lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Tak w grze o dwa trofea. 3 tygodnie temu po słabym meczu było spokojnie jesteśmy w grze o cztery trofea. PO Superpucharze spokojnie jestesmy w grze o trzy trofea, dzisiaj spokojnie jesteśmy w grze o dwa trofea. Serio ktoś wierzy że klub jest w stanie wygrać LM skoro nie był w stanie wygrać z Atletic bilbao to co rozjadą PSG, City albo Real? Nie wspominając o pozostałych zespołach.
0
Znając życie zaraz na konferencji wyskoczy Laporta i będzie znów gadać o sędziach itd co tutaj też winni byli sędziowie? Dlaczego czawi po tym meczu nic nie mówi że ciężko będzie wygrać Puchar Króla bo co nie ma na co zgonić. Laporta już myśli jaki temat zastępczy wybrać żeby tylko odciągnąć uwagę od porażek klubu.
0
@JarekS dobry dla oka? A co poprzedni był ? Z tego co pamietam 98% komentarzy do 88 minuty była taka że tego się nie dało oglądać i generalnie xavi out. Ok później strzelili 2 gole ale czy zmienia obraz całego meczu?
2
@krzakov klasyka. Podobne akcje działy się w polsce za PiS. Każdą aferę próbowali przykryć jakimś dziwnym skandalem. Laporta widzi co się dzieje w klubie, wie że UEFA już zabiera się za jego śmieszne dźwignie, dopiero co klub się skompromitował w superpucharze. Teraz będzie bredził że sędziach i skandale na Bernabeu tylko po to żeby odwrócić oczy od klubu. Czy to ma jakiś związek z tym jak funkcjonuje klub? Czy mecz Realu z Almeria miał wpływ na to jak Barcelonie prezentowała się w meczach pucharu króla czy superpucharu? Nie nie miało ale łatwiej jest teraz o tym nawijać żeby nie wracać do tamtych meczy
0
@tervas nie mógł cofnąć do faulu bo Barca dotknęła piłkę przed strzałem. W meczu Realu po faulu Almeria wymieniła 3 podania i padł gol. Taka różnica według mnie.
0
Nie mamy możliwości przeprowadzenia transferów. A do kogo on ma pretensje to wina klubu że nie mogą nikogo kupować. Druga sprawa gdyby transfery wygrywały trofea to PSG miałby już co najmniej 5 LM. Co to wogole za wymówka, tak wypowiada się gość na takim stanowisku. Tak to można sobie mówić tutaj na forum.
0
@Emhyr no tak tylko że Real ma dzień więcej odpoczynku a pewności nie ma że jutro też nie będzie dogrywki
0
@MOLESTA no chociażby Real wczoraj, w obronie w zasadzie tylko nacho który gdyby nie kontuzje byłby rezerwowym, w pomocy wracający po kontuzji Cama a w ataku to tylko Brahim który również w zasadzie jest rezerwowym. Ponadto kilku młodych , tobias, paz, carillo, Arda.
2
@Maker0 no nie wszyscy bo UEFA już drąży sprawę a udział w SL tylko to wspomaga. Jak UEFA się o to przyczepi to może być że i La Liga nagle zauważy problem bo tak głupio będzie przed całą Europą
1
Jakoś nie wierzę że ktokolwiek zapłaci za niego 40 mln. Każdy wie że Barcelonie potrzebna jest kasa , do tego nie jest tajemnicą że przyszedł za darmo więc jak już to ktoś z PL kupi go za 15 mln to będzie sukces. Większa kasa jest możliwa tylko z Arabii ale oni też wolą raczej kusić wysokimi kontraktami niż płacić za transfery
1
Czy w tym klubie kiedyś coś się zmieni? Co roku jest to samo, klub oferuje piłkarzom wysokie kontrakty, po roku okazuje się że nie ma na to kasy w budżecie i zaczyna się presja na piłkarzu żeby zgodził się zejść z pensji. To jest wstyd. Kibice też w dużej części uważają że skoro piłkarz zagrał gorzej to powinien oddać kasę. Nie ma drugiego takiego klubu w którym by coś się takiego działo, tylko czekać aż któryś zawodnik wkoncu się wkurzy i pójdzie do sądu z klubem. Patrząc ile przypadków już takich było to za pewne w sądzie barca nie ma szans i znowu będzie kara i znowu będzie że ktoś się uwziął na Barcelonę.
