lysy1015
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie jak pójdzie do Anglii to przepadnie i sobie nie poradzi. Tutaj ma wszystko co potrzebuje aby grać na wysokim poziome. Tam nie będzie mieć takich partnerów do gry. Jedyny plus z tej transakcji dla klubu jest taki że jeżeli sprzedają go teraz za 50-70 mln to po słabym sezonie lub dwóch będzie mógł wrócić za 30 mln
0
Co najlepsze to chyba pierwszy artykuł o tym że Olmo może być poza składem przez całą rundę. Nie jest też to sytuacja mało prawdopodobna. Artykułów o tym co Nico i jego brat myślą o tym że Nico nie podpisał kontraktu z Barceloną było na pęczki a o tak ważnej kwestii dla klubu zero. Swoją drogą ciekawe czy ktoś w klubie o tym myślał czy z góry wyszli z założenia że Olmo i tak będzie grać. Skoro Olmo został zarejestrowany tylko dlatego że sąd wydał takie tymczasowe zabezpieczenie to wypadałoby go zarejestrować normalnie zgodnie z regulaminem aby nie było później przypału.
0
@barteq no tak 0:3 to przepchnięty mecz a wygrana 2:3 po samobóju w 92 minucie to już nieprzepchnięty mecz?
0
Całą rundę niech zagrają na wyjeździe na rewanże u siebie
8
Z tej sytuacji nie ma dobrego rozwiązania są tylko złe i bardzo złe. Nie zdziwię się jak koniec końców Laporta znajdzie jakieś rozwiązanie i znów wyjdzie na wielkiego bohatera. Ja mam wrażenie że on czasem celowo niektóre rzeczy tak partaczy żeby później rozwiązać problemy które dane stworzył. Niestety ale często tak jest że ludzie bardziej doceniają osoby które rozwiązują problemy niż takie które dbają o to żeby ich nie było.
0
@Pussy Patrol aż dziwne że Laporta nie wpadł na pomysł mobilnych loży VIP na podnośnikach. Swego czasu na meczu żużla w Lublinie jedna firma z uwagi na brak miejsc na stadionie wynajmowała podnośniki żeby ludzi mogli sobie oglądać mecz. Tutaj mógłby np na Żurawiach podczepiać ekskluzywne kontenery VIP. Tutaj bez różnicy gdzie by grali
1
@4Fabregas4 do czego dopłacać? Lewy nic nie dał od siebie dla klubu w poprzednim sezonie?
1
A później czemu la liga nie chce zatwierdzić loz VIP na camp nou
0
@Ronad10 a czy ja napisałem że złamała jakiś przepis? Umiesz czytać ze zrozumieniem czy jeszcze tego nie było w szkole ?
0
@Marcelinho132 a nie czasem o Martineza który zagrał mimo iż w kadrze zgłaszał kontuzje ?
0
A czy ktoś miał problem z tym że Barcelona zarejestrowała Olmo w miejsce Christensena? No nie. Wszystkie skargi i pretensje były jak Barcelona zarejestrowała Olmo już później po kontuzji mimo iż nie spełniała FFP. Myślę że gdyby w grudniu zeszłego roku Olmo został normalnie zarejestrowany bez pomocy sądów to nikt by już o tym nie mówił.
1
Nie wiem skąd to oburzenie u większości że sędzia popełnił błąd. No popełnił i tyle. Pierwszy że nie zatrzymał gry a drugi że wprowadził piłkarzy w błąd wkładając gwizdek do ust w momencie w którym powinien zatrzymać grę. Żadna w tym wina piłkarzy Barcelony co nie zmienia faktu że to był błąd sędziego i gol nie powinien paść. Czy to by coś zmieniło w meczu raczej nie ale akurat w tej konkretnej sytuacji był duży błąd sędziego.
0
@Ronad10 to się okaże czy wybrał dobrze czy źle. I serio jakoś nie chce mi się wierzyć że Foick akurat wybrał sobie tego bramkarza. Była poprostu okazja żeby kupić za stosunkowo nieduże pieniądze dobrego hiszpańskiego bramkarza i tyle. Gdyby Garcia miał kosztować 50 mln to by go nie kupili.
