maciej8787
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Tak jak to bylo szybciej. Każdy gimb wchodzil na nasza strone i prowokował. Teraz i Ja sie odpłacam mimo ze nie jestem gimbem.
0
Lub mało zraszona murawa;p
0
sedzio*
0
I zacznie się symulacja i "siędzio kartke daj" :D
0
Busquets leży
Otwiera oko
boli go..
Tak boli go.. Znacie?:))
0
Jarekm
niby tak, ale nie moge się zgodzić z tym ze Real zle traktuje swoje legendy i że to Iker jest kretem...
0
Wiem, ale tu jest więcej prawdy;p
0
Może Busquets powinien strzelać.. albo wiecie co? może lepiej nie. Mógłby sie wywrócić i by go bolało. Lub murawa za mało zraszona.
0
Sędzia kartke daj.
Busquets leży
zamyka oko
boli go
tak boli go... POLECAM!
0
Busq - pierwszy piłkarz ktory zdobyl Oscara
0
Ogarnijcie.. Pisyecie Torres Mata dno. A Pedro co zagrał? 1;0 sam na sam i strzelil jak dziecko z gimnazjum.... Reszta tak samo, Xavi - nic, Iniesta - najlepszy w Hiszpanii. Zamiast Busq powinien grać Javi Martinez, zamiast pedro Navas. Casillas przy 2 i 3 bramce nie miał nic do powiedzenia, ale 1 powinien obronić. Ramos zawalił karnego, ale nie ma co mówić 3;0 ,było wiec nie pomogłoby, no ale sie osmieszyl.
0
I czemu mnie hejtujecie? "żal dupy?"
0
0
lechu55
jest jeszcze taka wersja;d http://25.media.tumblr.com/37b0d2f7797cb4cdc926de59286ce3c0/tumblr_mp1d0atoaJ1qaznnlo1_250.gif
0
0
powiedział*
0
kaamil1910
powiedz ze zaraz zawieje wiatr halny;p
0
Piotr,1985
Proponuje ponowne pójście do szkoły gimnazjalnej lub podstawowej w celu nauki pisania.
0
SzpicekYo
Nie ból dupy, ale to nie jest na miejscu wyśmiewanie się z innej drużyny. Za pare dni doczekacie się rewanżu za ten filmik i mysle ze jak sie poruszy teamat puyol-cyrkiel czy messi- zgubiłem sie to nie bedzie wam do smiechu.
0
Hahahha jest sie z czego posmiac. W Polsce mamy duzo fanow "barcy" - widac to tutaj
0
0
1899BlaugranaANTYsREAL \
tego co pogrązył barcelona 2 pieknymi bramkami?
0
O Matko.. 07 zgłos sie//.? Co was to obchodzi, ze Bayern wygrywa/ Zasłuzyli. Wasza ani moja ulubiona druzyna nie gra w finale takze nie wiem czemu sie spinacie... O co wam do cholery chodzi.
0
Kapitan hawk
O jakim meczu mówisz? O 4-1? Bo wtedy nie było żadnych chamskich zagran Pepe. A w rewanżu nie grał takze nie wiem o co ci chodzi.
0
O jakim meczu mówisz? O 4-1? Bo wtedy nie było żadnych chamskich zagran Pepe. A w rewanżu nie grał takze nie wiem o co ci chodzi.
0
Ślepy jesteś czy co?
0
Jakby Robben wykorzystał 50% sytuacji to Bayern już spokojnie by puchar miał
0
Dlaczego chcecie porażki Bayernu?;D czyżby 07 zgłos sie bolało?:D