maciej8787
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Boże... Jaracie się jakbyście wyszarpali ten tytuł Realowi. Juz od dawna było wiadomo kto go zdobędzie, i że nie będzie to drużyna z Madrytu. Ale przynajmniej mamy się czym pocieszyć - regularnie dostawaliście od nas baty:)
0
Rafi33 grag"ó"lacje.. hahaha
0
Real mial 102 punkty takze tego redkordu napewno nie pobija;p
0
CulesKam98 - Jak Real tak i Barcelona czy inne kluby (a teraz w szczególności Bayern i BVB) mają "kibiców', którzy nigdy nie pooglądają swoich drużyn, ale myślą, że sa fanami, a kibicują tym drużynom dopiero gdy zaczeły odnosic sukcesy.
0
A co, myślisz, że nie? BVB awansowało, bo Real po prostu zagral bardzo słaby mecz i stracił 4 bramki, a wygrana Drotmundu w pełni zasłużona. Ale i tak jestem dumny z postawy piłkarzy Realu za walke do samego końca i nadzieje. A finał należał się BVB, bo po prostu zagrała lepiej,a Bayern - hmm.. sam wiesz, 7-0 w 2meczu mówi samo za siebie.
0
Ale jak to mówią, szczęscie sprzyja lepszym.
0
Coś ci się pomyliło. Nie jestem za Chelsea ale mam do nich szacunek i ich lubię. A mój prawdziwy klub to Real Madryt!
0
Mój bład, ale nie wyzywam innych i nie obrażam pisząc "Cwelsi 0:1 Basel !!!".
0
Komso może i tak, ale przyznaj. Chciałbys kilku zawodników The Blues. Choćby Hazard, mata, Luiz czy Oscar. Grają fenomenalny futbol i nie mozna powiedzieć, że nie potrafią grać inaczej niz stawiac autobus. Naprawdę graja dobrze i zobacz choćby na dzisiejszy mecz, świetne emocje.
0
Nie "stawiali autobusu". Taką mieli taktyke, szczególnie po tym jak Terry został wyrzucony, bo zachował się jak amator. Musieli tak grać, inaczej dostaliby ostre cięcie. Lepiej postawić autobus i strzelac niż klepać na swojej połowie i nic z tego nie mieć.
0
Miało być Na Chelsea
0
Oj, coś sie źle napisało;]
0
Nie szukam zaczepki, ale dlaczego najeżdżacie zaczepki? Bo was pokonali? Jakby kazdy tak robil to wszystkie kluby byłyby zrównane z gó*em.
0
Cwelsi bo co? Bo rozjechali Barcelona w tamtym sezonie? Kultury się naucz dzieciaku
0
No rzeczywiście macie się z czego cieszyć. WachaFCB a co do filmiku to warto wspomniec, że ten mecz z Chelsea, który jest na nim ukazany to był chyba największy przekręt w futbolu.
0
Pique na szpicy i jazda! A tak ogólnie to Barcelona pobiła kolejny rekordw w LM. Największa porażka w dwmueczu
0
Piękna bramka Pique. 2;0 a wczoraj było śmianie z Realu, jaka to Borussia zaje*ista. Teraz nasza kolej "hahahaha". I jak wy się teraz czujecie? Zal mi niektórych z was, bo reszta zachowuje się normalnie i szanuje inne drużyny, a nie najeżdża np. na Real, gdy ten przegra z kimś, a po porażce swojej drużyny nagle się ucisza. Pozdrowienia dla normalnych.