2

A ja mimo całego cyrku jestem za tym, żeby Griezmann przyszedł do nas, ma gość duża umiejętność gry kombinacyjnej

4

Tutaj sprawa jest taka, że Ivan to gracz światowej klasy, robi wiele, jednak nie gra dużo do przodu i jest mało kreatywny, nie umniejsza mu klasy czysto piłkarskiej Ale gołym okiem widać, że taki De Jong, czyli o wiele młodszy gracz ma więcej tego błysku w grze do przodu

0

Poczytaj o bozonie Higgsa :)

0

Czy tylko mi ruchami na boisku Todibo przypomina Pogbe? Oczywiście póki co w okrojone wersji :D

0

Można się pośmiać z fatalnej skuteczności Viniciusa, ale ma chłopak to coś, będą z Niego w przyszłości ludzie tak myślę

0

Oj brazyliczyjcy mają ciężkie czasy w Barcy.

0

Za takie teksty administrator powinien bany rozdawać:D

0

Czy po meczu na BeiN SPORTS HD poleci Barca z Levante?

0

Niesamowite, że nadal są osoby, które bronią Denisa Suareza

0

Jesteście żałosni moi drodzy gdyż Semedo nie zagrał ani jednego kompletnego meczu w Barcelonie, gdzie Roberto zagrał takich wiele A Wy narzekanie żeby tylko narzekać

2

No i mamy poziom Laramblowiczów w pigułce

3

"Nélson Semedo o Ousmane'ie Dembélé: Teraz jest bardziej odpowiedzialny"

3

Super, taki gość i to w dodatku za darmo to świetna opcja

0

Milik u21? No fajnie

0

A to nawet nie wiem, 5 stówek pasował do żartu :D

8

W Polsce zapłaciłby 500zł jednorazowo, może Legia?

1

A Ty jesteś normalny ? Zobacz sobie skrót chociażby el clasico i nasteonie przemysl swoje zapomnienie o Roberto

4

Teraz to on to odkopał z grobu po śmierci przy DixD
Opluł i zakopał znów

7

Hot 16 Challenge - nominuje 3 przypadkowe osoby:

La Rambla stała się tu jak przedszkole
W kwestii logicznych rozmów to stanowi tu przeszkodę
Chociaż nie chce się wymadrzać wy ciągle robicie trzode
Z drugiej strony takie forum to jest do popisu pole

Wspominam erę Guardioli i łezka kręci się ciągle
Akcje iniesta-xavi Messi i wszystko było dobrze
Barca jak to barca rozgrywane akcje mądrze
Tiki-taka, Tryplet, magia czy mnie to nudziło? Skądże

Teraz z innej beczki myślę że ten Malcom ma potencjał
A z Dembele to bym nie chciał żeby ten potencjał przespal
Duża szansa jest mieć 2 skrzydłowych na kozaku z miejsca
Wierzę że czeka na nas jeszcze ich najlepsza wersja

Na koniec mam nadzieję że kupimy Firmino
Ale nie że straty Luisa są główną przyczyną
Teraz żarcik: przychodzi Klopp gra szybko jak domino
Muszę skończyć palić za dużo tu lecę z rozkmina.

Pozdro :D

2

Ale po czym Rakitic ma odpoczywać? Ogarnijcie się ludzie na prawdę bo te komentarze są żałosne, gość odpoczął właśnie przez tydzień i śmiem twierdzić że to dla Niego sporą dawką energii patrząc na ilość meczów jakie rozegrał w zeszłym sezonie

0

Poproszę link na priv bo żaden narazie mi nie działa:/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Poczytałem kilka komentarzy i ktoś na prawdę ma nadzieję, że Malcom zagra z Interem? bo ja wejścia w 80+ minucie szczerze mówiąc nie uznaje, to nie jest czas w którym piłkarz ma okazje pokazać swoją przydatność.
Mats
Alba Pique Lenglet Roberto/Semedo
Rakitic busquets arthur
Cou Suarez Dembele
Taki będzie skład niestety, do tego po 80 minucie wejdzie Vidal z Malcomem ( o ile ten drugi usiądzie na ławke :D )
a jeśli zagra Semedo to w 65 zmieni go Roberto.
Nie da się lubić Valverde, jest toporny, jasne, ma swój plan jak twierdzi ale ten plan destabilizuje moim zdaniem podejście do walki o skład reszty zawodników nie z podstawowej jedenastki.

2

Semedo jak dla mnie wczoraj dużo dołożył do pierwszej bramki

1

Dokładnie,
Inter wygra? Włoska piłka się odradza, Barca gra g*wno
barca wygra? Inter to średniaki, długa droga przed Nimi
z Realem bez względu na wynik będzie to samo

15

Jak można narzekać po wczorajszym meczu? ja rozumiem, że złote czasy Pepa wywołują nostalgię oglądając spowolnione akcje Barcy ale kurde umówmy się że wygrać 4:2 z sevillą w gazie (wczoraj może tego gazu nie było widać) to jest bardzo dobry rezultat. Warto wspomnieć, że dwie bramki dla sevilli wyglądały tak, że pierwsza to rykoszet, a druga to faktycznie fajna składna akcja ale z kontry gdzie wyraźnie spuściliśmy z tonu.
Druga sprawa to Dembele - poszedł na ławke na 3 mecze za to, że miał dobre występy.. ja wiem, te jego straty irytują strasznie, ale Ernesto rujnuje psychike zawodnika takim poczynaniem, już nie mówie o wpuszczaniu na ostatnie 10 minut i absencji Vidala bo tutaj już emocje biorą górę.. :)

2

Rick nad Morty synu :)

13

Z Guardiolą miałby już minuty w La Liga

4

Najciekawsze w tym wszystkim jest to że statystycznie Leo słabo wykonuje karne

31

No tak, zero komentarzy bo to tak jakby napisać że w styczniu będzie zimno, Leo królu nigdy nie kończ kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?