maciej8787
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko się "fani" Barcelony nie poszczajcie.
0
v3go,
Masc na bol dupy to tobie polecam czeresniaku.
0
o w tym smiesznego?
0
Stinger
Dokładnie tak samo jest z Barceloną w większości przypadków;p
0
Gratuluje farta
0
Panie i panowie Bale w Realu:)
0
masq,
Ty chyba masz nierówno pod sufitem...
0
Żebyście się nie posikały:D Barcelona gra ładnie dla oka, ale Levante nic nie prezentuje. nawet nie potrafią wymienić paru podań. Poczekajcie aż zagracie z drużyną która potrafi też zdziałać coś w ofensywie.
0
dlugi20
Chodzi ci oto, żeby nie mylili się już tak ale na waszą korzyść? Bo z tego co pamiętam to w tamtym sezonie FCB strzeliła duużo goli ze spalonego czy po zagraniach ręką.
0
adam_99
Skąd info, że Ozil chce odejść? Śmieszny jestes...
0
Headliner9
według ciebie każdy kto nei lubi Barcelony to debil, więc sie przymknij.
0
szeregowy87 powiem ci tyle, że jesteś chyba chorym człowiekiem. idz do jakiegoś specjalisty może jeszcze można ci pomóc. Za co tak nienawidzisz Realu? Bo są rywalem BArcelony od wieków? I co ci w tym przeszkadza? Oni siebie szanują, lepiej bierz z nich przykład. Ta relacja na facebooku to żenada. Pewnie każdy kto ma cie w znajomych pomyślał sobie "jakim idiotą trzeba być zeby tak zrobić" i mają racje, sory ale taka prawda:) Jakbyś się czul jakby ktos robił takie coś o Barcelonie? I jak śmiecie mówić, że Pepe wygląda jak pół dupy zza krzaka... Popatrzcie w lustro, bo pewnie połowa z was mogłaby ludzi straszyc po nocach. Moim zdaniem hejtujecie Real po tym meczu, bo jednak łatwo poradzili sobie z Chelsea, nie to co Wy.
0
The big difference between Ronaldo and Messi:D
0
Dobrze, że piszecie, bo chyba nikt nie ma internetu i nie zauwazyl
0
Ograliście genialny santos 8;0 WOW. mecz z lechcia napeewno byl ustawiony bo przeciez grzelczaka nie stac na bramke
0
Może ten mecz jest ustawiony?
0
Jarajcie sie Jarajcie, ale jak przyjdzie LM i Bayern 0-7 zgłos sie dobranoc:) Teraz weżcie siusiaki w rączki i jazda bo pojechali Santos
0
Dingol gol
0
Może ten mecz jest ugadany?
0
RajskiKokos
Tak gra ktos kto dostal wpierdol 0-7;D
0
Erekcja lub wzwód jest to usztywnienie i powiększenie się narządu zbudowanego z tkanek jamistych w wyniku zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu.
Określeniem erekcja najczęściej nazywa się wzwód penisa u mężczyzn (rzadziej powiększenie się łechtaczki lub brodawek sutkowych[1] u kobiet).
0
zapytaj swojej mamy
0
Zebyście się nie posikały;d mecz z Santosem, który nic nie gra a jaranie jakby to byl finał LM. Santos wam daje wygrać, pewnie dopłaciliscie im za Neymara w czasie negocjacji - przypuszczenia jak po meczu z lehcia ze barca dala im remis.. Hhahaha
0
CO wam do tego jakie Real robi transfery? Może dac 200 mln i g**no was to obchodzi. Teraz się smiejecie ale jak Bale będzie ładował wam brameczki to wtedy będzie cisza:)Napinacie się na Pereza, że niszczy rynek, a tak naprawde to zazdrościcie i żal was sciska, że was Rosell nie ma tyle kasiorki, że mógłby sobie na każdego pozwolic.
0
Co wam do tego co robi Real?:) Wiem, że chcielibyście Bale'a w swojej drużynie, ale on wie co dobre
0
Jesteście śmieszni, jak Mou puści do znienawidzonej drużyny jeden z filarów drużyny, w dodatku młodego i utalentowanego... i to za 29 MLn... Hahaha:)
0
I macie Swojego Pepa:) Już "niszczy" Bayern
0
Jakby grał Neuer i Ribery to wyglądałoby całkiem inaczej. Wątpie żeby wpadła 1 bramka, byl to ewidentny bład Starke. A Ribery wiecie jak gra.. Łoił PIłkarzy Barcelony jak chciał
0
5. Spuścił wam wpier***
0
O matko ahahahhaa;d