3

Mogą go co najwyżej zarejestrować do urologoa na NFZ. City już pewnie przygotowuje kontrakt. Na 100% za tydzień lud dwa będzie już w Anglii. Ani on ani tym bardziej jego agent nie pozwoli żeby gość siedział na ławce pół roku. Jako wolny zawodnik wyciśnie sporą prowizję za transfer. Pep i city mają kryzys więc przyda im się taki zawodnik. Pep go przekona swoją wizja gry.

7

Nie wierzę że nie będzie chciał odejść. Byłby idiota gdyby zdecydował się na brak grania przez pół roku

1

@ObiwanKenobi bo został wyrejestrowany z klubu bo zostały spełnione wymagania finansowe. Dwa razy w ciągu sezonu nie można zarejestrować tego samego zawodnika więc już go zarejestrować w tym sezonie nie można. Będzie mógł dopiero zagrać w przyszłym sezonie. Nie może być również wypożyczony bo nie można wypożyczyć niezarejestrowanego gracza.

1

@kejdzi no faktycznie to samo co w Barcelonie. Sprzedaż 30% udziałów w organizacji dodatkowych imprez profesjonalnej firmie która się tym specjalizuje a także sprzedaż praw do pierwszeństwa wykupienia karnetu i dodatkowych usług. Według mnie słynne dźwignie tyczyły się wszystkich transakcji które miały umożliwić rejestrację graczy. W przypadku Realu to były zwykły biznes. Przed Erą słynnych dźwigien zarówno Barca jak i inne kluby wykonywały masę takich transakcji i nikt na to nie zwracał uwagi bo to normalne. Dopiero Laporta zrobił z tego patologię bo jak inaczej nazwać wyprzedawanie majątku klubu żeby w danym momencie zarejestrować 1 czy 2 graczy

0

@kejdzi a możesz napisać co to za dźwignie?

1

A za rok co sprzeda żeby zarejestrować innych zawodników? Myślę że sprzedawanie czegokolwiek gdy kupujący wie że jest się pod kreską nie wpływa dobrze na cenę zakupu patrząc z perspektywy sprzedającego

1

A nie można sprzedać miejsc VIP na kolejne 10 lat żeby na jedną rundę zarejestrować zawodnika który jest w stanie zagrać 2-3 mecze z rzędu bez kontuzji. Można też uruchomić kolejną dźwignię i sprzedać część zysków z kolejnych lat czyli zrobić coś co już wielokrotnie było robione. Za 5 lat to dopiero barca będzie miała problem bo piłkarze i pensje będą coraz droższe a zyski mniejsze bo są sukcesywnie wyprzedawane żeby zaspokoić bieżące potrzeby. Ale co tam liczy się tu i teraz, liczy się kadencja obecnego prezesa a nie to co się wydarzy w przyszłości.

2

Olmo nie bierze pod uwagę opuszczenia klubu za darmo pytanie jak długo. Nie chce mi się wierzyć że będzie czekać całą rundę bez grania jeżeli nie zostanie zarejestrowany. Tym bardziej że latek wcale nie ma gwarancji że coś się zmieni. Klub uważa że uda się go zarejestrować dzięki sprzedaży miejsc VIP na stadionie który nie jest jeszcze wybudowany. W miłość do klubu też nie wierzę.

0

@Bernard777 czyli poprostu facet. Jak ktoś mu obraża rodzinę to załatwia sprawy jak facet.

5

Powinni ściągnąć Nico, Leala i Sane. Który lepiej się będzie prezentować ten będzie grać a reszta będzie czekać na swoją szansę. Myślę że dla klubu to nie oroblek żeby kupić i zarejestrować wszystkich. Każdemu dać po 30mln na sezon i po temacie. Jeszcze Haalanda dokupić i kilku innych dobrych graczy. Wtedy to wszystko będzie działać

0

Ciężko żeby ktoś kto ma rządzić piłka w Hiszpani nie był kibicem jakiegoś klubu. Nawet jak jesteś fanem jakiegoś mniejszego klubu to i tak albo jesteś jeszcze za Realem albo za Barca. Skoro jeszcze do nie dawna cała Katalonia chciała się odłączyć od Hiszpani, robili referenda itd to ciężko żeby ktoś teraz z tego regionu miał zarządzać piłka w Hiszpani. To tak jak by Real nie chciał być hiszpańskim klubem to czy ktoś z Barcelony by się zgodził żeby mimo wszystko ktoś z Madrytu rządził piłka? No nie. Trzeba patrzeć trochę szerzej a nie wszędzie szukać spisku

