0

skąd taka informacja o cichym transferze?

5

Dokładnie. Fajnie się czyta jak ktoś widzi, że gość ma na prawdę dużą jakość a jest do tego młody i najlepsze lata przed Nim

3

Mordo w miesiąc więcej niż przez całe życie :D

1

Zdecydowanie dużo lepszy gracz niż Andre

0

Marzę, by strona była od 18 lat wtedy taki szrot jak komentujący szukałby informacji od kolegów z gimnazjum

17

Zdecydowanie Adrien Rabiot, gość ma wszystko aby zostać zawodnikiem Barcy. Gdzieś tam czytałem w komentarzach że to piłkarz podobny do Gomesa, ale to jakby porównać Jordi Albe z Douglasem. Ale rozumiem, że za mało fejmowe nazwisko dla nieletniej części portalu jest problemem

1

Milinkovic-Savic to najlepsze rozwiązanie

2

Bartomeu i poprawnosc polityczna - dosyc ciekawe zestawienie :D

10

Nie mogę się doczekać tego lamentu jak Griez powie, że przed meczem ogłosi decyzje ( czyt. za 2,3 dni)

0

Przepraszam, ale czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego akurat o tej 14;30 Griezmann ma ogłosić decyzje? jakas konferencja?

1

Jasper doskonale wie jakiej klasy jest bramkarzem i chce grać regularnie. Wolałbym żeby został, ale w pełni go zrozumiem jeśli odejdzie.

53

kiedy oglądasz Rakitica z Busquetsem obok siebie od łądnych paru lat a taki gość Ci napisze, że jeden jest zmiennikiem drugiego.. dramat

0

L.Suarez z taką formą na mundialu nie poszaleje, gdzie się podziała nasza najlepsza 9 ?

14

idealne wypożyczenie moim zdaniem

7

myślę, że semedo zaśłużył by być powołany, na pewno w którymś z meczów mógłby napędzić akcje Portugalii, ale no cóż

2

Uuu ciekawe gdzie te mordeczki co to mówiły Antoine nie ma mentalności do wielkich meczów

1

nie wiem jak z Alcacerem, bo wczoraj nie miał za dużo okazji do pokazania czegokolwiek, natomiast Denis Suarez dobra zmiana, na miejscu klubu nie sprzedawałbym go, ma potencjał na zmiennika chociażby Coutinho(oczywiście Brazylijczyk o co najmniej klasę lepszy)

14

Czytanie ze zrozumieniem było już w podstawówce :(

4

Ja też pomyliłem Cou z Leo parę razy

3

trzyma po weekendzie co ?

1

oczywiście kwota 100mln to ogromna kwota i jakby nie było masz rację, 5 największy transfer, jednak uważam, że za 2,3 lata 100mln będzie płacone za zawodnika który będzie "uzupełnieniem" pierwszej jedenastki, ofc sa to moje spekulacje i domysły :) pozdrawiam

0

masz rację, suarez to nadal gość, który gwarantuje bramki, natomiast przyda sie naszemu atakowi kolejne działo które raz że odciąży, a dwa że może zmotywować chłopaków do lepszej gry.

6

Jeżeli ktoś mówi, że Griezmann jest niepotrzebny to niestety ale nie ma pojęcia o piłce. Gość super wyszkolony technicznie, ograny, rozumiejący Hiszpańską ligę, w dodatku na te czasy 100 mln to niezbyt wiele.

Chyba widzicie ile lat ma Suarez i jak różni się jego forma teraz a 3 lata temu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?