maarioo
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to ja też się pobawię - Ter Stegen - Danilo, Mangala, Pique, Alba - Iniesta, Busquets, Reus - Alexis, Messi, Neymar Ale chciałbym jeszcze Laporte, a jeśli nie udałoby się Reusa sprowadzić to Fabregas. Myślę że jak najbardziej realny skład :)
0
tu nie miałem kogo wstawić, nie chciałem wpisać np Pogby bo to nierealne
0
Skład marzenie :)) Ter Stegen(Pinto) - Danilo(Montoya), Mangala(Bartra), Pique(Bagnack), Alba(Adriano) - Iniesta(Xavi), Busquets(S.Roberto), Fabregas(Rafinha) - Reus(Alexis), Messi(Adama), Neymar (Pedro) Ter Stegen ok 10 mln, Danilo i Mangalę może za ok 50 mln by się udało ;), Reus 35, to razem ok 100 mln. Czytałem że ok 60 ma być przeznaczone na transfery, jeśli sprzedamy Songa, Daniego Alvesa, Tello, Afellaya, Mascherano, Cuencę to może by się udało te 100 mln uzbierać. Piękne by było jakbyśmy mieli taką kadrę. Co o tym myślicie? :p
0
dołączam się do pytania, gdzie mogę zapłacić za transmisję do 5 zł smsem, czuję że to będzie piękny mecz
0
na weeb.tv można wykupić premium przez sms? z góry dzięki za odp
0
to wg Ciebie opłaca sie to wykupić czy zrezygnować? :)
0
czy wykupienie premium na futbolhd.pl jest bezpieczne?
0
beznadziejne pytania
0
zawsze można było go przekonać do pozostania ;) a takiego talentu to od dawna Barcelona nie miała
0
Jedno napiszę. Po co było sprzedawać Thiago? Trzeba było go za wszelką cenę zatrzymać i nie byłoby problemu.
0
oby nie utrzymało się fatum, Messi i Neymar niech wreszcie zagrają od pierwszej do ostatniej minuty bez kontuzji :)
0
Fabregas, Alexis i Sergi Roberto w 2 połowie ;)
0
idealnie :) to jazda po 3 punkty
0
szkoda by było bo to solidny zawodnik ;) ale jak to dla niego lepsze rozwiązanie to trzeba będzie się z tym pogodzić
0
ale oni zaje...śćie grają w dziada :D
0
Sorry, wiedziałem ale z przyzwyczajenia napisałem :D Oczywiście Song za niego :)
0
Valdes - Montoya, Pique, Bartra, Alba - Iniesta, Busquets, Cesc - Alexis, Neymar, Pedro. Wg mnie tak by było idealnie. S.Roberto, Xavi, Tello na zmiany :) No i gładkie zwycięstwo. Na to liczę :)
0
oj piti piti :D
0
co za strzał :D
0
dzięki, mi też się przydało ;)
0
Alexis dostał wolne bo dużo grał ostatnio
0
już tak mam że oglądam mecz polskich drużyn w europejskich pucharach i trzymam za nich kciuki. Nie wiem może poje.any jestem ale dla mnie mimo słabej gry mecze polskich drużyn są ważne
0
Jeśli awansują do LM to może zagrają z Barcą ;)
0
. Jak można źle życzyć polskiemu klubowi ? Rozumiem jeśli kibicujesz Górnikowi to możesz życzyć porażki w Legii w Ekstraklasie ale w el LM grają dla Polski i dzięki temu może się coś ruszyć w polskim futbolu. Typowy gimbus.
0
Godzina meczu jest najlepsza jaka mogła być ;) Dzień masz wolny, o 20.45 oglądasz Legię a potem Barcę. Takie wieczory mogłyby być co tydzień :D
0
Coś o tym wczoraj wspomniałem. Uważam że to byłby majstersztyk. Mielibyśmy go na 100 % a chłopak dalej by się rozwijał w Atletico :)
0
Piszecie że na Olivera Torresa za wcześnie. Może to i prawda ale jest możliwość zakupu teraz i od razy wypożyczenia z powrotem do Atletico. To byłoby wg mnie najlepsze wyjście ;)
0
Nie na teraz ale na przyszłość oczywiście
0
Brawo! Takich zawodników potrzebujemy
0
No to zacznijmy marsz po zwycięstwa :)