maarioo
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki ;)
0
Dajcie link szybko, proszę
2
A bo dla nich ten rekord jest najważniejszy...
36
Valencia "pomogła" nam to teraz my musimy pomóc Valencii wygrywając z Atletico
3
Mamy jakąś karę że będziemy grać w 10?
7
A ja powiem tak. Przed meczem z City na wyjeździe przegraliśmy z Malagą a Anglicy rozbili jakąś drużynę w lidze. Teraz przed meczem z PSG tracimy punkty z Sevilla a PSG gromi wp pucharze. Będzie dobrze :D
0
Boateng, Gaspar/Bellerin, Pogba/de Bruyne/Veratti, Reus/Dybala/Vietto. Tak bym widział nasze cztery wzmocnienia
3
Odpocznie sobie i wróci świeży do Barcelony.
0
Kolegą? Proszę Cię
0
Wiem że pewność siebie może nas zgubić. W takim meczu każdy wynik może być możliwy. Ale nie ukrywam że będę rozczarowany każdym innym wynikiem niż nawet jednobramkowe zwycięstwo mając na uwadze nasza i ich formę. Dlatego Barco po zwycięstwo, nieważne w jakim rozmiarze
0
Fajna pani kibic xd
0
Komentarz usunięty
6
A czego ty oczekiwałeś od niego? Hat-tricka ? 5 asyst? Grał na pozycji DP i może to nie był genialny mecz Roberto ale zagrał bardzo poprawnie.
0
Jeszcze nic nie jest pewne
0
Pogba i Munir?
0
Reus podobno chciał grać dla Barcy dlatego ta klauzula że może przejść do Barcy w styczniu wydaje mi się realna. Dodatkowo Borussia raczej nie awansuje do LM. Gaspas z Villareal pewnie do Lm nie awansuje więc nie będzie problemu z graniem w lm. A Pogbę może przekona braida dlatego te transfery naprawdę wydają się możliwe. A co do Danilo to nie wiem czy chciałby czekać do stycznia bez możliwości gry w Lm i nie przejść np do realu
0
Kolejny niepoinformowany?
1
Ja napiszę tak. Potrzebujemy trzech transferów wedłu mnie w styczniu. 1 obrońcę, pomocnika i skrzydłowego. Widziałbym to tak. Najlepszym wyborem na obronę byłby Marquinhos który bardzo podpisał mi się w meczu z Chelsea grając na prawej obronie. Mógłby też grać na stoperze czyli swojej nominalnej pozycji. Ale ten transfer jest pewnie nnierealny. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest Danilo albo Gaspar. Pogba to marzenie i chce Go zobaczyć w koszulce Barcelony. Trzeci transfer to Reus albo Veratti. Lepszym rozwiązaniem jest jednak Niemiec bo mógłby grać również w ataku jeśli Pedro by odszedł. Veratti pasowałby do Barcelony alejeśli Pogba to Veratti odpada. Kadra na styczeń 2016: ter Stegen(Bravo ) - Danilo/Gaspar(Douglas), Pique (Mathieu), Bartra (Vermaelen), Alba(Adriano) - Pogba(Rakitic) Busquets (Mascherano), Iniesta(Rafinha) - Messi(Adama) Suarez(Munir ) Neymar(Reus)
22zawodników i rotując składem Reus nie byłby wcale rezerwowym jak to może wyglądać z tego co napisałem bo często mógłby grać w ataku a również w pomocy. Według mnie skład marzenie.
3
3 x tak .
0
Prawda jest taka że Reus jest idealnym rozwiązaniem. Mógłby grać w ataku jak i w pomocy. Wynegocjować za dobrą cenę pogbę i jako 3 transfer prawy obrońca. Kadra kompletna
1
Haha. Jaki układ równań
1
A Suarez ma zawieszenie ;)
0
Bravo - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Rakitic, Mascherano, Rafinha - Messi, Suarez, Pedro(Munir)
0
Oby jak najkrócej
0
ej tak serio? Ty chyba szkołę widziałeś jak przechodziłeś obok niej bo wewnątrz to nigdy nie byłeś. Takie błędy aż rażą po oczach. "przyjaźniom"? na prawdę jestem zażenowany poziomem tego pokolenia, czy to tak trudno nie kaleczyć polskiego języka?
1
Ale pomocy Pogba (rakitic), Busquets(Mascherano), Reus(Iniesta, Rafinha) już nie brakowałoby kreatywności.
6
Bravo - Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano - Mascherano, Rakitic, Rafinha - Messi, Suarez, Pedro
0
3 transfery: Pogba, Reus, Danilo. I znów będziemy mieli najlepszą pomoc na świecie. Byłby odmłodzony skład i nie trzeba byłoby w następnych okienkach poważnych wzmocnień przeprowadzać. Może poza ŚO.
0
Weźmy ich obu + Danilo. Wiadomo że wtedy były ktoś musiał siedzieć na ławie ale lepiej mieć kilku dobrych na ławie niż nie mieć kim zastąpić. I wiem że "weźmy" to się tak łatwo mówi :p
8
sorry Danilo, ale Ty musisz być zawodnikiem Barcelony :)