0

Jak nie podpiszą tych dokumentów do 23:59 z felixem i Cancelo to barca znowu bedzie pośmiewiskiem w Europie. A patrzac co się dzieje w ostatnich latach w tym klubie to jest wielce prawdopodobne że tak się stanie. Jest tez możliwe podpisanie dokumentów ale brak możliwości rejestracji to również był by wstyd na cały świat. Klub rejestruje graczy na styk i próbują takie transakcje w ostatnich minutach okna przeprowadzać. Okaze się ze pozbędą się Abde, Ansu, Erica żeby zarejestrować Cancelo i Felixa a nie bedzie nikogo

0

@zombie No ja wiem jak się potoczyły losy Ansu. Chodzi mi o to ze gdy Ansu był w wieku Yamala to wymiatal równie dobrze a może i lepiej. Nikt by wtedy nie uwierzył ze już 3 lata później będzie grał w Brighton. Można by przypuszczać ze za gruba kasę pójdzie do PL np do city ale nie Brighton.

0

Już jedna gwiazda przyszła z Atletico i później były tylko problemy.

4

Swoją droga gdyby ktoś pod koniec sezonu 19/20 napisał ze za 3 lata Ansu wyląduje w Brighton to 99% ludzi tutaj by go wyśmialo. Co jest tylko doskonałym przykładem żeby za szybko nie robi gwiazdy z Yamala bo Ansu wtedy był właśnie w jego wieku.

1

@Iniesta997 bo na stronie kazdy ma w dupie ile długo ma klub. Każdy tutaj nic z tego nie ma czy klub ma długi czy ich nie ma. Każdy chce wyników, pięknej gry i wygranych meczów. Do tego są potrzebni najlepsi piłkarze. a do tego potrzebna jest kasa i brak kontroli. Problemem jest chociażby prawo podatkowe w Hiszpani w porównaniu z innymi państwami np Włochy. Piłkarze netto zarabiają mniej niż gdzieś indziej. Kolejny problem to to o czym wspomniałem czy model klubu w którym nie ma właściciela tylko jest zarząd. Socios to zwykli ludzie którzy nie ładują kasy w klub. Czasy się zmieniły i kluby angielskie zapoczątkowały taki model klubu w którym jest bogaty sponsor tzn szejkowie lub amerykańcy. Maja kasę to mogą sobie kupować ile chcą.

2

Głupie pytania czemu nikt go nie chce przecież to oczywiste. On ma wysoka pensje, Barcelona musi się go pozbyć choćby za darmo bo nie będą w stanie opłacać jego pensji. W dodatku nie mieści się w składzie. Serio myślicie ze w innych klubach pracują debile i tego nie wiedza. Skoro zwykły Kowalski na tym forum to wie. To jest biznes i żaden klub nie będzie robić Barcelonie prezentu. On za pewne odejdzie ale za free w ostatnich godzinach. Dostanie kilka milionów za podpis i niższa pensje.

0

@Iniesta997 a co ty myslisz ze to ze Barcelona nie może rejestrować piłkarzy to tylko kwestia FFP? Kluby w Angli nie maja problemów z rejestracja piłkarzy bo maja właścicieli i to bogatych. Kupują ale i tez sprzedają za spore kwoty. W Hiszpani kluby maja zarząd i socios. FFP zostało stworzone nie po to aby blokowa zakupy czy rejestracje piłkarzy ale zeby zapobiec zadłużaniu się klubów. Pomimo FFP barca ma miliard długów to pomysł co by było gdyby tego nie było. Jeżeli klub jest w dobrej kondycji finansowej to może sobie pozwolić na kupno piłkarzy nawet za 100mln i ich rejestracje. Patrz Real kupił Juda, do tego przyszło 5 czy 6 innych zawodników, nikogo nie sprzedali bo wszyscy odeszli za free a mimo to zarejestrowali wszystkich pierwszego dnia w klubie.

3

@lobanovsky teraz to wyglada jak sprawdzanie przez patole czy kasa z 500+ juz wpłynęła i można się udac do żabki na zakupy.

3

Ale żenada. Dobrze ze nie piszą ze Barca złożyła dokumenty o kredyt w Skok stefczyka ale Pani która miała rozpatrzyć wniosek musiała wyjść wcześniej do domu w związku z tym dopiero jutro będzie wiadomo czy przyznają kredyt. Serio po taki newsach piłkarz dalej chce brnąc w ten transfer.

2

Wszystkie decyzje zarządu to próba polepszenia sytuacji na teraz. Wyprzedawanie rożnego rodzaju praw i udziałów. Nowe umowy dla graczy z odraczaniem płatności itd. Teraz fajnie uda się osiągnąć ffpl. Ale co będzie za kilka lat? Przychody będą malały ze względu na to ze coraz mniejszy udział będzie mieć w nich klub. Trzeba będzie wypłacać zaległe pensje. Ja wiem ze tam nie pracują amatorzy tylko ze to są takie zabiegi jakich nie robi żaden inny klub. To o czymś świadczy. Mi to wyglada jakby obecni włodarze chcieli pokazać co potrafią nie myśląc co będzie za kilka lat.

