maarioo
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem. Ale były takie głosy że do nas nie wróci i zostanie sprzedany
0
Kolejny raz oglądam mecz gijon. I stwierdzam że jeśli Barcelona pozbyła się Halilovicia to byłaby to wielka strata. Ten chłopak musi do nas wrócić. Ma ogromny talent i myślę że jeśli nie po tym sezonie to już po następnym powinien do nas wrócić. wiadomo że teraz na jego pozycji jest Iniesta i Rafinha na zmianę a na drugiej pozycji Turan Rakitic i jeszcze Roberto ale ten chłopak ma potencjał żeby zza jakieś dwa lata być lepszym od Iniesty. Dlatego uważam że transferu pomocnika nie potrzebujemy.
8
Jestem ciekawy co by było z Rayo jeśli Neymar i Messi mieliby tyle miejsca na boisku.
0
Też z niej korzystam i jak oglądałem To 1 gb wystarczy
0
4
1
Co pół roku i to nie z wybranych przedmiotów. Mi się zdarzało że miałem 6 egzaminów w sesji
0
Jak po długim czasie bez picia przesadzisz to też niedobrze haha
0
Niby każdy widziałby u nas Verattiego, ja też, Ale wtedy ktoś musiałby odejść. W podstawie Busi Turan Veratti a poza składem byłby jeszcze Iniesta, Roberto, Rakitic, Rafinha, Halilovic, Mascherano. To jest pięciu piłkarzy na dwie pozycje i to dobrych piłkarzy. Ale jednak Veratti to wyższy poziom i tu jest dylemat.
12
Jak ja na studiach xd
0
Brawo Alen :)
9
On ogląda w takich warunkach a ja szukam zagranicznego streamu w średniej jakości żeby tylko mi nie zacinało haha
0
Jaki kafar z niego xd
0
Ma ktoś dobra transmisję na smartfona poza futbol hd?
14
Niech wracają. Vermaelen i Bartra do pierwszego składu. Bravo Vidal Bartra Vermaelen Alba Busquets Arda Iniesta(Roberto) Messi Suarez Neymar. Tak bym to widział w styczniu. Reszta niech weźmie się do roboty bo to co grają to tragedia. Mam nadzieję że to już niedługo się skończy
0
Nie mam pojęcia co się działo w tym meczu . powiem tak: dawni nie widziałem tak dziwnego spotkania. Nawet nie wiem jak to opisać Ale miałem wrażenie że ten mecz był jakiś dziwny
6
Bramka ter Stegen. Obrona budowana na Laporte. Pomoc wokół Verattiego, a atak wokół Neymara. To by było coś pięknego. Młodzi wspierani przez takich piłkarzy jak Vidal, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Messi czy Suarez. I ta jedenastka byłaby naprawdę genialna. Doliczając do tego Bravo, Roberto, Bartrę, Vermaelena, Mascherano, Rafinhę, Turana , Rakiticia, Halilovicia, Munira i powiedzmy Nolito to mielibyśmy czym straszyć. Dwa transfery, z Nolito trzy i kadra kompletna. Wtedy powinniśmy pozbyć się Adriano, Douglasa, Alvesa, Mathieu. Pomarzyć zawsze można :)
13
Zapomniałeś dodać że Lech jest 16 wymieniając Chelsea I Juventus :p
1
wiadomo już coś na jakiej platformie cyfrowej będzie kanał eleven?
0
2
ja też myślalem, że jutro i dlatego nie idę do pracy, a teraz patrzę, że niestety to pojutrze i nie dam rady obejrzeć...
0
ta koszulka jest świetna to chyba muszę się pospieszyć ;p
0
Ktoś zna sklep, stronę internetową gdzie można kupić tą koszulkę w niższej cenie? ;) http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/fc-barcelona-triple-champions-t-shirt-meski/pid-10925282/pgid-10958096
0
warszawę mam pod nosem, a cenowo jak to wygląda w porównaniu do cen przez internet?
0
zna ktoś jakiś sklep lub stronę gdzie można kupić nowy t-shirt barcelony w dobrej cenie?
0
ja jestem za sprowadzeniem Pogby, Arda też nie jest młody a Francuz ma potencjał jakich mało i będzie wzmocnieniem na lata, 80 mln i 8 mln pensji to optymalne rozwiązanie
0
Kadra od stycznia : Ter Stegen(Bravo) - Alves(Vidal), Pique(Mascherano), Bartra(Vermaelen, Mathieu), Alba(Adriano) - Rakitic(Arda), Busquets(S.Roberto), Iniesta(Rafinha) - Messi(Munir), Suarez(Sandro), Neymar(Pedro) Ładnie to wygląda ;)
0
Według mnie transfer spoko, gdyby nie patrzeć na wiek
0
to jest jakaś klątwa....
0
Osobiście nie jestem zwolennikiem transferu Turana. Nie ze wględu na jego umiejętności ale gdy dołączy do Barcelony będzie miał 29 lat a myślę że wydawanie 40 mln to trochę dużo. Nie porównujcie go do transferu Suareza bo to jest inna bajka. Arda nawet może nie być zawodnikiem pierwszego składu
0
Messi xd