0
To jest logiczne że w SL odrazu nie będą grać wszystkie topowe kluby. Będzie Real, Barcelona, może ktoś jeszcze z La Ligi, Psv, Fenenord, Juve, zapewne ktoś jeszcze z Włoch, może jakieś portugalskie kluby plus kilka średnich klubów z Europy które się nie dostały do LM a będą chciały hajs. W drugim sezonie pewnie przekonają kolejne kluby. Wystarczy że przekonają 50% topowych klubów i reszta nie będzie mieć wyboru. Tym bardziej kluby Angielskie bo jak się okaże że z LM zrobi się druga PL to kto to będzie chcieć oglądać. Według mnie pierwotna forma SL była niedokońca dobra ale to co teraz zaproponowali jest według mnie bardzo ciekawe. Tebas mówi że mistrzowie będą mogli co najwyżej awansować do 3 ligi SL, tylko że to nieprawda. Mistrzowie lig krajowych w 90% będą się znajdowac w tej pierwszej lidze SL bo kto zdobywa mistrzostwo w Hiszpani, Niemczech, Włoszech czy Portugalii, ciągle te same kluby a one będą w najwyżej klasie SL
0
No gol ładny ale co by nie mówić różny niesłuszny, widać ewidentnie było że to nie piłkarz almerii ostatni dotykał, szczescie że var tego nie sprawdza
0
@lampka tylko czekać jak za parę lat wpadną kolejne afery związane z dźwigniami laporty, sprzedawanie praw po kilka razy tylko po to by się zmieścić w budżecie. Tutaj też Barca jest jedynym klubem na świecie który wpadł na tak genialne rozwiązania finansowe. Śmierdzi z kilometra
0
To jest plan czawiego żeby nieustanie zmieniać zawodników na innych a jak nie będzie wyników to tłumaczyć to budowa zespołu. Według mnie już sprowadzenie dwóch Jao przy obecnej sytuacji finansowej było majstersztykiem ale jemu ciągle mało. Najlepiej gdyby na każdą pozycję było 3 topowych zawodników
2
Podobno za Gaviego klub ma dostać prawie 5 mln od Fifa za kontuzję. Może to kolejna dźwignia Laporty.
0
@Artysta9 no to chyba logiczne. Jak mają ocenić zamiar? Mają wejść w głowę zawodnikowi i sprawdzić czy to był zwykły ostry faul czy może celowo chciał mu zrobić krzywdę? A może jakiś sędzia ma to oceniać według własnych odczuć. Tutaj by były dopiero wałki. Jeden piłkarz wszedł by ostro w zawodnika i złamał mu nogę ale zaraz by go przepraszał i co sędzia by uznał że nie miał złego zamiaru i dostałby 2 mecze. W innych wypadku zawodnik celowo by kapnął przeciwnika i nic by mu nie zrobił i co sędzia by uznał że chciał mu zrobić krzywdę i dostał by 10 meczów. To by było uczciwe ?
2
@4Fabregas4 ty tak serio pytasz ? Co za durne pytanie
1
@J23Closs jeszxze rozumiem gdyby to były decydujące mecze o awansie i nie miał by kto grać albo gdyby on był Polakiem i grał u nas a wiemy że na tej pozycji u nas bieda. Ale serio Hiszpania musi powoływać piłkarza który ledwo co zaczął szkołę średnią? On nawet sam na zgrupowanie nie może przyjechać tylko starzy muszą go przywieźć. Zajadą młodego i tyle będzie z tego
2
Na 99% będzie już gotowy na kolejny mecz z Ukraińcami. Według mnie jest lekko obolały i klub wypuścił taką informację żeby nie dostał powołania. Xavi doskonale wie w jakiej dziurze jest nasza reprezentacja i że Lewy nawet z Wyspani owczymi zagrałby 90 minut.