0

Jestem ciekaw czy zarząd faktycznie coś działa w kwesti tych wszystkich transferów czy to tylko wymysły autorów na tej stronie. Przecież tutaj po kilka razy dziennie zmieniają się fakty ba temat przyjścia poszczególnych zawodników. Już miał przyjść Cancelo, Bernardo, Neymar, Felix, Roque, Fresneda, i jeszze na pewno kilku innych o których zapomniałem. Przychodzi, nie przychodzi itd. Finalnie nikt nie przychodzi

4

Wydaje mi się ze oni cis musza dosypywać do szampana przy negocjacjach ze piłkarze dalej chcą przychodzić do Barcy patrzac na to co zarząd wyprawia z obecnymi piłkarzami. Bramkarz dopiero co zdobył mistrzostwo i trofeum zamorra a ci mu proponują obniżkę wynagrodzenia.

2

Barcelona chce kupić Cancelo ale może się nie udać za dużo city chce wiec Barcelona kupuje Bernardo ale nie city chce za dużo hajsu to Barca rzuca sieci na Felixa, pojawia się opcja ściągnięcia Neymara wiec jednak przyjdzie Brazylijczyk. Jednak ojciec Neymara mówi ze ten się nigdzie nie rusza wiec wraca temat Bernardo. City chce jednak przedłużyć kontrakt z Bernardo wiec jednak jest szansa ze przyjdzie Neymar. Ale jednak Arabia chce kupić Neymara wiec wraca temat Felixa. Kogoś pominąłem w tej układance. Jeszcze po drodze ze 3 razy wrócił temat Cancelo.

0

No teraz LL powinna sprawdzić którzy piłkarze zostali zarejestrowani dzięki sprzedaży Barca Studio. Skoro finalnie te firmy jednak nie kupiły tych praw skoro nie zapłacili wiec ta kasa nie powinna być liczona. Jeżeli wszystko było na styk z rejestracja to finalnie może wyjść ze któryś gracz został bezprawnie zarejestrowany. Jeżeli wystąpił w meczu niezarejestrowany gracz to wynik meczu powinien być zmieniony na walkower.

10

@FCB17 co masz na myśli że karma wraca? możesz rozwinąć?

0

Takie czasy. Konami daje więcej kasy dla klubu to tam idą. Nie ważne ze z marketingowego punktu widzenia lepiej by było być w EA. Barcelona obecnie jest takim Najmanem wśród klubów. Za kasę zrobią wszystko i wszystko sprzedadzą. Jakiś szejk wymyśli sobie zeby zrobić kupę na środku camp nou to klub się zgodzi jak odpowiednio zapłaci.

0

@Ronad10 Dobrze wszyscy wiedzą ze Udziały w Barca studio są sprzedawane po to żeby pokazać wpływ i żeby można było rejestrować piłkarzy. Skoro rok temu sprzedali udziały żeby zarejestrować piłkarzy a następne odkupili udziały za mniejszą kasę i teraz ponownie je sprzedają żeby znowy rejestrować piłkarzy to według mnie coś tutaj nie gra. To tak jak by co roku sprzedawali Pedriego za 200mln po czym by odkupywali i ponownie sprzedawali. Tylko po to żeby pokazać wpływy i móc rejestrować. Skoro w tym roku nabyli ponownie te prawa i ponownie je sprzedają to gdzie tutaj wpływ który pozwoli im rejestrować piłkarzy? Jak dla mnie to śmierdzi przekrętem na kilometr.

9

Na bank to jakiś wałek. Pytanie tylko co z podatkiem od takiej transakcji? Czy takowy jest. Bo wygląda to tak że Barca sprzedaje za 200mln żeby pokazać to jako dochód żeby móc rejestrować piłkarzy. Po czym po roko Studio wraca do Barcy bo kontrahent nie zapłacił kasy. Wiec Barca ponownie sprzedaje to komuś innemu i znowy ma dochód i moze rejestrować piłkarzy. W La lidze nie są idiotami skoro zwykli użytkownicy zauważyli w tym wałek to i Tebas zaraz się temu przyjrzy. Żeby nie było zaraz z tego jakiś problemów. Bo później znowu będzie że la liga itd się uwzieli na Barcelone. Laporta kombinuje jak może żeby wyjśc z długów szybciej niż to jest możliwe, stosuje zapewne nielegalne zagrywki, a jak ktoś się przyczepi to jest płacz że ktoś się na nich uwziął.

