zwykły debil i chuligan a oczekuję od zawodników że będą podejmować mądre i rozsądne decyzje.
2
Xavi w wielu statystykach nie jest najlepszy w porównaniu do innych trenerów ale jeżeli chodzi o statystyki czerwonych kartek i zawieszeń to tutaj prawdziwy lider. Nie dość że Araujo dostał prawidłową czerwień to teraz wina sędziego że przez niego cały sezon poszedł. Ten jeden sędzia swoją dobra decyzja spowodował że Barca nie zdobędzie ani LM, ani La ligi i Pucharu. Pomijam umiejętności Xaviego ale to nie jest trener do takiego klubu, w takich sytuacjach pokazuje że jest zwykłym prostakiem, takim sebixem w dresie.
0
Myślę że dla Barcy to też jakas nadzieja że grają z PSG bo oni też są w stanie to koncertowo zjebac i mimo wszystko nie awansowac