0

A co by zmieniło że wiadomo by było na kogo lepiej trafić?

0

mam takie pytanie. Spodobała mi się bluza Barcelony na stronie nike i chciałbym ją kupić ale łudzę się że może trochę stanieje. Wiecie może czy jest taka szansa że mogłaby być na nią w najbliższym czasie jakaś promocja. Wiem że kiedyś była koszulka Barcellony po zdobyciu trypletu i taka sytuacja miała miejsce niedługo po jej pojawieniu się na stronie.

0

Wiadomo o której przewidywana walka popka dokładnie?

19

Zasłużyliście na zwycięstwo.

4

Nie dramatyzujcie tak. Dzisiejszy mecz to tragedia, forma niektórych zawodników jest daleka do ideału ale to jest 6 pkt straty. Za tydzień mogą być 3. Wróci Iniesta i mecz z realem jest zawsze szczególny. Nawet bez formy nna taki mecz piłkarze się zmotywują i mogą wgl inaczej zagrać. Nowi piłkarze tj Gomes Paco czy Denis muszą przyswoić styl Barcelony i runda jesienna może być tym przetarciem. Liczę minimum na utrzymanie tej straty sto realu do końca roku a teraz mamy dużo rotacji i piłkarze będą wypoczęci. Nowi zawodnicy będą lepiej czuć naszą grę a do dyspozycji powinni wreszcie wrócić rakitic Suarez czy Busquets. Może jestem naiwny ale jeśli do końca roku nie będzie większej przewagi niż teraz to mistrzostwo będzie jak najbardziej w naszym zasięgu . Pozdrawiam.

0

To który najbardziej polecacie? Na eleven Player czy ipla? Żeby nie zacinało

0

Gdzie najlepiej można wykupić możliwość oglądania eleven ? Tylko na ich stronie? I jak się sprawuje to?

1

Podpisał niedawno kontrakt więc myślę że go wypełni i jeszcze te dwa lata u nas posiedzi :)

0

Wydaje mi się że nie będziemy potrzebowali transferu stopera po zakontraktowaniu Marlona. Będzie on, Mascherano, Pique i Umtiti. Mathieu może odejść i potrzebny by był tylko transfer prawego obrońcy i to raczej zmiennika Roberto bo wygryźć go mógłby wg mnie Bellerin. Ale jego transfer jest mało realny dlatego na ten transfer dużej kwoty nie będzie potrzeba zimą. A latem będę oczekiwać ewentualnie jakiegoś pojedynczego dużego transferu który dałby jakość. I mógłby być to albo konkretny rywal dla Busquetsa albo ktoś do pomocy przy odejściu jednego z graczy z przodu. I wtedy mógłby być to Coutinho który mógłby grać również na lewym skrzydle. Ale jeśli odpali Denis albo Gomes i Turan będzie grał na miarę oczekiwać to nie będzie to konieczne

4

W jednym zdaniu: znasz się na tym co robisz!.

0

Dlatego ciężko to rozegrać. Iniesta będzie jeszcze pewnie grać powiedzmy w tym i następnym sezonie na wysokim poziomie i to on będzie w podstawowym składzie. A dwoma piłkarzami o takim profilu nie będziemy grać zapewne więc obok iniesty będzie grać rakitic albo gomes. A więc nie widzę miejsca dla cou w pierwszym składzie Co nie zmienia faktu że chciałbym go zobaczyć w Barcelonie. Byłby to idealny następca iniesty Ale za 1.5 roku to może on grać w innym klubie niż Liverpool.

0

Iniesta (Denis) Busquets (Gomes) Rakitic (Turan)
Neymar (Coutinho) Suarez (Paco) Messi (Rafinha)
Coś pięknego by było jeśli by do nas doszedł. Może grać i w pomocy i na skrzydłach a ma ogromną jakość więc jeśli znalazłyby się środki na ten transfer to jestem jak najbardziej za.

0

Bardziej mi chodziło o Warszawę. Ale właśnie o taką cenę mi mniej więcej chodziło

0

Jest może ktoś z Warszawy kto wie gdzie można wynająć nie za drogo halę żeby sobie pograć w 10-12 osób w futsal?

0

Ja x2 i też :)

0

-dlaczego dzieci w Afryce chodzą prosto?
- bo nikogo nie obchodzą

0

Jakieś typy polecacie na dzisiaj i jutro? :)

1

FC Barcelona: Ter Stegen, Aleix Vidal, Mathieu, Camara, Mascherano, Sergio, Denis, Arda, Suarez, Messi, Munir

0

To właśnie te 5 transferów o których napisałem

1

Jeśli podstawowa jedenastka się nie zmieni a niewiele na to wskazuje ( poza Roberto na miejsce Daniego) a kupujemy 5 zmienników jeśli przyjdzie lacazette Vidal Mathieu Rafinha Samper Turan i Munir to ławka wygląda imponująco

7

Dobre byłyby dla mnie dwie opcje. Bellerin + Vietto albo Carrasco i zostajemy z Roberto i Vidalem

0

No i oczywiście pozbyć się Vermaelena czy Adriano. Podobno zostało nam 40 mln na transfery więc można byłoby to przeznaczyć na transfer Carrasco A za pieniądze ze sprzedaży zawodników kupić jakiegoś solidnego bocznego obrońcę

12

Potrzebujemy dwóch transferów i kadra będzie kompletna. Ter Stegen(Bravo) - Vidal (Roberto), Pique (Umtiti) Mascherano (Mathieu), Alba ( nowy obrońca) - Rakitic (Turan) Busquets (Samper) Iniesta (Rafinha) - Messi (Carrasco) Suarez (Munir) Neymar (D.Suarez)

Jakby się udało ściągnąć Carrasco i jakiegoś uniwersalnego bocznego obrońcę to by wyglądało to naprawdę ciekawie i średnia wieku po tych transferach by się zdecydowanie obniżyła. Mając na ławce Turana, Rafinhe, Carrasco czy Denisa można byłoby oczekiwać zmiany losów meczu.

0

Vardy?

0

Też uważam że to Messi powinien być ZM. To przez niego przechodziły wszystkie akcje i on je napędzał ale to moje zdanie tylko

1

Ja znam inny
-Stary, kupiłem wczoraj samochód.
-w jakim stanie?
-trochę naje.any byłem

4

Nie każdy siedzi tu cały dzień i czyta wszystkie komentarze. Ogarnijcie się. Może dla niego ta strona to nie jest całe życie

0

nauka do sesji haha

1

jeszcze Halilovic ;)

1

Jakiej jedenastej la decimy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?