0

Wiem. Ale były takie głosy że do nas nie wróci i zostanie sprzedany

0

Kolejny raz oglądam mecz gijon. I stwierdzam że jeśli Barcelona pozbyła się Halilovicia to byłaby to wielka strata. Ten chłopak musi do nas wrócić. Ma ogromny talent i myślę że jeśli nie po tym sezonie to już po następnym powinien do nas wrócić. wiadomo że teraz na jego pozycji jest Iniesta i Rafinha na zmianę a na drugiej pozycji Turan Rakitic i jeszcze Roberto ale ten chłopak ma potencjał żeby zza jakieś dwa lata być lepszym od Iniesty. Dlatego uważam że transferu pomocnika nie potrzebujemy.

8

Jestem ciekawy co by było z Rayo jeśli Neymar i Messi mieliby tyle miejsca na boisku.

0

Też z niej korzystam i jak oglądałem To 1 gb wystarczy

0

4

1

Co pół roku i to nie z wybranych przedmiotów. Mi się zdarzało że miałem 6 egzaminów w sesji

0

Jak po długim czasie bez picia przesadzisz to też niedobrze haha

0

Niby każdy widziałby u nas Verattiego, ja też, Ale wtedy ktoś musiałby odejść. W podstawie Busi Turan Veratti a poza składem byłby jeszcze Iniesta, Roberto, Rakitic, Rafinha, Halilovic, Mascherano. To jest pięciu piłkarzy na dwie pozycje i to dobrych piłkarzy. Ale jednak Veratti to wyższy poziom i tu jest dylemat.

12

Jak ja na studiach xd

0

Brawo Alen :)

9

On ogląda w takich warunkach a ja szukam zagranicznego streamu w średniej jakości żeby tylko mi nie zacinało haha

0

Jaki kafar z niego xd

0

Ma ktoś dobra transmisję na smartfona poza futbol hd?

14

Niech wracają. Vermaelen i Bartra do pierwszego składu. Bravo Vidal Bartra Vermaelen Alba Busquets Arda Iniesta(Roberto) Messi Suarez Neymar. Tak bym to widział w styczniu. Reszta niech weźmie się do roboty bo to co grają to tragedia. Mam nadzieję że to już niedługo się skończy

0

Nie mam pojęcia co się działo w tym meczu . powiem tak: dawni nie widziałem tak dziwnego spotkania. Nawet nie wiem jak to opisać Ale miałem wrażenie że ten mecz był jakiś dziwny

6

Bramka ter Stegen. Obrona budowana na Laporte. Pomoc wokół Verattiego, a atak wokół Neymara. To by było coś pięknego. Młodzi wspierani przez takich piłkarzy jak Vidal, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Messi czy Suarez. I ta jedenastka byłaby naprawdę genialna. Doliczając do tego Bravo, Roberto, Bartrę, Vermaelena, Mascherano, Rafinhę, Turana , Rakiticia, Halilovicia, Munira i powiedzmy Nolito to mielibyśmy czym straszyć. Dwa transfery, z Nolito trzy i kadra kompletna. Wtedy powinniśmy pozbyć się Adriano, Douglasa, Alvesa, Mathieu. Pomarzyć zawsze można :)

13

Zapomniałeś dodać że Lech jest 16 wymieniając Chelsea I Juventus :p

1

wiadomo już coś na jakiej platformie cyfrowej będzie kanał eleven?

0

2

ja też myślalem, że jutro i dlatego nie idę do pracy, a teraz patrzę, że niestety to pojutrze i nie dam rady obejrzeć...

0

ta koszulka jest świetna to chyba muszę się pospieszyć ;p

0

Ktoś zna sklep, stronę internetową gdzie można kupić tą koszulkę w niższej cenie? ;) http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/fc-barcelona-triple-champions-t-shirt-meski/pid-10925282/pgid-10958096

0

warszawę mam pod nosem, a cenowo jak to wygląda w porównaniu do cen przez internet?

0

zna ktoś jakiś sklep lub stronę gdzie można kupić nowy t-shirt barcelony w dobrej cenie?

0

ja jestem za sprowadzeniem Pogby, Arda też nie jest młody a Francuz ma potencjał jakich mało i będzie wzmocnieniem na lata, 80 mln i 8 mln pensji to optymalne rozwiązanie

0

Kadra od stycznia : Ter Stegen(Bravo) - Alves(Vidal), Pique(Mascherano), Bartra(Vermaelen, Mathieu), Alba(Adriano) - Rakitic(Arda), Busquets(S.Roberto), Iniesta(Rafinha) - Messi(Munir), Suarez(Sandro), Neymar(Pedro) Ładnie to wygląda ;)

0

Według mnie transfer spoko, gdyby nie patrzeć na wiek

0

to jest jakaś klątwa....

0

Osobiście nie jestem zwolennikiem transferu Turana. Nie ze wględu na jego umiejętności ale gdy dołączy do Barcelony będzie miał 29 lat a myślę że wydawanie 40 mln to trochę dużo. Nie porównujcie go do transferu Suareza bo to jest inna bajka. Arda nawet może nie być zawodnikiem pierwszego składu

0

Messi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?