maarioo
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co by zmieniło że wiadomo by było na kogo lepiej trafić?
0
mam takie pytanie. Spodobała mi się bluza Barcelony na stronie nike i chciałbym ją kupić ale łudzę się że może trochę stanieje. Wiecie może czy jest taka szansa że mogłaby być na nią w najbliższym czasie jakaś promocja. Wiem że kiedyś była koszulka Barcellony po zdobyciu trypletu i taka sytuacja miała miejsce niedługo po jej pojawieniu się na stronie.
0
Wiadomo o której przewidywana walka popka dokładnie?
19
Zasłużyliście na zwycięstwo.
4
Nie dramatyzujcie tak. Dzisiejszy mecz to tragedia, forma niektórych zawodników jest daleka do ideału ale to jest 6 pkt straty. Za tydzień mogą być 3. Wróci Iniesta i mecz z realem jest zawsze szczególny. Nawet bez formy nna taki mecz piłkarze się zmotywują i mogą wgl inaczej zagrać. Nowi piłkarze tj Gomes Paco czy Denis muszą przyswoić styl Barcelony i runda jesienna może być tym przetarciem. Liczę minimum na utrzymanie tej straty sto realu do końca roku a teraz mamy dużo rotacji i piłkarze będą wypoczęci. Nowi zawodnicy będą lepiej czuć naszą grę a do dyspozycji powinni wreszcie wrócić rakitic Suarez czy Busquets. Może jestem naiwny ale jeśli do końca roku nie będzie większej przewagi niż teraz to mistrzostwo będzie jak najbardziej w naszym zasięgu . Pozdrawiam.
0
To który najbardziej polecacie? Na eleven Player czy ipla? Żeby nie zacinało
0
Gdzie najlepiej można wykupić możliwość oglądania eleven ? Tylko na ich stronie? I jak się sprawuje to?
1
Podpisał niedawno kontrakt więc myślę że go wypełni i jeszcze te dwa lata u nas posiedzi :)
0
Wydaje mi się że nie będziemy potrzebowali transferu stopera po zakontraktowaniu Marlona. Będzie on, Mascherano, Pique i Umtiti. Mathieu może odejść i potrzebny by był tylko transfer prawego obrońcy i to raczej zmiennika Roberto bo wygryźć go mógłby wg mnie Bellerin. Ale jego transfer jest mało realny dlatego na ten transfer dużej kwoty nie będzie potrzeba zimą. A latem będę oczekiwać ewentualnie jakiegoś pojedynczego dużego transferu który dałby jakość. I mógłby być to albo konkretny rywal dla Busquetsa albo ktoś do pomocy przy odejściu jednego z graczy z przodu. I wtedy mógłby być to Coutinho który mógłby grać również na lewym skrzydle. Ale jeśli odpali Denis albo Gomes i Turan będzie grał na miarę oczekiwać to nie będzie to konieczne
4
W jednym zdaniu: znasz się na tym co robisz!.
0
Dlatego ciężko to rozegrać. Iniesta będzie jeszcze pewnie grać powiedzmy w tym i następnym sezonie na wysokim poziomie i to on będzie w podstawowym składzie. A dwoma piłkarzami o takim profilu nie będziemy grać zapewne więc obok iniesty będzie grać rakitic albo gomes. A więc nie widzę miejsca dla cou w pierwszym składzie Co nie zmienia faktu że chciałbym go zobaczyć w Barcelonie. Byłby to idealny następca iniesty Ale za 1.5 roku to może on grać w innym klubie niż Liverpool.
0
Iniesta (Denis) Busquets (Gomes) Rakitic (Turan)
Neymar (Coutinho) Suarez (Paco) Messi (Rafinha)
Coś pięknego by było jeśli by do nas doszedł. Może grać i w pomocy i na skrzydłach a ma ogromną jakość więc jeśli znalazłyby się środki na ten transfer to jestem jak najbardziej za.
0
Bardziej mi chodziło o Warszawę. Ale właśnie o taką cenę mi mniej więcej chodziło
0
Jest może ktoś z Warszawy kto wie gdzie można wynająć nie za drogo halę żeby sobie pograć w 10-12 osób w futsal?
0
Ja x2 i też :)
0
-dlaczego dzieci w Afryce chodzą prosto?
- bo nikogo nie obchodzą
0
Jakieś typy polecacie na dzisiaj i jutro? :)
1
FC Barcelona: Ter Stegen, Aleix Vidal, Mathieu, Camara, Mascherano, Sergio, Denis, Arda, Suarez, Messi, Munir
0
To właśnie te 5 transferów o których napisałem
1
Jeśli podstawowa jedenastka się nie zmieni a niewiele na to wskazuje ( poza Roberto na miejsce Daniego) a kupujemy 5 zmienników jeśli przyjdzie lacazette Vidal Mathieu Rafinha Samper Turan i Munir to ławka wygląda imponująco
7
Dobre byłyby dla mnie dwie opcje. Bellerin + Vietto albo Carrasco i zostajemy z Roberto i Vidalem
0
No i oczywiście pozbyć się Vermaelena czy Adriano. Podobno zostało nam 40 mln na transfery więc można byłoby to przeznaczyć na transfer Carrasco A za pieniądze ze sprzedaży zawodników kupić jakiegoś solidnego bocznego obrońcę
12
Potrzebujemy dwóch transferów i kadra będzie kompletna. Ter Stegen(Bravo) - Vidal (Roberto), Pique (Umtiti) Mascherano (Mathieu), Alba ( nowy obrońca) - Rakitic (Turan) Busquets (Samper) Iniesta (Rafinha) - Messi (Carrasco) Suarez (Munir) Neymar (D.Suarez)
Jakby się udało ściągnąć Carrasco i jakiegoś uniwersalnego bocznego obrońcę to by wyglądało to naprawdę ciekawie i średnia wieku po tych transferach by się zdecydowanie obniżyła. Mając na ławce Turana, Rafinhe, Carrasco czy Denisa można byłoby oczekiwać zmiany losów meczu.
0
Vardy?
0
Też uważam że to Messi powinien być ZM. To przez niego przechodziły wszystkie akcje i on je napędzał ale to moje zdanie tylko
1
Ja znam inny
-Stary, kupiłem wczoraj samochód.
-w jakim stanie?
-trochę naje.any byłem
4
Nie każdy siedzi tu cały dzień i czyta wszystkie komentarze. Ogarnijcie się. Może dla niego ta strona to nie jest całe życie
0
nauka do sesji haha
1
jeszcze Halilovic ;)
1
Jakiej jedenastej la decimy?