maarioo
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
możesz dać linka całego wywiadu?
16
Idź w fifę sobie pograj. Jak ty chciałbyś wymienić Busiego za Marquinhosa to nie mam pytań
0
Skład na następny sezon (od stycznia): Ter Stegen - Danilo. Bartra, Pique, Alba - Reus(Pogba), Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar. Ale byłoby pięknie
0
Słuchasz szada?
0
Ty tak serio?
0
Nie mogę tego obejrzeć. Ktoś wie jak można na smartfonie obejrzeć mecz? Proszę o pomoc
0
Jak mogę obejrzeć mecz na smartfonie?
0
A ja kontynuuje jeszcze 2 tygodnie :)
3
Komu ma się odegrać? xd
0
Ma ktoś może tą sytuację z Ronaldo?. Tyle o tym tu komentarzy a ja dopiero z pracy wróciłem i nie miałem okazji tego zobaczyć
0
Bramka na 3:1 jest w końcu samobójcza czy zaliczona messiemu? Oficjalnie
0
"nie kożyść" serio? szkoły to chyba na oczy nie widziałeś
1
dzięki :)
0
mógłby ktoś udostępnić sytuację z Albą i chorągiewką? xd
0
5 z rezerw nie może zagrać
0
Trochę nie na temat ale uważam że jeśli Suarez dalej będzie się tak rozkręcaĆ, Iniesta wróci do formy i rakitic zacznie grać jak w Sevilli to na czele z Messim i Neymarem możemy wiele osiągnąć nawet w tym sezonie
1
Nie mamy kim straszyć na ławce
1
jakby nie zmarnować tych talentów to na przyszłość dobrze to wygląda: Ter Stegen, Bartra, Grimaldo, D. Suarez, Halilovic, Samper, Raafinha, Neymar, Adama, Munir, Sandro mogą stanowic o sile w przyszłości
8
Ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Rafinha, Mascherano, Xavi - Messi, Suarez, Neymar
1
a czy suarez grał w ostatnim spotkaniu na skrzydle?
bo przez większość meczu to ja widziałem tam messiego
0
możecie napisać kto strzelił bramki w drugiej połowie bo nie mogłem obejrzeć?
0
ja muszę wstać o 5 do pracy ale oglądam :)
1
widać że Messiemu już nie zalezy tak na bramkach a bardziej na dobru drużyny i ja nie mam nic przeciwko, niech cała drużyna strzela
3
w jakim sensie ? trójkąt może mieć 3 wierzchołki, 3 boki, 3 kąty, 3 wysokości a punktów ma nieskończenie wiele
0
no deloufeu zaczyna chyba podawać xd
0
też uważam że przydałby się nam ktoś z tej trójki a myślę że Reus byłby idealny. Mówicie że nie chciałby siedzieć na ławie, ale on może grać na pomocy i w ataku, a praktycznie zawsze jeden zawodnik z jakiegoś powodu nie mógłby grac. Z sześciu ofensywnych piłkarzy (Reus, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar, Suarez) miejsce w składzie miałoby pięciu, czyli jeden taki zawodnik na ławce, który mógłby wnieść coś nowego, dlatego nie uważam żeby to był zły pomysł, a jeśli Lucho ma dawać szanse młodym to w meczach ze słabszymi rywalami i tak by je dostawali
0
ja nie widzę tam dla niego miejsca, traci swoje walory które posiada grając na DM
0
po co nam 4 stoperów jak ma tam grać Masche?
1
może i tak, ale wydaje mi się że Sergio się rozkręca z meczu na mecz, a taki skład może na Gran Derbi? :)
1
Ter Stegen - Alves, Pique, Vermaelen, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar Nie mogę się doczekać aż zobaczę taki skład