maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że Frenkie powinien wejść niebawem na swój najwyższy poziom, Koeman na niego stawia i widać progres u tego zawodnika.
1
@lukaszbrk biorąc pod uwagę okoliczności to jak najbardziej
4
@lukaszbrk myślę, że lepiej dla Lecha byłoby gdyby Benfica wygrała
0
Pedri od pierwszej minuty na el clasico - zapraszam do dyskusji
4
@don'T.R.I.P.e wypunktował go Stano straszliwie
3
@LeoMessi1994 muszę Cię martwić -- nic nie zastąpi "pustki" po Dexterze, to było gatunkowe arcydzieło
0
Obejrzę meczyk w Internecie w jakiejś sensownej jakości? Mam awarię dekodera
0
@culesjasiules no różnica jest niesamowita
0
2 raz pique miał zagrać do semedo Ale po co, napedziło by to grę A to niewygodne
9
Zizou wielka klasa
9
Semedo najlepszy mecz bacząc na ofensywę odkąd tu trafił, to jest to
0
@arasz1819
Powinni wprowadzić opcję alternatywnego forum "no Public" na zaproszenie o które możesz się ubiegać, takie forum miało by regulamin na mocy którego można rozmawiać tylko merytorycznie
0
Jakieś logiczne wytłumaczenie poproszę dlaczego Rakitic? Każdy świadomy kibic widzi jak bardzo słabo wygląda na boisku
3
@Wichurek no tak,na pewno City odda jednego z dwóch swoich napastników w momencie gdy grają w LM i Premier league
2
Mimo, że De Jong nie zagrał wczoraj zbyt dobrze to bardzo mi jest go szkoda, widzę, że chłopak często po zagraniu liczy na odegranie do przodu i posunięcie akcji A kończy się to w 90% wycofaniem piłki, nie boję się powiedzieć że gość na ten moment się marnuje w Barcelonie, nasza drużyna jest zbyt niezorganizowana dla takiego maestra jak Frenkie, który myśli do przodu kilka ruchów w momentach gdzie ktoś odgrywa na alibi, bardzo mnie to denerwuje.
4
Nic się nie martwcie - odkupimy Puiga za 150mln później :)
0
@sniper16x wiedzy jako tako nie mam, ale stosuje od jakiegoś czasu i zdecydowanie polecam
1
@FDJ casemiro z realu wyciągnięmy? Usuń konto proszę :(
0
@RanDiFCB miło to słyszeć :)
14
Przecież ten chłopak ma niesamowite umiejętności tylko moim zdaniem potrzebuje odpowiedniego 'wysterowania' którym na pewno nie jest sadzanie go na trybunach
13
Ja tam wierzę w sukces Griezmana w Barcelonie, inteligentny facet, myślę, że da wiele radości
14
Myślę, że ciekawy i dający do myślenia komentarz
"Ilekroć myślę o charakterze Barcy, dręczy mnie flashback z 17 maja 2014. Chodzi o mecz z Atletico o mistrzostwo na Camp Nou, który Barca wygrać musiała, a Atletico wystarczał remis. Ostatnia kolejka, żadnych kalkulacji, żadnych kontekstów, po prostu mecz-finał.
Choć prowadzili Katalończycy do przerwy, stanęło na 1:1 i tytuł pojechał do Madrytu. Spodziewałem się wtedy zobaczyć piłkarzy wściekłych, może załamanych, przynajmniej smutnych. Zobaczyłem zaś ludzi, którzy schodzą do szatni, jakby właśnie zgubili 2 punkty z Deportivo ale w sumie nic nie szkodzi bo w lidze dalej +8. Nie zrozumiałem nigdy, skąd ta obojętność.
5,5 roku później wielu ludzi tłumaczy pewne „kłopoty” klubu trenerem. Ten trener pracuje od 2,5 roku. Ta arytmetyka podpowiada mi, że problemem albo Valverde nie jest, albo chociaż nie tylko on."
1
@skakun95 Guardiola stawiał na kolektyw gdzie Zlatan był indywidualnością i zaznaczał to za każdym razem
0
@Goruul mocno :D
0
@Adamski69 bezdyskusyjnie numer 1 jeśli chodzi o kanały poświęcone piłce nożnej
10
@bartekmess i to jest właśnie to co chciałbym usłyszeć np. Od Busiego czy Pique, trzeźwy spojrzenie na sytuację, no ale czego ja oczekuję..
1
@Midast Todibo i Wague z powołaniami do młodzieżowej i dorosłej kadry
1
@socha bez dwóch zdań
0
@Arkon ja Jokerowi daje 10/10, jak dla mnie arcydzielo
0
@MESSIah16 legenda od legendy:)