0

na pewno chciał przejśc ale co niby innego ma teraz powiedziec?

0

no i proszę, Denis Suarez asysta, zapowiada się nam ciekawy zawodnik, tylko szkoda że dopiero za 2 lata

2

Bravo - Alves, Pique(Mathieu), Bartra, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Munir, Neymar na Villareal.

0

nie rozpędzaj się tak, jeśli ktoś nie ma kasy to nie znaczy że jest w patologicznej rodzinie a aktualnie jestem na studiach i wiedz że zarobione pieniądze musze przeznaczyć na wiele innych rzeczy

0

uwierz że 400 zł za sam bilet to nie jest mały wydatek dla większości, a podróż też swoje kosztuje. Jakbym był synem milionera to starałbym się być na każdym meczu więc ochłoń trochę

0

dwóch hiszpanów w składzie xd

0

wolę .... TERAZ

0

Reus to jest moje marzenie, a jakby przyszedł razem z Cuadrado to siejemy postrach, mieć takich piłkarzy w ofensywie jak Messi, Neymar, Reus, Suarez, Raitic, Iniesta i jeszcze Cuadrado ? ale byłoby pięknie, jakby udało im się przeprowadzić te 2 transfery bez łamania finansowego fair play

0

czy Bartra popełnij jakiś błąd w meczach presezonu? grał niepewnie? nie biegał? nie walczył? że miejsce w obronie dostaje DP? szkoda mi chłopaka, bo walczy, trenuje i jak każdy widzi poczynił ogromny postęp i to on wygląda na profesora obrony, Mascherano tak ale na DP, oczywiście nie wiadomo jaką 11 wystawi Enrique ale jak się tak stanie to dla mnie to wielki błąd

25

no to tak: dla mnie ter Stegen jest lepszy od Bravo a w grze nogami nawet nie ma ich co porównywać, na prawej obronie powinien dostać szansę Montoya, stoperem pierwszego wyboru powinien być Bartra, drugim albo Pique albo świetnie grający w sparingach Mathieu, o Vermaelenie się nie wypowiadam bo nie widziałem go w Barcie, lewa obrona to chyba najpewniejszy wybór w tej formacji, Alba gdy nie dręczą go kontuzje jest świetny, Adriano to idealny rezerwowy, który może zagrać też na prawej stronie, szansę w PK albo w meczach ze słabszymi rywalami mógłby otrzymywać Grimaldo. No i tak: def pomocnik to albo Busi albo Mascherano. Po mundialu byłem pewny że to Argentyńczyk powinien być pierwszym wyborem ale Busquets chyba wraca do formy i jest lepszy technicznie, ale żaden wg mnie nie zawiedzie. W obwodzie jest jeszcze młody Samper którego gra w sparingach bardzo mi się podobała. Ofensywni pomocnicy to raczej pewny wybór: Rakitic i Iniesta, Xavi wchodzący w drugiej połowie, S.Roberto otrzymujący pare minut i Halilovic wykorzystywany w niektórych meczach. W ataku oczywiście genialna trójka: Neymar, Suarez, Messi. Pedro żelazny rezerwowy, a do czasu absencji Suareza widzę szanse dla Rafinhi i Munira.

1

mam nadzieję że to prawda, przyda się w szczególności na początku sezonu przy braku Suareza

0

do mnie jeszcze nie dociera że suarez stworzy zabójcze trio z neymarem i messim. Musze zobaczyć pierwszy mecz w któym razem zagrają to uwierzę że to nie sen :D

1

napisałem to pod innym artykułem, mam nadzieję że tak się stanie i będzie można zakończyć transfery, najlepiej jakby szybko to załatwili żeby mógł jeszcze dołączyć do Barcy przed meczem o Puchar Gampera

12

ten sezon leo zaczyna w pełni sił, bez kontuzji w przeciwieństwie do poprzedniego, dlatego powróci do dawnej dyspozycji :) jestem tego pewny

18

przeczytałem informację o tym że być może UTD interesuje się zakupem di Marii. No to niech oni kupią argentyńczyka a do nas przyjdzie Cuadrado :)

0

liczę dzisiaj na pewne zwycięstwo, to już przedostatni mecz presezonu i myślę że zgranie zawodników już powinno być na wysokim poziomie

2

to śmieszne te żarty opowiadasz, boki zrywać

3

a jak zostanie to może się czasami przydać więc nie płacz

0

skończ z tym, chcesz być fajny a to nie wychodzi, ja nie mam nic do tego że sobie popala jeśli będzie miał dobrą kondycje i super grał, a jak tak będzie to będziesz pisał "jaki dobry transfer"

0

ale marudzisz, weź idź gdzieś indziej bo śmieszny jesteś

14

jeszcze Vermaelen i Cuadrado :D

0

united kupiło shawa i herrerę, nie pier.olą się serio

0

nie jedyny

1

z nim siła ognia byłaby miażdżąca, Iniesta, Cuadrado, Messi, Rakitic, Suarez, Neymar, każdy z nich mógłby przeprowadzić decydującą akcję, a z tyłu ubezpieczający Mascherano. Musi przyjść!

0

Agger?

0

nie mieliby chyba szans jedynie z salzburgiem. Reszta do pokonania a tak to znowu trzeba czekać rok...

0

muszą go ściągnąć do nas, wniósłby nową jakość na prawej stronie. Nawet jak ma zostać Dani to rywalizacja w druzynie i szeroka kadra nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

0

1

może by tak zaoferować tyle za Hummelsa

0

mimo tego że wszyscy cisną Mathieu to uważam że to tego systemu idealnie pasuje on jak i Marquinhos bo są bardzo szybkimi obroncami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?