0

Swoją droga jak to możliwe ze Araujo który w zeszłym sezonie grał praktycznie w każdym meczu cały czas nie jest zarejestrowany jako zawodnik pierwszego zespołu? Ktoś to wogole weryfikuje. Według mnie powinno być tak ze jeżeli zawodnik gra tylko w pierwszym zespole to albo powinien być zarejestrowany jako gracz pierwszego zespołu albo powinien grać w rezerwach

0

@Pawlak1992 ale żeby wygrać LM to najpierw trzeba wyjść z grupy a to patrzac na ostatnie sezony wcale nie takie proste

0

@Pawlak1992 no tak nowych wyzwań czyli np wygrania Ligi Europy albo Ligi Konferencji.

2

A co wy myślicie że inne kluby nie wiedzą jaka jest sytuacja w Barcelonie. Jakie jest podejście zawodników do opuszczenia klubu. To że Kessie przyszedł tutaj za darmo też nie jest bez znaczenia. To jest biznes. Inne kluby którą chcą kogoś kupić z Barcelony mają na pewno dużo więcej informacji na temat klubu i jego finansów niż wszyscy razem wzięci na tym forum. Jeżeli klub bierze zawodnika za darmo i chce się go pozbyć po roku, a zawodnik niechętnie chce klub opuścić to żaden inny klub nie zrobi Barcelonie prezentu i nie dam im 50 mln Euro żeby im pomóc.

1

A) skąd klub weźmie takie pieniądze i jak uda się go zarejestrować
B) co jest nie tak w city ze tacy piłkarze jak Ilkay i Bernardo chcą przyjść do Barcelony. Rozumiem historia itd Ala w tym momencie obydwa kluby są na dwóch różnych biegunach - city potrójna korona i stabilna sytuacja finansowa a Barca drugi rok z rzędu kompromitacja w pucharach i po uszy w długach

1

serio City oczekuje ze Barca przejmie jego wynagrodzenie i zapłaci 10 mln za rok gdy a klub nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom? To jak oni chcą kupic Silve? Przecież wiadomo że on na pewno wynagrodzenie ma wyższe niż Cancelo no i zapłacić trzeba będzie kilka razy więcej. Żenada

1

naprawde nikt nie chce kupic 22 letniego obrońcy z co by nie mówić dobrym cv? Ja rozumiem gdyby on miał z 32 lata i nie grałby od kilku lat, albo jakieś kontuzje miał. Ale przeciez to był dość solidny obrońca nim tutaj przyszedł a i w Barcelonie zagrał kilka dobrych meczów.

1

" ...większość graczy lubi FC Barcelonę. Lubią nasz klub za sposób, w jaki nim zarządzamy..." czyli za oferowanie wysokich kontraktów piłkarzom którzy na to nie zasługują a później wymuszanie na reszcie zespołu aby obniżyli swoje wynagrodzenia? To jest ten sposób zarządzania. Czy może chodzi o słynne na cały świat dzwignie?

0

@BISHBASHBOSH Sam sobie zaprzeczasz chłopie. Najpierw piszesz ze odejscie Dembele odblokuje Raphinie bo on woli grac na prawym skrzydle a zaraz piszesz ze jak by sie udało sprowdzic w jego miejsce Silve to by pomogło. A Silva przeciez też gra na prawym skrzydle. To co we dwójke by biegali na prawym skrzydle? Czy moze 25-30mln które Barca uzyska z Dembele starczy na zakup Silvy na który potrzeba pewnie z 70mln i Silva będzie zmiennikiem Raphini? Nic się nie klei tutaj

0

Kadra jest spora, to czy znajdują się tam Ci zawodnicy którzy powinni to juz inna sprawa. Xavi z tego co widze non stop chce transferów. Połowa zawodników którzy ściągneli w poprzednim okienku albo nie gra, albo gra słabo albo ma odejśc. Skoro klub jest w słabej kondycji finansowej to chyba trzeba trochę rozważniej podchodzić do budowania składu. Skoro w ataku jest Torres, Raphinia, Lewandowski, Ansu, młody Yamal i do tego sporo pomocników dzięki czemu można grać na 4 pomocników i dwóch w ataku. Nie ma kasy to trzeba grać tym co jest, dobry trener powinien umieć wycisnąć z graczy ich najlepsze cechy a nie jak Xavi słabo gra to trzeba kupić 4 innych może któryś będzie grać dobrze.

0

Jeszcze 3 zawodników i trener będzie mógł wystawić 3 jedenastki. Niby problemy z kasa i FFP a tymczasem na ławce w dzisiejszym meczu 19 zawodnikow. Ja rozumiem głębia składu ale bez przesady

1

Na pewno ten News jest po to żeby podbić cenę dla Realu hehe bo Perez to jest biznesmen z dworca swiebodzkiego we Wrocławiu. Nawet dzieci w przedszkolu które trochę interesują się piłka wiedza ze Barca jest spłukana. Barcelona mogła by pozyskać Mbappe tylko za darmo i gdyby zgodził się na pensje 15-2 mln brutto z redukcja wynagrodzenia po 3 miesiącach o 70%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?