0

0

Widzieliście?? Widać, że Alves to kolega z reprezentacji bo Neymar bierze od niego lekcje aktorstwa.

0

Tak jak to bylo szybciej. Każdy gimb wchodzil na nasza strone i prowokował. Teraz i Ja sie odpłacam mimo ze nie jestem gimbem.

0

Lub mało zraszona murawa;p

0

sedzio*

0

I zacznie się symulacja i "siędzio kartke daj" :D

0

Busquets leży
Otwiera oko
boli go..
Tak boli go.. Znacie?:))

0

Jarekm
niby tak, ale nie moge się zgodzić z tym ze Real zle traktuje swoje legendy i że to Iker jest kretem...

0

Wiem, ale tu jest więcej prawdy;p

0

Może Busquets powinien strzelać.. albo wiecie co? może lepiej nie. Mógłby sie wywrócić i by go bolało. Lub murawa za mało zraszona.

0

Sędzia kartke daj.
Busquets leży
zamyka oko
boli go
tak boli go... POLECAM!

0

Busq - pierwszy piłkarz ktory zdobyl Oscara

0

Ogarnijcie.. Pisyecie Torres Mata dno. A Pedro co zagrał? 1;0 sam na sam i strzelil jak dziecko z gimnazjum.... Reszta tak samo, Xavi - nic, Iniesta - najlepszy w Hiszpanii. Zamiast Busq powinien grać Javi Martinez, zamiast pedro Navas. Casillas przy 2 i 3 bramce nie miał nic do powiedzenia, ale 1 powinien obronić. Ramos zawalił karnego, ale nie ma co mówić 3;0 ,było wiec nie pomogłoby, no ale sie osmieszyl.

0

I czemu mnie hejtujecie? "żal dupy?"

0

0

POLECAM:D

0

powiedział*

0

kaamil1910
powiedz ze zaraz zawieje wiatr halny;p

0

Piotr,1985
Proponuje ponowne pójście do szkoły gimnazjalnej lub podstawowej w celu nauki pisania.

0

SzpicekYo

Nie ból dupy, ale to nie jest na miejscu wyśmiewanie się z innej drużyny. Za pare dni doczekacie się rewanżu za ten filmik i mysle ze jak sie poruszy teamat puyol-cyrkiel czy messi- zgubiłem sie to nie bedzie wam do smiechu.

0

Hahahha jest sie z czego posmiac. W Polsce mamy duzo fanow "barcy" - widac to tutaj

Jest sie z czego posmiac. Warto dorzucić jeszcze, jeśli ktoś nie widział NEYMAR I PODMUCH WIATRU http://www.meczyki.pl/obrazki,6522 oraz skille i zwody z tego samego meczu, nowego piłkarza oraz wdrązanie sie do teamu najlepszym mozliwym sposobem czyli dopasowywaniem sie do przyszlych kolegow na boisku "mes que un club"
CAŁY ZESTAW!!

0

0

1899BlaugranaANTYsREAL \

tego co pogrązył barcelona 2 pieknymi bramkami?

0

O Matko.. 07 zgłos sie//.? Co was to obchodzi, ze Bayern wygrywa/ Zasłuzyli. Wasza ani moja ulubiona druzyna nie gra w finale takze nie wiem czemu sie spinacie... O co wam do cholery chodzi.

0

Kapitan hawk

O jakim meczu mówisz? O 4-1? Bo wtedy nie było żadnych chamskich zagran Pepe. A w rewanżu nie grał takze nie wiem o co ci chodzi.

0

O jakim meczu mówisz? O 4-1? Bo wtedy nie było żadnych chamskich zagran Pepe. A w rewanżu nie grał takze nie wiem o co ci chodzi.

0

Ślepy jesteś czy co?

0

Jakby Robben wykorzystał 50% sytuacji to Bayern już spokojnie by puchar miał

0

Dlaczego chcecie porażki Bayernu?;D czyżby 07 zgłos sie bolało?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?