10

Z cyklu gdybym był szybki to bym wygrał

1

@czaja86 no myślę że bardziej prestiżowy niż puchar gampera

0

Komentarz usunięty

4

W listopadzie w lidze Barca zdobyła 4 pkt. W Grudniu jak narazie również 4 a został już tylko mecz z Atletico więc jest szansa że na tych 4 pkt się skończy. Real w listopadzie zdobył 6 pkt z jednym meczem mniej i 7 pkt w grudniu plus mecz u siebie z Sevilla. Atletico komplet punktów w listopadzie i jak narazie w grudniu. Jeżeli mecz z Atleti skończy się porażką Barcy a Real wygra z Sevilla to wyjdzie ze Barca przez 2 miesiące zdobyła 8 pkt, Real 16 pkt a Atletico 21 pkt.

0

Serio Yamal? Myślałem że Ansu

1

@Barcafan2020 a gdzie tam było podanie do strzelca? Podanie było do grosa który nie był na spalonym. Znasz chociaż w minimalnym stopniu zasady piłki nożnej ?

0

@JoeSatriani powiedział to obrońca który nigdy nie przegrał pojedynku z Mbappe. Yamal też ogrywa klasowych obrońców jak dzieci ale czy to znaczy że obrońcy są tak słabi czy lamine jest tak dobry?

0

@Barca-Messi10 on powoli sam się zaczyna weryfikować. Ja nie jestem od weryfikowania trenera, piszę tylko że po początkowym hurra optymizmie coś się zaczyna kończyć. Tak często działa właśnie efekt nowej miotły. Po czym zespół wraca do tego co było wcześniej

0

@Borneo czyli sytuacja jak w wielu zespołach. Wcześniej ci wymienieni przez ciebie zawodnicy byli niedostępni więc teraz mimo iż wracają to sytuacja jest lepsza.

2

Chyba efekt nowej miotły powoli się kończy. Nie przez przypadek Flick miał tak naprawdę jeden znakomity sezon w Bayern w całej swojej karierze trenerskiej.

2

@Litman nie byłeś i nigdy nie będziesz na jego miejscu może właśnie dlatego że wolałbyś poleżeć. Jak by Szczęsny miał takie podejście to też by pewnie klepał takie komentarze na forum jak ja i Ty.

0

@narciarz a czemu znając nasze szczęście? Z tego co kojarzę no nawet w zeszłym sezonie gdzie Sociedad grał naprawdę dobrze to w meczu z Barca rozkładali nogi

0

@karol130197 Życzę ci żeby Ciebie spotkała taka tragedia to może wtedy zrozumiesz. Myślę że kibice i mieszkańcy Valenci mają teraz ważniejsze sprawy na głowie niż oglądanie meczu. Jeżeli można sięgnąć dna w komentarzu to Ci się udało. Gratulacje

2

Dopóki nie skończy się wojna pomiędzy Real/Barca tj Superliga a UEFA to nikt z tych klubów nie wygra tak poważnej nagrody. Wygra City i Rodri którzy są uprzywilejowani przez UEFA. Ile to oni przekrętów razem z PSg zrobili z FFP a kary żadnej.

0

@Luciferrrro no takie same zachowanie ma uwielbiany przez kibiców Barcelony Gavi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

@partymaker a co uważasz że to Tchuameni szukał nogi pedriego? Przecież on podawał piłkę a pedro wjechał mu pod nogę. Ja rozumiem miłość do klubu ale trzeba być chociaż odrobinę obiektywnym

5

Według mnie należy odróżnić stempel od stempla. Co innego gdy gracz który chce odebrać piłkę robi stempel a co innego gdy piłkarz który strzela lub podaje. Przecież to naturalne że po kopnięciu piłki stawiasz nogę na murawie. W tym wypadku pedri podlozyl nogę w miejscu gdzie stawiał nogę Tchuameni. Jeżeli za takie coś miałaby być czerwona to zaraz piłkarze będą specjalnie podstawiać nogi pod stopy przeciwnika.

0

@bartoszek no chyba czytają twoje pusty bo jest oficjalny komunikat

0

O wow ale super inteligentne spostrzeżenie. Yamal nie jest messim, no tego nie wiedziałem. Tak samo jak Raphinia nie jest Neymarem a Lewandowski nie jest Suarezem. Wydaje mi się ale mogę się mylić że jest tylko jeden messi. Tak samo jak messi nie jest Yamalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?