1
@Rifek zarejestrują w normalnym trybie? Czy jest coś takiego w Barcelonie? Za dwa dni jest mecz i wątpię żeby Wojtek zasiadł na ławce rezerwowych. Zapewne szwagry coś wymyślą żeby go zarejestrować przed końcem okna ale chodzi o ten szacunek do piłkarza który już coś osiągnął w tym klubie. Bo później się dziwią że piłkarze jak choćby Twr Stegen nie mają szacunku do klubu jeżeli są w ten sposób traktowani
0
@PioteK a czy kolega wyżej mówi o tym że Garcia ma siedzieć cały sezon na ławce? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodzi mu o to że Wojtek był pierwszym bramkarzem w poprzednim sezonie a teraz w pierwszej kolejce jest wielce prawdopodobne że nawet w kadrze nie będzie bo go nie zarejestrują. Ustalone jest że to Garcia ma być pierwszym bramkarzem bez żadnej rywalizacji. To brak szacunku dla Wojtka za to co robił w zeszłym sezonie. Nie twierdzę że to Garcia nie powinien być pierwszym bramkarzem bo jest młody i jest Hiszpanem to naturalny wybór. Ale to że wolą jego odrazu zarejestrować niż bramkarza który zdobył z klubem mistrzostwo, był pierwszym bramkarzem i nie robi problemów to jest słabe
2
@tbas zero składni w tym co piszesz. Warto czasem przeczytać jeszcze raz zanim się coś doda
7
@Limaker do czasu za 4 miesiące powtórka z rozrywki
0
@YETImaciek to tak z przekąsem było napisane
0
Kolejny już artykuł z tłumaczeniem dlaczego odszedł. Normalnie każdy by powiedział że dla kasy ale jego podwyżka wynikała raczej z niższego podatku. Nie wierze też że piłkarze w jakiś tam sposób nie mają możliwości obniżenia tego ustawowego podatku poprzez różne odliczenia itd. Podsumowując moja teza jest taka że został niejako zmuszony dobrego odejścia aby „pomóc” szwagrom w rejestracji piłkarzy. Patrzcie jacy to kłamcy. Już po umowie z Nike było mówione że są w 1:1. Po tym sprzedali Victora, Valle, Torre w sumie za prawie 25 mln. Do tego kilka transferów byłych zawodników do których klub miał prawa i również trochę kasy wpłynęło. Wypożyczmy Ansu, za free odszedł Lenglet i Inigo. Ok kupili Garcie za 25 i wypożyczyli Marcusa. Do tego kontuzja Ter Stegena a oni dalej nikogo nie zarejestrowali
1
A jak by tak piłkarze i działacze dali swoje domy pod zastaw jako poręczenie. Myślę że to nie powinien być problem bo większość klubów nie tylko w Hiszpani tak robi ????
0
@Senstin chłopie to był sarkazm
0
@Senstin ty masz 8 lat czy nie wiesz co piszesz. Co ma wspólnego ten przypadek z meczem Milanu z Interem. Nie wiem jakim tokiem myślenia do tego doszedłeś
5
@Cules69 trafiony w punkt argument. Można powiedzieć że to 1:1 do tej sytuacji
0
Niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób oni chcieli kupić i przede wszystkim zarejestrować Nico Williamsa skoro tutaj jest problem z zarejestrowaniem nawet Garcii. Co gdyby Marc nie poddał się żadnej operacji ?
10
Tutaj na 7 netto a tam 10 netto to gdzie te prawie dwa razy tyle o których wspomniano w artykule. Biorąc pod uwagę żeby Barcelonie miał 14 brutto to jakoś super dużo więcej nie dostał patrząc że będzie grał w Arabii. Marcin Bułka dostał 10mln za sezon w Arabii a w Nicei nawet miliona nie miał więc on faktycznie będzie mógł podnieść status życie przez ten transfer ale Inigo to wielkiej różnicy nie ma. Jak dla mnie tutaj jest jakieś drugie dno tego odejścia. Może Laporta wie że nie zarejestruje Garcii i Marcusa więc stwierdził że trzeba kogoś poświęcić z zespołu. Dogadali Arabów z Inigo i stąd tak nagle odchodzi i bez znaczącej podwyżki.
24
To może niech Robert podpisze raport że go nie będzie 4 miesiące i cyk będzie można wszystkich zarejestrować ????
0
To wszytko wina Ter Stegena ???? szwagry miały wszystko pod kontrolą
5
Liga powinna wprowadzić przepis że klub po podpisaniu kontraktu ma 14 dni na rejestrację zawodnika i tyle.
0
@slayer a skąd ty wiesz co chce Ter Stegen, co chce mu dać albo czego nie chce mu dać klub, co mu obiecał bądź nie Laporta, jakie były ustalenia między nimi itd
1
Widzę że z każdym dniem coraz więcej osób z różnych instytucji wypowiada się w tej sprawie. Klub takie rzeczy powinien załatwiać wewnątrz klubowych budynków. Jak nie traktujesz swoich własnych pracowników których nazywasz rodziną z szacunkiem to to wraca. Im dłużej to będzie trwało tym bardziej będzie się to odbijało na wizerunku klubu który i tak jest przez to co wydarzyło się w ostatnich latach słaby. Na końcu to i tak Marc będzie traktowany jako ofiara. Zawsze w takich przypadkach kiedy mamy człowieka przeciwko instytucji to większość stanie za człowiekiem. Według mnie im dłużej i im bardziej klub będzie chciał toczyć tą wojnę (która wcale nie musi być tak duża jak to opisują dziennikarze) tym gorzej dla klubu a lepiej dla Marca. On i tak już stracił miejsce w bramce. Dziennikarze tylko wykorzystują tą sytuację i podsycają ten spór.