0
@Borneo no tak ale w dalszym ciągu rachunki z Atleti nie będą wyrównane bo oni na tym tracić nie będą ze Felix będzie dobrze grać, dla nich to jest korzystna sytuacja bo będą mogli na nim więcej zarobić
0
@Borneo a możesz wyjaśnić jak Barca ma zarobić na felixie?
0
@misterio przed samym wypożyczeniem przedłużył kontrakt z Atleti bodajże do 2028. Skoro przyszedł prawie za darmo to musi być jakiś chaczyk. Przecież Atletico nie zrobiło prezentu za nic. Ich cel jest jasny żeby Felix podbił swoją wartość a następnie sprzedaż.
0
@WALDEMAROS1920 a czy ty czasem nie przestałeś oglądać ligi mistrzów bo Barcelona regularnie z niej odpada?
0
@Lokusekpl swoją drogą czy kiedyś przy próbie podpisania kontraktu z Messim nie było coś mowy o tym że Messi nie mógł podpisać kontraktu za np 1000Euro żeby zmieścić się w limicie płacowym bo są jakieś przepisy ze nowy kontrakt nie może być o ileś tam % mniejszy od poprzedniego właśnie żeby nie było takich sytuacji że klub podpisuje z piłkarzami niskie kontrakty żeby zmieścić się w limicie. Jak więc możliwe że Felix i Cancelo mają tak niskie kontrakty?
0
@wolny99991 no jest różnica tylko może jestes zbyt tępy żeby to zrozumieć . Bo zespół ma czas na reakcje. W 90
Minucie jest tego czasu mniej i pomiędzy golem a końcem meczu już się może wydarzyć mniej. To tak jak by karny został podyktowany w 3 minucie meczy i przeciwny zespół tym tłumaczył ze nie wygrał meczu. Tym bardziej jeżeli tym zespołem jest Barca lub Real. Jest prawie cały mecz żeby odwrócić wynik.
0
@Barcabarca3562157 dokladnie jedni gadają na drugich. Tutaj jak Barca jest krzywdzona a Real nagradzany a tam odwrotnie. Uważam ze problem aktualnie jest taki ze zarówno Barca jak i Real mecza się w meczach i nie potrafią szybko zamykać meczów. Jeszcze kilka lat temu za czasie Prime słynnych MSM i BBC nikt nie zajmował się takimi tematami. Oba kluby gniotly inne zespoły, był wyścig pomiędzy Messim i Ronaldo kto strzeli więcej goli i siła rzeczy mecze były wygrywane wysoko.
0
@Greenalley nauczyc się czytać ze zrozumieniem człowieku. Napisałem ze nie ważne czy gra Real czy Barcelona
2
Cos kiedyś słyszałem ze zespół nie może być dwukrotnie ukarany tj karny i czerwona kartka. Druga sprawa trochę sędzia według mnie przesadził.
0
Według mnie nie ważne czy to gra Real czy Barca mówienie ze któryś z klubów wygrał bo sędziowie czegoś nie zauważyli w akcji z 46 czy 60 minuty jest śmieszne. Nawet gdyby sędzia nie uznał bramki z 46 minuty nikt nie wie co by się później wydarzyło. Mecz by się potoczył zupełnie inaczej. To tak jak mówienie po meczu w którym było 1:1 ze gdyby któryś zawodnik wykorzystał karny to by było 2:1. No nie w takim wypadku mecz by się potoczył zupełnie inaczej. Sędzia może wypaczyć wynik meczu jeżeli np w 93 minucie meczu przy 1:1 dyktuje niesłuszny karny. Czy w 46 był błąd nie wchodzę w to. Prawda jest taka ze Real po przerwie i zreszta w całym meczy dominowal getafe. Mieli kilka słupków itd.