maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skąd taka informacja o cichym transferze?
5
Dokładnie. Fajnie się czyta jak ktoś widzi, że gość ma na prawdę dużą jakość a jest do tego młody i najlepsze lata przed Nim
3
Mordo w miesiąc więcej niż przez całe życie :D
1
Zdecydowanie dużo lepszy gracz niż Andre
0
Marzę, by strona była od 18 lat wtedy taki szrot jak komentujący szukałby informacji od kolegów z gimnazjum
17
Zdecydowanie Adrien Rabiot, gość ma wszystko aby zostać zawodnikiem Barcy. Gdzieś tam czytałem w komentarzach że to piłkarz podobny do Gomesa, ale to jakby porównać Jordi Albe z Douglasem. Ale rozumiem, że za mało fejmowe nazwisko dla nieletniej części portalu jest problemem
1
Milinkovic-Savic to najlepsze rozwiązanie
2
Bartomeu i poprawnosc polityczna - dosyc ciekawe zestawienie :D
10
Nie mogę się doczekać tego lamentu jak Griez powie, że przed meczem ogłosi decyzje ( czyt. za 2,3 dni)
0
Przepraszam, ale czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego akurat o tej 14;30 Griezmann ma ogłosić decyzje? jakas konferencja?
1
Jasper doskonale wie jakiej klasy jest bramkarzem i chce grać regularnie. Wolałbym żeby został, ale w pełni go zrozumiem jeśli odejdzie.
53
kiedy oglądasz Rakitica z Busquetsem obok siebie od łądnych paru lat a taki gość Ci napisze, że jeden jest zmiennikiem drugiego.. dramat
0
L.Suarez z taką formą na mundialu nie poszaleje, gdzie się podziała nasza najlepsza 9 ?
14
idealne wypożyczenie moim zdaniem
7
myślę, że semedo zaśłużył by być powołany, na pewno w którymś z meczów mógłby napędzić akcje Portugalii, ale no cóż
2
Uuu ciekawe gdzie te mordeczki co to mówiły Antoine nie ma mentalności do wielkich meczów
1
nie wiem jak z Alcacerem, bo wczoraj nie miał za dużo okazji do pokazania czegokolwiek, natomiast Denis Suarez dobra zmiana, na miejscu klubu nie sprzedawałbym go, ma potencjał na zmiennika chociażby Coutinho(oczywiście Brazylijczyk o co najmniej klasę lepszy)
14
Czytanie ze zrozumieniem było już w podstawówce :(
4
Ja też pomyliłem Cou z Leo parę razy
3
trzyma po weekendzie co ?
1
oczywiście kwota 100mln to ogromna kwota i jakby nie było masz rację, 5 największy transfer, jednak uważam, że za 2,3 lata 100mln będzie płacone za zawodnika który będzie "uzupełnieniem" pierwszej jedenastki, ofc sa to moje spekulacje i domysły :) pozdrawiam
0
masz rację, suarez to nadal gość, który gwarantuje bramki, natomiast przyda sie naszemu atakowi kolejne działo które raz że odciąży, a dwa że może zmotywować chłopaków do lepszej gry.
6
Jeżeli ktoś mówi, że Griezmann jest niepotrzebny to niestety ale nie ma pojęcia o piłce. Gość super wyszkolony technicznie, ograny, rozumiejący Hiszpańską ligę, w dodatku na te czasy 100 mln to niezbyt wiele.
Chyba widzicie ile lat ma Suarez i jak różni się jego forma teraz a 3 lata temu ?