maarioo
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo piłka nożna jest dla niego najważniejsza
0
On powiedział że jakby miał zrezygnować z piłki na rzecz innego zawodu to wolałby się zrzec pieniędzy żeby grać. Nauczcie się czytać dzieci ze zrozumieniem. ;)
0
Obrońca jest potrzebny ale zaczyna się nowy sezon i nie można skazywać innych stoperów na straty bo jeszcze nie rozegrali ani jednego meczu. Może się okazać że to będzie sezon Pique a Mascherano będzie pewnym punktem zespołu. Do tego może wróci Puyol a ogrywać się powinien Bagnack i Bartra. Nie jest to pewne ale niemożliwe też nie. Więc nie ma co płakać bo być może byśmy wydali 50 mln na Luiza a on złapał by kontuzję i byłoby to samo co z Puyolem. Trzymamy dzisiaj kciuki za tych piłkarzy których posiadamy i cieszymy się o 21 z pewnego zwycięstwa
0
Obrońca jest potrzebny ale zaczyna się nowy sezon i nie można skazywać innych stoperów na straty bo jeszcze nie rozegrali ani jednego meczu. Może się okazać że to będzie sezon Pique a Mascherano będzie pewnym punktem zespołu. Do tego może wróci Puyol a ogrywać się powinien Bagnack i Bartra. Nie jest to pewne ale niemożliwe też nie. Więc nie ma co płakać bo być może byśmy wydali 50 mln na Luiza a on złapał by kontuzję i byłoby to samo co z Puyolem. Trzymamy dzisiaj kciuki za tych piłkarzy których posiadamy i cieszymy się o 21 z pewnej wygranej :))
0
Nie rozumiem ludzi którzy chcą przegranej Barcy tylko po to, aby po tym sprowadzić obrońcę. Dzisiaj ma być pewne zwycięstwo po znakomitej grze, aby pokazać siłę już w pierwszej kolejce.
0
Valdes - Alba, Mascherano, Pique, Alves - Iniesta(S.Roberto), Sergio, Fabregas(Xavi) - Neymar(Tello), Messi, Alexis Jeśli Fabregas byłby w pełni sił to takim składem powinna wyjść Barca na mecz