5

4

0

Chciałeś zabłysnąć ale ci nie wyszło. Reus ma kontrakt do 2017 :) Zanim coś napiszesz pomyśl czasami.

0

Może już wiedzieli, że dostaną baty :D

5

Czego po przegranym przez Barcelone klasyku nigdy nie ma przeglądu prasy?

0

0

A czego nie mówicie, że karny dla Elche był za nic? Jacy z was egoiści..

0

Treningi z Neymarem robią swoje.

0

3

Czyli idzie do Realu.

1

Czego nie ma przeglądu prasy?

0

Np mecz z City?

2

Wina sędziego? I teraz to obraca się przeciwko wam, nareszcie.

1

Kolejny sezon za nami, a u was bez zmian w gablotce z pucharami. Mówi wam to coś?

0

za długa murawa;/

0

A wczoraj było śmianie się z Realu hipokryci:)

0

Zależy jak się sprawy potoczą :P

0

Pozdrawiam z półfinału

1

Żebyście się nie popakałi z bólu dupki:D Żal wam, żę Real i Chelsea awansowalo? Wy pewnie też jutro awansujecie po 3 rzutach karnych strzelonych przez messiego. Fajnie sie odestresowac teraz i poczytac te wasze bzdury:)

0

@Czy Real przez ostatnie 3 lata w drodze do półfinału miał kogokolwiek ciężkiego... ?
Juventus, Man Utd, Man City?

0

Hahahaha. Boki zrywać takie to smieszne xd Największy płączek na ziemi pokazuje żeby nie płakał do najlepszego gracza na świecie. Zabawa w ch**

0

0

Piękna symula neymara i spalony przy 2-0 ale gratulacje

0

0

@L e o
Ale przez sędziego

0

Kolejny mecz na max farcie. Gratulacje xd

0

I powiedzcie ze sedzia pomaga Realowi

0

0

0

Ale z was egoiści. Jak ten sam sędzia nie uznał bramki dla Sevilli to była to prawidłowa decyzja, a teraz pojazdy na pepe za symulke. Przypomnijcie sobie teatrzyk Neymara albo Sancheza w meczu z PSG:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?