maciej8787
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fc barca veb2, hahaha "sachin" dałes rade...
0
Lewy zmarnowal setke
0
nikord no nie bardzo
0
0
Dorek - nie ja:) Wiedzialem, że o tylko sparing i to z 2 ligowcem, przynajmniej nie pisalem "cr777777777 gooooooooooooooLLLLLLL" a tutaj ciagle messiiiiiii ale golassoooo.. To jest smieszne
0
Żebyście się nie zdziwili. Jaka Barca C? Messi nie jest z podstawowej 11?
0
0
Jak Ronaldo strzelal było, że z ogórkami, a teraz "gooooooll" hhhhhahh
0
N2O świetna wypowiedź. POzwół, że skomentuje - hahahahahahaha
0
SzpicekYo
Masz kompleksy?
0
MarioVeB - Real stac na każdego:)
0
ShawnC
Skąd wiesz? Jeśli Bale złozy transfer request to wszystko jest możliwe:)
0
Bale nie ma takiego charakteru jak CR7. Nie chce dowodzić, tylko grać dla drużyny. Jak jego team nic nie gra, to on bierze sprawy w swoje ręce. A jak wiemy nikt nie może grac każdego meczu na najwyższym poziomie.
0
O tak Suarez i Bale do Realu:) Wtedy nie macie o czym marzyć xd (to nie prowokacje)
0
Widać, ze coś was gryzie, bo inaczej nie odpowiadalibyście na prowokacje i nie przejmowali się tym. Szczególnie widać, że "barca_rządzi" zna się na futbolu skoro nie wie z jaką drużyną gra Real, a się wypowiada... Żenada.
0
Ramzi
Co ci do tego?
0
AdrianM11 myślisz, że każdy marzy o tym aby trenować drużyne, która w ostatnim sezionie nic nie pokazała, a jej najważniejsi zawodnicy (mam na myśli Xaviego, Puyola) wypadli z formy i wiek już nie ten. Klopp mówił, że do 2016 na 100% zostanie w Borussi, a Heynckes oficjalnie oglosil zakonczenie kariery trenerskiej.
0
Piszecie, że nie chcecie tego meczu w tym momencie - wiadomo o co chodzi, ale tak serio zdaje mi sie ze sie po prostu boicie:)
0
@Shiv3R
TO nie prawda. Real go chciał, lecz on na konferencji oficjalnie ogłosił przerwe. w trenowaniu
0
Stelios23
A co ci do tego? Ich sprawy, nie twoje.
0
@@Inferno3,
Ta plotka była puszczona jeszcze przed ogłoszeniem emerytury przez Jupa.
0
Heynckes na 100% nie przyjdzie. Oficjalnie stwierdził, ze nie będzie teraz trenował żadnego klubu i robi sobie przerwe.
0
czajo18
Nie wiesz to nic nie gadaj. Bielsa nie trenował Atletico.
Animo Tito
0
Sory, że nie na temat ale musiałem to napisac!!!!!
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002289_436254399822225_879531711_n.jpg hahahaaha:D Poległem na tym
0
kuba1624
żal ci dup ściska transferów Realu?
0
Kropniety
Twoim zdaniem Alves jest czołowym zawodnikiem Brazylii? Tu się puknij ..
0
maradona19
Od Peraza to się odwal gruby gimbusku
0
Tysiąc* przez*
0
oczekmalbork
No racja. Super sie patry jak wzmieniaj tzsiac podan na wlasnej polowie pryey 180 minut nie strzelajac gola a tracac 7;)
0
slawek.fcb,
Oszczędź sobie pojazdów na Real, bo zaraz moge ci napisać o Neymarze i stylu do którego sie dopasowywuje..