0

fc barca veb2, hahaha "sachin" dałes rade...

0

Lewy zmarnowal setke

0

nikord no nie bardzo

0

0

Dorek - nie ja:) Wiedzialem, że o tylko sparing i to z 2 ligowcem, przynajmniej nie pisalem "cr777777777 gooooooooooooooLLLLLLL" a tutaj ciagle messiiiiiii ale golassoooo.. To jest smieszne

0

Żebyście się nie zdziwili. Jaka Barca C? Messi nie jest z podstawowej 11?

0

0

Jak Ronaldo strzelal było, że z ogórkami, a teraz "gooooooll" hhhhhahh

0

N2O świetna wypowiedź. POzwół, że skomentuje - hahahahahahaha

0

SzpicekYo

Masz kompleksy?

0

MarioVeB - Real stac na każdego:)

0

ShawnC
Skąd wiesz? Jeśli Bale złozy transfer request to wszystko jest możliwe:)

0

Bale nie ma takiego charakteru jak CR7. Nie chce dowodzić, tylko grać dla drużyny. Jak jego team nic nie gra, to on bierze sprawy w swoje ręce. A jak wiemy nikt nie może grac każdego meczu na najwyższym poziomie.

0

O tak Suarez i Bale do Realu:) Wtedy nie macie o czym marzyć xd (to nie prowokacje)

0

Widać, ze coś was gryzie, bo inaczej nie odpowiadalibyście na prowokacje i nie przejmowali się tym. Szczególnie widać, że "barca_rządzi" zna się na futbolu skoro nie wie z jaką drużyną gra Real, a się wypowiada... Żenada.

0

Ramzi

Co ci do tego?

0

AdrianM11 myślisz, że każdy marzy o tym aby trenować drużyne, która w ostatnim sezionie nic nie pokazała, a jej najważniejsi zawodnicy (mam na myśli Xaviego, Puyola) wypadli z formy i wiek już nie ten. Klopp mówił, że do 2016 na 100% zostanie w Borussi, a Heynckes oficjalnie oglosil zakonczenie kariery trenerskiej.

0

Piszecie, że nie chcecie tego meczu w tym momencie - wiadomo o co chodzi, ale tak serio zdaje mi sie ze sie po prostu boicie:)

0

@Shiv3R
TO nie prawda. Real go chciał, lecz on na konferencji oficjalnie ogłosił przerwe. w trenowaniu

0

Stelios23
A co ci do tego? Ich sprawy, nie twoje.

0

@@Inferno3,

Ta plotka była puszczona jeszcze przed ogłoszeniem emerytury przez Jupa.

0

Heynckes na 100% nie przyjdzie. Oficjalnie stwierdził, ze nie będzie teraz trenował żadnego klubu i robi sobie przerwe.

0

czajo18
Nie wiesz to nic nie gadaj. Bielsa nie trenował Atletico.
Animo Tito

0

Sory, że nie na temat ale musiałem to napisac!!!!!
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002289_436254399822225_879531711_n.jpg hahahaaha:D Poległem na tym

0

kuba1624
żal ci dup ściska transferów Realu?

0

Kropniety

Twoim zdaniem Alves jest czołowym zawodnikiem Brazylii? Tu się puknij ..

0

maradona19

Od Peraza to się odwal gruby gimbusku

0

Tysiąc* przez*

0

oczekmalbork

No racja. Super sie patry jak wzmieniaj tzsiac podan na wlasnej polowie pryey 180 minut nie strzelajac gola a tracac 7;)

0

slawek.fcb,

Oszczędź sobie pojazdów na Real, bo zaraz moge ci napisać o Neymarze i stylu do którego sie dopasowywuje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?