0

O Boże... Jaracie się jakbyście wyszarpali ten tytuł Realowi. Juz od dawna było wiadomo kto go zdobędzie, i że nie będzie to drużyna z Madrytu. Ale przynajmniej mamy się czym pocieszyć - regularnie dostawaliście od nas baty:)

0

Rafi33 grag"ó"lacje.. hahaha

0

Real mial 102 punkty takze tego redkordu napewno nie pobija;p

0

CulesKam98 - Jak Real tak i Barcelona czy inne kluby (a teraz w szczególności Bayern i BVB) mają "kibiców', którzy nigdy nie pooglądają swoich drużyn, ale myślą, że sa fanami, a kibicują tym drużynom dopiero gdy zaczeły odnosic sukcesy.

0

A co, myślisz, że nie? BVB awansowało, bo Real po prostu zagral bardzo słaby mecz i stracił 4 bramki, a wygrana Drotmundu w pełni zasłużona. Ale i tak jestem dumny z postawy piłkarzy Realu za walke do samego końca i nadzieje. A finał należał się BVB, bo po prostu zagrała lepiej,a Bayern - hmm.. sam wiesz, 7-0 w 2meczu mówi samo za siebie.

0

Ale jak to mówią, szczęscie sprzyja lepszym.

0

Coś ci się pomyliło. Nie jestem za Chelsea ale mam do nich szacunek i ich lubię. A mój prawdziwy klub to Real Madryt!

0

Mój bład, ale nie wyzywam innych i nie obrażam pisząc "Cwelsi 0:1 Basel !!!".

0

Komso może i tak, ale przyznaj. Chciałbys kilku zawodników The Blues. Choćby Hazard, mata, Luiz czy Oscar. Grają fenomenalny futbol i nie mozna powiedzieć, że nie potrafią grać inaczej niz stawiac autobus. Naprawdę graja dobrze i zobacz choćby na dzisiejszy mecz, świetne emocje.

0

Nie "stawiali autobusu". Taką mieli taktyke, szczególnie po tym jak Terry został wyrzucony, bo zachował się jak amator. Musieli tak grać, inaczej dostaliby ostre cięcie. Lepiej postawić autobus i strzelac niż klepać na swojej połowie i nic z tego nie mieć.

0

Miało być Na Chelsea

0

Oj, coś sie źle napisało;]

0

Nie szukam zaczepki, ale dlaczego najeżdżacie zaczepki? Bo was pokonali? Jakby kazdy tak robil to wszystkie kluby byłyby zrównane z gó*em.

0

Cwelsi bo co? Bo rozjechali Barcelona w tamtym sezonie? Kultury się naucz dzieciaku

0

No rzeczywiście macie się z czego cieszyć. WachaFCB a co do filmiku to warto wspomniec, że ten mecz z Chelsea, który jest na nim ukazany to był chyba największy przekręt w futbolu.

0

Pique na szpicy i jazda! A tak ogólnie to Barcelona pobiła kolejny rekordw w LM. Największa porażka w dwmueczu

0

Piękna bramka Pique. 2;0 a wczoraj było śmianie z Realu, jaka to Borussia zaje*ista. Teraz nasza kolej "hahahaha". I jak wy się teraz czujecie? Zal mi niektórych z was, bo reszta zachowuje się normalnie i szanuje inne drużyny, a nie najeżdża np. na Real, gdy ten przegra z kimś, a po porażce swojej drużyny nagle się ucisza. Pozdrowienia dla normalnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?