0

możesz dać linka całego wywiadu?

16

Idź w fifę sobie pograj. Jak ty chciałbyś wymienić Busiego za Marquinhosa to nie mam pytań

0

Skład na następny sezon (od stycznia): Ter Stegen - Danilo. Bartra, Pique, Alba - Reus(Pogba), Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar. Ale byłoby pięknie

0

Słuchasz szada?

0

Ty tak serio?

0

Nie mogę tego obejrzeć. Ktoś wie jak można na smartfonie obejrzeć mecz? Proszę o pomoc

0

Jak mogę obejrzeć mecz na smartfonie?

0

A ja kontynuuje jeszcze 2 tygodnie :)

3

Komu ma się odegrać? xd

0

Ma ktoś może tą sytuację z Ronaldo?. Tyle o tym tu komentarzy a ja dopiero z pracy wróciłem i nie miałem okazji tego zobaczyć

0

Bramka na 3:1 jest w końcu samobójcza czy zaliczona messiemu? Oficjalnie

0

"nie kożyść" serio? szkoły to chyba na oczy nie widziałeś

1

dzięki :)

0

mógłby ktoś udostępnić sytuację z Albą i chorągiewką? xd

0

5 z rezerw nie może zagrać

0

Trochę nie na temat ale uważam że jeśli Suarez dalej będzie się tak rozkręcaĆ, Iniesta wróci do formy i rakitic zacznie grać jak w Sevilli to na czele z Messim i Neymarem możemy wiele osiągnąć nawet w tym sezonie

1

Nie mamy kim straszyć na ławce

1

jakby nie zmarnować tych talentów to na przyszłość dobrze to wygląda: Ter Stegen, Bartra, Grimaldo, D. Suarez, Halilovic, Samper, Raafinha, Neymar, Adama, Munir, Sandro mogą stanowic o sile w przyszłości

8

Ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Rafinha, Mascherano, Xavi - Messi, Suarez, Neymar

1

a czy suarez grał w ostatnim spotkaniu na skrzydle?
bo przez większość meczu to ja widziałem tam messiego

0

możecie napisać kto strzelił bramki w drugiej połowie bo nie mogłem obejrzeć?

0

ja muszę wstać o 5 do pracy ale oglądam :)

1

widać że Messiemu już nie zalezy tak na bramkach a bardziej na dobru drużyny i ja nie mam nic przeciwko, niech cała drużyna strzela

3

w jakim sensie ? trójkąt może mieć 3 wierzchołki, 3 boki, 3 kąty, 3 wysokości a punktów ma nieskończenie wiele

0

no deloufeu zaczyna chyba podawać xd

0

też uważam że przydałby się nam ktoś z tej trójki a myślę że Reus byłby idealny. Mówicie że nie chciałby siedzieć na ławie, ale on może grać na pomocy i w ataku, a praktycznie zawsze jeden zawodnik z jakiegoś powodu nie mógłby grac. Z sześciu ofensywnych piłkarzy (Reus, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar, Suarez) miejsce w składzie miałoby pięciu, czyli jeden taki zawodnik na ławce, który mógłby wnieść coś nowego, dlatego nie uważam żeby to był zły pomysł, a jeśli Lucho ma dawać szanse młodym to w meczach ze słabszymi rywalami i tak by je dostawali

0

ja nie widzę tam dla niego miejsca, traci swoje walory które posiada grając na DM

0

po co nam 4 stoperów jak ma tam grać Masche?

1

może i tak, ale wydaje mi się że Sergio się rozkręca z meczu na mecz, a taki skład może na Gran Derbi? :)

1

Ter Stegen - Alves, Pique, Vermaelen, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar Nie mogę się doczekać aż zobaczę taki skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?