0

bo piłka nożna jest dla niego najważniejsza

0

On powiedział że jakby miał zrezygnować z piłki na rzecz innego zawodu to wolałby się zrzec pieniędzy żeby grać. Nauczcie się czytać dzieci ze zrozumieniem. ;)

0

Obrońca jest potrzebny ale zaczyna się nowy sezon i nie można skazywać innych stoperów na straty bo jeszcze nie rozegrali ani jednego meczu. Może się okazać że to będzie sezon Pique a Mascherano będzie pewnym punktem zespołu. Do tego może wróci Puyol a ogrywać się powinien Bagnack i Bartra. Nie jest to pewne ale niemożliwe też nie. Więc nie ma co płakać bo być może byśmy wydali 50 mln na Luiza a on złapał by kontuzję i byłoby to samo co z Puyolem. Trzymamy dzisiaj kciuki za tych piłkarzy których posiadamy i cieszymy się o 21 z pewnego zwycięstwa

0

Obrońca jest potrzebny ale zaczyna się nowy sezon i nie można skazywać innych stoperów na straty bo jeszcze nie rozegrali ani jednego meczu. Może się okazać że to będzie sezon Pique a Mascherano będzie pewnym punktem zespołu. Do tego może wróci Puyol a ogrywać się powinien Bagnack i Bartra. Nie jest to pewne ale niemożliwe też nie. Więc nie ma co płakać bo być może byśmy wydali 50 mln na Luiza a on złapał by kontuzję i byłoby to samo co z Puyolem. Trzymamy dzisiaj kciuki za tych piłkarzy których posiadamy i cieszymy się o 21 z pewnej wygranej :))

0

Nie rozumiem ludzi którzy chcą przegranej Barcy tylko po to, aby po tym sprowadzić obrońcę. Dzisiaj ma być pewne zwycięstwo po znakomitej grze, aby pokazać siłę już w pierwszej kolejce.

0

Valdes - Alba, Mascherano, Pique, Alves - Iniesta(S.Roberto), Sergio, Fabregas(Xavi) - Neymar(Tello), Messi, Alexis Jeśli Fabregas byłby w pełni sił to takim składem powinna wyjść Barca na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?