0

Tylko się "fani" Barcelony nie poszczajcie.

0

v3go,
Masc na bol dupy to tobie polecam czeresniaku.

0

o w tym smiesznego?

0

Stinger
Dokładnie tak samo jest z Barceloną w większości przypadków;p

0

Gratuluje farta

0

Panie i panowie Bale w Realu:)

0

masq,
Ty chyba masz nierówno pod sufitem...

0

Żebyście się nie posikały:D Barcelona gra ładnie dla oka, ale Levante nic nie prezentuje. nawet nie potrafią wymienić paru podań. Poczekajcie aż zagracie z drużyną która potrafi też zdziałać coś w ofensywie.

0

dlugi20
Chodzi ci oto, żeby nie mylili się już tak ale na waszą korzyść? Bo z tego co pamiętam to w tamtym sezonie FCB strzeliła duużo goli ze spalonego czy po zagraniach ręką.

0

adam_99
Skąd info, że Ozil chce odejść? Śmieszny jestes...

0

Headliner9
według ciebie każdy kto nei lubi Barcelony to debil, więc sie przymknij.

0

szeregowy87 powiem ci tyle, że jesteś chyba chorym człowiekiem. idz do jakiegoś specjalisty może jeszcze można ci pomóc. Za co tak nienawidzisz Realu? Bo są rywalem BArcelony od wieków? I co ci w tym przeszkadza? Oni siebie szanują, lepiej bierz z nich przykład. Ta relacja na facebooku to żenada. Pewnie każdy kto ma cie w znajomych pomyślał sobie "jakim idiotą trzeba być zeby tak zrobić" i mają racje, sory ale taka prawda:) Jakbyś się czul jakby ktos robił takie coś o Barcelonie? I jak śmiecie mówić, że Pepe wygląda jak pół dupy zza krzaka... Popatrzcie w lustro, bo pewnie połowa z was mogłaby ludzi straszyc po nocach. Moim zdaniem hejtujecie Real po tym meczu, bo jednak łatwo poradzili sobie z Chelsea, nie to co Wy.

0

The big difference between Ronaldo and Messi:D

0

Dobrze, że piszecie, bo chyba nikt nie ma internetu i nie zauwazyl

0

Ograliście genialny santos 8;0 WOW. mecz z lechcia napeewno byl ustawiony bo przeciez grzelczaka nie stac na bramke

0

Może ten mecz jest ustawiony?

0

Jarajcie sie Jarajcie, ale jak przyjdzie LM i Bayern 0-7 zgłos sie dobranoc:) Teraz weżcie siusiaki w rączki i jazda bo pojechali Santos

0

Dingol gol

0

Może ten mecz jest ugadany?

0

RajskiKokos

Tak gra ktos kto dostal wpierdol 0-7;D

0

Erekcja lub wzwód jest to usztywnienie i powiększenie się narządu zbudowanego z tkanek jamistych w wyniku zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu.
Określeniem erekcja najczęściej nazywa się wzwód penisa u mężczyzn (rzadziej powiększenie się łechtaczki lub brodawek sutkowych[1] u kobiet).

0

zapytaj swojej mamy

0

Zebyście się nie posikały;d mecz z Santosem, który nic nie gra a jaranie jakby to byl finał LM. Santos wam daje wygrać, pewnie dopłaciliscie im za Neymara w czasie negocjacji - przypuszczenia jak po meczu z lehcia ze barca dala im remis.. Hhahaha

0

CO wam do tego jakie Real robi transfery? Może dac 200 mln i g**no was to obchodzi. Teraz się smiejecie ale jak Bale będzie ładował wam brameczki to wtedy będzie cisza:)Napinacie się na Pereza, że niszczy rynek, a tak naprawde to zazdrościcie i żal was sciska, że was Rosell nie ma tyle kasiorki, że mógłby sobie na każdego pozwolic.

0

Co wam do tego co robi Real?:) Wiem, że chcielibyście Bale'a w swojej drużynie, ale on wie co dobre

0

Jesteście śmieszni, jak Mou puści do znienawidzonej drużyny jeden z filarów drużyny, w dodatku młodego i utalentowanego... i to za 29 MLn... Hahaha:)

0

I macie Swojego Pepa:) Już "niszczy" Bayern

0

Jakby grał Neuer i Ribery to wyglądałoby całkiem inaczej. Wątpie żeby wpadła 1 bramka, byl to ewidentny bład Starke. A Ribery wiecie jak gra.. Łoił PIłkarzy Barcelony jak chciał

0

5. Spuścił wam wpier***

0

O matko ahahahhaa;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?